1 דקות קריאה
12 Nov
12Nov

הרימייק המחודש של Resident Evil 4 למציאות מדומה זמין סוף סוף ב-Oculus Quest 2. המשחק הוכרז לראשונה בשבוע שעבר על ידי Capcom ו-Facebook Reality Labs, ומעריצי משחק האימה הקלאסי חיכו לו בקוצר רוח. The Resident Evil גרסה מחודשת של 4 VR היא עיבוד מגוף ראשון למשחק מגוף שלישי משנת 2005, והוא תוכנן לנצל את מלוא היכולות של Oculus Quest 2.


המשחק כולל גרפיקה ואנימציות חדשות מדהימות, כמו גם אפשרויות תנועה חדשות ידידותיות ל-VR כגון היכולת לבצע טלפורט או להסתובב בסביבה בקנה מידה של חדר. השחקנים יוכלו גם לאסוף פיזית כלי נשק ופריטים מהסביבה, ו הם יכולים לצייד כל יד בנשק ייחודי. אויבי המשחק יתקפו גם באופן מכוון קרב מגוף ראשון. הגרסה המחודשת של Resident Evil 4 VR בטוחה שיהיה חובה לכל מעריץ של הסדרה. זו הזדמנות לחוות את אחד ממשחקי האימה הגדולים בכל הזמנים בדרך חדשה לגמרי.הנה כמה מהתכונות המרכזיות של הגרסה המחודשת של Resident Evil 4 VR:
פרספקטיבה סוחפת לחלוטין בגוף ראשוןגרפיקה וסביבות שעובדו לאחרונה פקדי מגע לאינטראקציה עם העולם בקרות תנועה לכיוון ויריתמיכה בקנה מידה של חדרתמיכה בנשק בשתי ידיים התקפות אויב בגוף ראשון מכוונות קרבה גרסה המחודשת של Resident Evil 4 VR זמין כעת ב-Oculus Quest 3.
google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.