ברוכים הבאים לבלוג הריאליטי החדש שלכם

כיצד להוריד ולהגדיר את SideQuest
1 דקות קריאה

SideQuest היא אפליקציה חינמית המאפשרת לך להתקין ולהפעיל משחקי VR ואפליקציות לא רשמיים במשקפות Oculus Quest שלך. זוהי דרך מצוינת למצוא תוכן חדש ומרגש שלא תמצא בחנות הרשמית של Oculus. במדריך זה נראה לך כיצד להוריד ולהגדיר את SideQuest במשקפות ה-Quest שלך.

קרא עוד  
מעריצי אנימה, תשמחו! משחקי VR אלה הם החלום שלך שהתגשם
2 דקות קריאה

מעריצי אנימה, תשמחו! משחקי VR אלה הם החלום שלך שהתגשם

קרא עוד  
Meta Quest 4: למה לצפות מהדור הבא של משקפות VR
1 דקות קריאה

Meta Quest 4: למה לצפות מהדור הבא של משקפות VR

קרא עוד  
המטמורפוזה של האנושות
1 דקות קריאה

השנה היא 2023. העולם שלנו הגיע לשיא. המערכות הישנות קורסות מסביבנו. אבל בעיצומו של הכאוס הזה, עולם חדש מתגלה. עולם של אינסוף אפשרויות. המהפכה הטכנולוגית הובילה עידן חדש של הקיום האנושי. אנו נמצאים כעת על סף הייחודיות הטכנולוגית, הנקודה שבה הבינה המלאכותית תעלה על האינטליגנציה האנושית.

קרא עוד  
סקירת פינבול FX2 VR
1 דקות קריאה

Pinball FX2 VR הוא משחק פינבול וירטואלי פנטסטי שזמין במגוון פלטפורמות VR. הוא כולל שילוב של שולחנות מקוריים ובעלי רישיון, שכולם מעובדים להפליא ומהנים לשחק. חווית ה-VR סוחפת ומושכת, וביצועי המשחק מוצקים אפילו בחומרה ניידת.

קרא עוד  
סיפור האהבה שלי עם מציאות מדומה
1 דקות קריאה

אני זוכר את הרגע הזה כאילו זה היה אתמול. הייתי ילד בן 13, חוגג את בר המצווה שלי. אמא שלי לקחה אותי לארקייד חדש למשחקי וידאו בדיזנגוף סנטר בתל אביב. שם, בפעם הראשונה, פגשתי מציאות מדומה.

קרא עוד  
מציאות מדומה רנסנס: המשחקים החדשים והמרגשים ביותר של 2023-2024
3 דקות קריאה

מציאות מדומה (VR) היא טכנולוגיה המתפתחת במהירות, ומפתחים משחררים משחקים חדשים ומלהיבים כל הזמן. בשנים 2023-2024 ראינו שוחררו מספר משחקי VR חדשים, ורבים נוספים צפויים לצאת בקרוב. במאמר זה נסקור כמה ממשחקי ה-VR החדשים והמרגשים ביותר שיצאו בשנים 2023-2024.

קרא עוד  
משחק הדיונון עונה 2: תאריך יציאה
1 דקות קריאה

קורא לכל מעריצי משחקי Squid! עכשיו אתה יכול לחוות את הריגוש של התוכנית בצורה חדשה לגמרי עם משחק המציאות המדומה החדש, Red Light, Green Light.

קרא עוד  
מציאות מורחבת (XR): העתיד של מחשוב סוחף
1 דקות קריאה

מהי מציאות מורחבת וכיצד היא פועלת? מציאות מורחבת, המכונה גם "XR", הוא מונח המשמש לתיאור הרעיון של שימוש בטכנולוגיה כדי "להרחיב" או לשנות את המציאות שלנו. במילים פשוטות, זה איך אנחנו משתמשים בטכנולוגיה כדי לשפר את העולם. אנחנו כבר צריכים ליצור סביבות, חוויות ואינטראקציות ייחודיות. XR מייצג הזדמנות משמעותית הן לעסקים והן לצרכנים.

קרא עוד  
משחקי וידאו VR שיעזרו לך להתאמן.
2 דקות קריאה

משחקי וידאו VR שיעזרו לך להתאמן.

קרא עוד  
Gorn VR: PSVR לעומת PCVR: איזה מהם נראה טוב יותר?
1 דקות קריאה

אחד מהמשחקים הנמכרים ביותר של VR בדרך ל-Quest בשבוע הבא. Free Lives מקבלים קצת חדשות טובות עם החדשות שפייסבוק לא בוחנת אפליקציה עצמאית. ראה מה זמין בעיר שלך בהשוואת גורן שלנו

קרא עוד  
עליית המציאות המדומה האמיתית: למה לצפות ב-2025
1 דקות קריאה

ככל שאנו מתקרבים לשנת 2025, תחום המציאות המדומה, המציאות הרבודה והבינה המלאכותית מתקדם בקצב חסר תקדים. בעוד שאנשים רבים עדיין לא מודעים לכוחן של הטכנולוגיות הללו, אנו חיים בתקופה שבה הגבול בין הוירטואלי למציאותי הולך ומיטשטש. אם אתה חדש בעולם של VR ו-AR, ברוך הבא! למרות שאולי הגעת מאוחר למסיבה, עדיף מאוחר מאשר אף פעם. למעשה, אנו נמצאים על סף מה שמכונה "הסינגולריות הטכנולוגית" - נקודה שבה ההתקדמות הטכנולוגית תעלה על היכולת שלנו להבין אותה. בעוד שאנשים רבים מתמקדים בהתקדמות האחרונה באביזרים למציאות מדומה, כגון חישת ג'ויסטיקים, ריח ומערכות טעם, וחליפות רטט, הכוח האמיתי של VR טמון במפגש בין מציאות מדומה ובינה מלאכותית.

קרא עוד