1 דקות קריאה
19 Nov
19Nov

מלבד ההכרזה, האולפן הזכיר שהמשחק המקורי הרוויח יותר מ-6 מיליון דולר בהכנסות בכל פלטפורמות ה-VR, מה שהופך אותו לסיבה אפשרית למשחק ההמשך הנוכחי. עדיין לא ברור לאילו פלטפורמות מציאות מדומה יגיע המשחק החדש, אבל הוא לפחות מגיע ל-Steam עבור תאימות למשקפי Vive, Index ו-Windows Mixed Reality.
המקור היה פחות או יותר חדר בריחה בנושא ריגול ב-VR, והשני נראה כאילו הוא יהיה יותר מאותו דבר, מה שלא בהכרח לא רצוי בעולם שבו חדרי בריחה מהחיים האמיתיים לא ממש זמינים במהלך מגיפה .


עד כה, רוב העידן המוקדם של סימולציות VR, משחקים שלא מיוצרים על ידי חברות גדולות, לא זוכים למעקב, אלא נותרו לאחרים לעבוד עליהם. לאחר מותו של האולפן שמאחורי Lone Echo, החברה שמאחוריו רכשה על ידי פייסבוק, ועכשיו היא חלק מאולפני Oculus בתור סרטי ההמשך של Job Simulator (Job Simulator 2), Vacation Simulator (Vacation Simulator) שנוצרו לאחר האולפן מאחורי אותם נרכשו על ידי גוגל.
סופר חם היה סופר כיף בעת שימוש ב-VR במהדורה המקורית שלו, אבל ההמשך שלו עדיין לא תומך ב-VR במהדורה הנוכחית. אם אתה מעוניין ברשימה של משחקי VR שמעולם לא ראו המשך (Arizona Sunshine), משחקים ששיחקו עם פטיש (Boneworks), ומה VR יכול לעשות עבור מעריצי VR נלהבים (Beat Saber), אז אתה מבין את הבעיה.


חובבים רבים בשלב זה מאמינים שההכרזה החדשה הזו מראה ש-VR יוצא משפל. זה עבד טוב מאוד בשנת 2020 עם יציאת Half-Life: Alyx and the Oculus Quest 2, אבל שנה אחת של הצלחה לא מעידה על מגמה. מכיוון ש-VR היא עדיין טכנולוגיה מעט חדשה, כולם יצטרכו הרבה תוכן חדש של מציאות מדומה כדי להמשיך לצמוח. ההצלחה של I Expect You to Die היא לא הכל ב-I Expect You to Die 2, אבל אם הם יכולים לשחזר את ההצלחה של המקור, זה יכול להראות ששוק ה-VR חוזר על הרגליים.

מאמר זה נכתב על ידי עמית קיסרgoogle.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.