2 דקות קריאה
15 Nov
15Nov

חבשו את משקפות ה-VR שלכם והתכוננו להובלה אל ממלכה מעבר לדמיון הפרוע ביותר שלכם, שבה המציאות מתכופפת והבדיה מתעופפת. סרטי מציאות מדומה הם לא רק בידור; הם חוויות סוחפות שישאירו אותך חסר נשימה ורוצה עוד.


1. Crow: The Legend (2019)


דמיינו לעצמכם ממריא דרך הנוף העירוני ההומה, עיניכם פעורות מרוב יראה כשהעולם סביבכם הופך לקליידוסקופ של צבעים וצלילים. ב-Crow: The Legend, אתה מגלם את רוחו של העורב, ישות רבת עוצמה בעלת יכולת לתמרן את עצם המציאות. חווה את ההתלהבות של הטיסה, את פרץ האדרנלין של הקרב, ואת הקשר העמוק עם הכוחות המיסטיים של העורב,

 
2. The Martian VR Experience (2016)


תהיתם פעם איך זה יהיה להיות תקוע על מאדים, לבד ונואש להישרדות? חוויית ה-VR של מאדים מכניסה אותך לנעליו של האסטרונאוט מארק וואטני, ודוחפת אותך לתוך הסביבה הקשה והבלתי סלחנית של הכוכב האדום. הרגישו את חוסר המשקל של החלל, את הריגוש שבחקירה, ואת הנחישות להתגבר על סיכויים בלתי עבירים.Martian VR Experience (2016) פוסטר הסרט הקישור ייפתח בחלון חדשwww.roadtovr.comMartian VR Experience (2016) פוסטר הסרט


3. Apollo 11 VR (2019)


התפוצץ אל הקוסמוס וחי מחדש את אחד ההישגים הגדולים ביותר של האנושות: נחיתת הירח. Apollo 11 VR לוקח אותך למסע ממשטח השיגור אל פני הירח, מטביע אותך במראות, בקולות ובתחושות של המשימה ההיסטורית הזו. צפו בעוצמה מעוררת הכבוד של רקטת Saturn V, הרגישו את רחש המנועים, ושתלו את הדגל הווירטואלי שלכם לצד ניל ארמסטרונג ובאז אלדרין.


4. The Call of the Void (2019)

העז להתעמת עם הפחדים העמוקים ביותר שלך כשאתה עומד בצורה מסוכנת על קצה צוק מתנשא ב"קריאת הריק". מותחן פסיכולוגי זה חוקר את פחד הגבהים הראשוני, ומטשטש את הקווים בין מציאות למציאות מדומה כשאתה מתנודד על סף השכחה. הרגישו את אחיזת הפחד הקפואה כשהרוח מצליפה בשיערכם והאדמה נמתחת מתחתיכם.


5. Everest VR


צאו למסע מרגש לפסגת הר האוורסט, ההר הגבוה בעולם. אוורסט VR לוקח אתכם למסע עוצר נשימה בהרי ההימלאיה, מהרחובות ההומים של קטמנדו ועד למדרונות הבוגדניים של ההר עצמו. חווה את ההתרגשות שבטיפוס, את היופי של הפסגות שמסביב, ואת הכוח הגולמי של הטבע.


6. Forgotten Kiss VR


היכנס לסיפור שובה לב על אהבה, אובדן וכוחו המתמשך של הזיכרון ב-Forgotten Kiss VR. הסרט הקצר הפיני הזה עוקב אחר סיפורו של נסיך המשתוקק למלא את החלל שהותירה נשיקה נשכחת מפיה קסומה. חקור עולם סוריאליסטי שבו פנטזיה ומציאות משתלבים זה בזה, וגלו את ההשפעה העמוקה של האהבה על חיינו.


7. The Book of Distance VR


התנסו בשילוב ייחודי של תמונות מהעולם האמיתי ותמונות שנוצרו על ידי מחשב ב-The Book of Distance VR. הסרט מעורר המחשבה הזה מתעמק בנושאים של בידוד, חיבור וחלוף הזמן. חקור מרחב וירטואלי שבו תוכל לקיים אינטראקציה עם חפצים ולעסוק בסיפור ברמה עמוקה יותר.

מציאות מדומה: שער לאינספור אפשרויותסרטי מציאות מדומה הם לא רק סוג של בידור; הם מדיום טרנספורמטיבי שיש לו את הכוח להעביר אותנו לעולמות חדשים, לעורר רגשות עמוקים ולאתגר את תפיסות המציאות שלנו. ככל שטכנולוגיית ה-VR ממשיכה להתפתח, אנו יכולים לצפות לחוויות סוחפות ופורצות דרך אף יותר שידחפו את גבולות הסיפור ויגדירו מחדש את הדרך בה אנו צורכים סרט.אז למה אתה מחכה? צלול לתוך מערבולת המציאות המדומה והתכונן להיות מופתע.


עמית קיסר, מומחה למציאות מדומה, מוגברת ובינה מלאכותית 2021 כתב את המאמר.


google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.