2 דקות קריאה
12 Jan
12Jan

Decentraland , שנבנתה על בלוקצ'יין Ethereum, היא  תוכנת עולם וירטואלי מבוזר שבה ניתן לקנות ולמכור חלקות קרקע וירטואליות. ... כדי להבין זאת בפשטות, Decentraland דומה מאוד למשחקי וידאו של מציאות מדומה, אך היא יותר סוחפת ו'אמיתית' מכיוון שיש לה בעלות על נכסים.


מה זה מטא לנד? 

Meta Land הוא metaverse פורה המתרחב מעצמו המופעל על ידי השרשרת החכמה binance המאפשרת למשתמשים לשחרר את היצירתיות שלהם על ידי יצירת חפצים משלהם. חפצים אלה יכולים לייצר רווחים ולסחור עם אזרחים אחרים של מטה לנד.מהי רשת Binance Smart Chain?

Binance Smart Chain (BSC) היא רשת בלוקצ'יין שנבנתה להפעלת יישומים חכמים מבוססי חוזים . ... מטרת הפלטפורמה היא לאפשר למפתחים לבנות יישומים מבוזרים (DApps) ולעזור למשתמשים לנהל את הנכסים הדיגיטליים שלהם צולבת שרשרת עם חביון נמוך וקיבולת גדולה.  


כמה חלקות אדמה יש בדצנטרלנד? 

האוסף כולל למעלה מ-97,000 מגרשים - נכון לעכשיו, כל חלקות קרקע הן 16 מ' על 16 מ', או 52 רגל מרובע .  


האם אני יכול לקנות קרקע ב-Decentraland?  כל אחד יכול לקנות, למכור או לשכור קרקע עמית לעמית ב-Decentraland Marketplace הרשמי , או דרך Opensea. הם אחסנו את כל העסקאות ב-Ethereum בלוקצ'יין כהוכחה אמיתית לבעלות, כך שכאשר אתה קונה ובבעלותך את אסימון הקרקע הזה, אתה באופן רשמי וללא ספק הבעלים של פיסת האדמה הזו. כמה עולה הקרקע הזולה ביותר שאני יכול לקנות ב-Decentraland? 

נכון לעכשיו, חלקות הקרקע הזולות ביותר בדיסנטרלנד נמכרות בדרך כלל בסביבות 4,000 מאנה, שבזמן כתיבת שורות אלה יעלו כמעט 15,000 דולר . עם זאת, ברגע שמשתמש קונה קרקע, הוא הבעלים של הנכס הזה עד שמישהו ירצה לקנות את החלקה הספציפית הזו - האסימונים אינם ניתנים לשינוי, אחרי הכל.


האם זה חכם להשקיע בדיסנטרלנד? 

Decentraland הוא משחק מטאוורס. זהו מרחב בהתהוות, שצומח במהירות, ופוטנציאל הצמיחה של הבלוקצ'יין המניע את עתיד המציאות המדומה גרם למשקיעים רבים להתרגש. ... מדורגת במקום ה-23 במונחים של שווי שוק, Decentraland נותרה ההשקעה המועדפת עבור מאמינים ארוכי טווח במגזר זה .


האם אתה יכול להרוויח כסף בדיסנטרלנד? 

Decentraland, שנוסדה ב-2015 על ידי אסטבן וארי מייליץ', היא עולם המציאות המדומה המבוסס על קריפטו הראשון והפופולרי ביותר. התוכן שלו נע בין מערכות אינטראקטיביות כמו בתי קזינו ומשחקים ועד סצנות תלת מימדיות, שתוכלו לקנות ולמכור כדי להרוויח כסף


למי יש קרקע בדיסנטרלנד? 

ב-25 בנובמבר, ניו יורק פוסט דיווחה על Metaverse Group , חברת הנדל"ן metaverse מבוססת NFT, שהיא חברת בת של Tokens.com, קנתה חלקת 'אדמה' ב-Decentraland תמורת 2.43 מיליון דולר. סכום זה הוא יותר מכפול מהשיא הקודם עבור רכישת הקרקע המטאוורסית הגדולה ביותר.29 בנובמבר 2021 האם Decentraland ניתן לשחק בחינם? 

