1 דקות קריאה
17 Nov
17Nov

ה-Vive Facial Tracker שוחרר באוקטובר 2022 תמורת 129.99 דולר. מדובר במכשיר מעקב פנים שמתחבר למשקפות Vive Pro. הוא מתעד תנועות שפתיים ולסת עם שתי מצלמות ומאיר אינפרא אדום, ואז ממיר אותן להבעות פנים וירטואליות.
 • ה-Vive Facial Tracker תואם למגוון משקפות VR, כולל Vive Pro, Vive Pro 2, Vive Focus 3, ו-Quest 2. זה הופך אותו לאביזר רב-תכליתי שניתן להשתמש בו עם מגוון רחב של מערכות VR.

  מעקב הפנים של Vive זכה לשבחים על הדיוק והריאליזם שלו. הוא יכול לעקוב אפילו אחר תנועות הפנים הקטנות ביותר, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור יישומי VR הדורשים הבעות פנים מציאותיות.

  Vive Facial Tracker נמצא בשימוש במגוון יישומי VR, כולל משחקים, VR חברתי וחינוך. זה הופך את ה-VR לסוחף ומציאותי יותר, וזה עוזר ליצור דרכים חדשות לאינטראקציה עם עולמות וירטואליים.

  הנה כמה דוגמאות ספציפיות לאופן השימוש ב-Vive Facial Tracker ביישומי VR:
  במשחקים, ניתן להשתמש ב-Vive Facial Tracker כדי ליצור דמויות אקספרסיביות יותר ולשפר את ההתעמקות של השחקנים. לדוגמה, זה יכול לשמש כדי לגרום לשפתיים של דמויות להסתנכרן עם הדיבור שלהן, או לגרום להן להתרגש בצורה מציאותית יותר.

  ב-VR חברתי, ניתן להשתמש ב-Vive Facial Tracker כדי להפוך את התקשורת לטבעית ומרתקת יותר. לדוגמה, ניתן להשתמש בו כדי להקל על קריאת הביטויים של אנשים, או ליצור אווטרים אקספרסיביים יותר.


בחינוך, ניתן להשתמש ב-Vive Facial Tracker כדי ליצור חוויות למידה אינטראקטיביות ומרתקות יותר. לדוגמה, ניתן להשתמש בו כדי להקל על התלמידים להבין את הרגשות של דמויות בסימולציות היסטוריות, או להקל עליהם לתרגל את כישורי השפה הזרה שלהם.בסך הכל, Vive Facial Tracker הוא כלי חדש ועוצמתי שהופך את ה-VR לסוחף ומציאותי יותר. הוא נמצא בשימוש במגוון יישומים, והוא עשוי לשחק תפקיד חשוב יותר ויותר בעתיד של VR.


google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.