כן, אתה יכול לשחק ב-Decentraland בחינם . אתה יכול פשוט לחקור את העולם על ידי פתיחת האתר שלו בדפדפן. 


איך Decentraland מרוויחה כסף? 

במטא-וורס של Decentraland, אפשר לקנות חבילות קרקע דיגיטליות, לפתח אותן ולהעיף אותן תמורת רווח מסודר . ... בוודאי ישנן מספר דרכים אחרות להרוויח כסף מנדל"ן Decentraland, אבל הן יכולות להרוויח כסף אמיתי. הם ייצגו את חלקות הקרקע של ה-NFT שלהם.


כמה משתמשים יש ב-Decentraland? 

מבחינת השימוש בפועל, לדברי מייסד-שותף של Decentraland, ארי מייליץ', שאיתו שוחחתי בסוף החודש שעבר, ל-Decentraland יש כרגע: כ-300,000 משתמשים פעילים חודשיים . 18,000 משתמשים פעילים מדי יום . מקיפות מקסימלית של 2,500 .


מה אתה יכול לעשות עם קרקע ב-Decentraland? 

  • אתה יכול למכור חבילות קרקע ואחוזות, כמו גם פריטים לבישים ושמות נפרדים, בשוק העולמי. ...
  • רכשו חבילות ואחוזות, פריטים לבישים ושמות מיוחדים במינם המיועדים למכירה.
  • העבר את האחוזות והחבילות שלך לצרכן אחר.


האם אוכל לשכור את הנכס שלי בדיסנטרלנד?

כל אחד יכול לקנות, למכור או לשכור קרקע  עמית לעמית בשוק הרשמי של Decentraland, או דרך Opensea. 


באיזה מטבע אני צריך להשתמש ב-Decentraland? 

אסימון Ethereum Decentraland (MANA) הוא אסימון Ethereum המניע את פלטפורמת המציאות המדומה Decentraland. ניתן להשתמש ב-MANA כדי לשלם עבור חלקות אדמה וירטואליות בדיסנטרלנד וסחורות ושירותים בעולם. האם אתה יכול לבנות ב-Decentraland?

בבעלותך קרקע ב-Decentraland, ואז בניית סצנה מרשימה ניתנת להשגה בקלות הן למקודדים והן למקודדים כאחד. מתחיל: כדי ליצור סצנה פשוטה ב-Decentraland, התחל עם הכלי Builder.  


איזה ארנק הכי טוב עבור Decentraland? 

אנו ממליצים לך בחום לרכוש ארנק דיגיטלי אם אתה רוצה ליהנות מחוויית Decentraland. למה? מכיוון שהוא יתפקד כחשבון האישי שלך, ויאפשר לך להתחבר ממגוון מכשירים תוך שמירה על כל הנכסים הדיגיטליים שלך, כגון שמות, פריטי אספנות ו-LANDS והתקדמות.


עכשיו אתה  יכול להיות בעל בית במטאוורס . 

התקשר עכשיו למספר 972 + 0558876899 כדי לדבר עם CaesarVR2013, שעובד ויעוץ ללקוחות מכל רחבי העולם שמחפשים לבצע השקעה פיננסית חכמה במטא-וורס.


איך משיגים מטבע של Decentraland ב-Cex.io?

  1. שלב 1: הגדר חשבון ב-Cex.io. לחץ כאן כדי לעבור אל Cex.io. לחץ על 'צור חשבון'.
  2. שלב 2: הפקד כסף ל-Cex.io. כעת לאחר שחשבונך אומת, לחץ על 'פיננסים' בתפריט העליון. 
  3. שלב 3: קנה Decentraland ב-Cex.io. כעת כשהכסף נמצא בחשבונך, לחץ על ' קנה/מכירה '.


מאמר של עמית קיסר:google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.