3 דקות קריאה
06 Sep
06Sep

גלה התקדמות חדשה במציאות מדומה בבידור ביתי וחקור באומץ עולמות עצומים עם משחקי ה-VR הטובים ביותר בשוק מעבר לגבולות המציאות הפיזית שלך.
מציאות מדומה נראתה לאחרונה כמו מושג רופף שעשוי להתבטא רחוק בעתיד בשלב מסוים. איזה טיפשים היינו.


בהחלט תפסנו את חזונות העתיד שלנו, וכעת אתה יכול לשחק במשחקי VR מהנוחות של הבית שלך.
בבסיסה, מציאות מדומה עוסקת בהיטמאות מלאה.


חשבו על מספר הפעמים שרציתם להיכנס ישירות למשחק הווידאו האהוב עליכם ולחוות את העולם בעצמכם.


בעוד שמומחי טכנולוגיה, מהנדסים ומדענים לא בדיוק מצאו דרך להפוך את התודעה שלכם לדיגיטלית או לחבר אתכם למחשב (תודה על הסיוטים, מראה שחורה), אבל הם הצליחו להחיות עולמות חזותיים, ליצור אמשקפות לבישות המקיפים את שדה הראייה שלך, עוקבים אחר מבטך ומגיבים בהתאם.


כמו כן, מפתחי משחקים עלו על הצלחת. עם עיצובים שאין שני להם וכושר המצאה מדהים, ממש בסלון שלך, אתה יכול ללכת לאיבוד במשך שעות. האפשרויות הן אינסופיות, כל עוד אתה מצויד במשקפות גיימינג במציאות מדומה ובמקום בטוח לשחק בו.


אז, בין אם אתה בקיא במשקפות של מציאות מדומה ובין אם אתה רק בונה את האוסף שלך, פיתחנו את המדריך המקיף הזה שיעזור לך לבחור את ההרפתקה הסוחפת הבאה שלך עם משחקי VR בידור ביתי הטובים ביותר.

משחק ה-VR הרב-פלטפורמה הטוב ביותר: מסע בין כוכבים: צוות הגשר הטוב ביותר ל-Small Spaces VR, משחק: Superhot משחק ה-VR הטוב ביותר לילדים: Fruit Ninja VR ה-VR הטוב ביותר של המחשב, משחק: Half-Life: Alyx ה-VR הטוב ביותר למתחילים, משחק: סימולטור עבודה משחקי ה-VR הטובים ביותר לתקציב: Farpoint או Batman: Arkham דברים שכדאי לחשוב עליהם בעת רכישת משחקי VR

לפני שתחליטו על משחקי המציאות המדומה הטובים ביותר עבורכם:
,יש כמה דברים שתרצה לקחת בחשבון. תחשוב על סוג המציאות המדומה, איזה סוג של חווית משחק יש לך, כמה שחקנים יש אם אתה רוצה לשחק עם ילדים, ואיזה סוג של חדר אתה הולך לשחק. עכשיו יש כל כך הרבה משחקים בחוץ. שם; אנחנו יכולים להבטיח שאתה הולך למצוא משהו שאתה אוהב. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד כיצד כאשר אנו קונים משחק חדש, אנו תמיד לוקחים בחשבון.


חפש תאימות עם Multiplayer (אם אתה רוצה) תרצה לשקול את מספר השחקנים והפלטפורמות שהמשחק צריך לתמוך בעת חיפוש משחק VR חדש. משחקים לשחקן יחיד הם סופר פופולריים ונותנים לעולם האמיתי בריחה ישירה.


אתה יכול להתרכז במשימה שלפניך בלי אף אחד אחר לקיים איתו אינטראקציה ולכוונן כל רעש חיצוני.משחקי VR לשחקן יחיד, לאחר יום עבודה ארוך, הם דרך מצוינת לאזור אבל להישאר פעילים. משחקים מרובי משתתפים יכולים להיות משעשעים באותה מידה, אך מספקים חוויה שונה לחלוטין.


בעוד שעולם משחקי ה-VR מעט קטן יותר מגיימינג עם מסך שטוח, ישנם דרכים רבות להתחבר ולשחק שעדיין זמינות.


תרצה לשקול תאימות כשאתה מחפש משחק מרובה משתתפים מוצק, במיוחד אם אתה מקווה להתחבר עם חברים. המשחק צריך לפעול על פני כל המשקפות הגדולות וסוגי המציאות המדומה עבור מקסימום אפשרויות, עליהן נדבר יותר מאוחר יותר.


אם אתה יודע מה לחפש, למצוא משחקים תואמים לריבוי פלטפורמות לא יהיה מסובך מדי; אתה יכול אפילו למצוא כמה משחקים תואמי VR ו-flatscreen כדי שתוכל לשחק עם כל אחד. אתה יכול לבחור ללכת לאותו חדר עם מרובה משתתפים מקוון, שיתוף פעולה מקומי או אפשרויות מקומיות עבור אנשים משם. קרא ביסודיות את כל תוויות המשחק מרובי המשתתפים שמתארות בבירור שאנחנו יכולים לחבר אילו סוגי VR, היכולת לשחק במשחקים מרובי פלטפורמות, וכמה שחקנים המשחק יכול להתמודד אם אתה מקווה לשחק בחדר אחד עם חברים או משפחה.

משחק ה-VR הטוב ביותר עבור מרובה משתתפים: Star Trek: Bridge Crew הצטרף לצוות שלך שגר אותי למעלה סקוטי

כדי ליהנות ממשחק מרובה משתתפים סוחף זה, אינך צריך להיות אוהד סופר מסע בין כוכבים. משקפות VR בישיבה, כולל PSVR/PS4, Oculus Rift, HTC Vive, Valve Index ו-Windows Mixed Reality, משמשות לשחק ב-Bridge Crew. הם יכולים גם להפעיל אותו על מסך שטוח, כך שכמעט לכל הגדרה, זה באמת מושלם. אני מטיל עליך לחקור גזרת חלל לא ידועה בשם התעלה במשחק, בחיפוש אחר בית חדש שניתן למגורים עבור אוכלוסיית הוולקן. עבודה כצוות כדי לפקד על הצוות ולהפיק את המרב מההרפתקה הגלקטית שלך היא המפתח. בבת אחת, זה יכול לתמוך בעד ארבעה שחקנים.

זכור את המרחב שלך משחקי מציאות מדומה נותנים לך את החופש לנוע בחדר שלך, בניגוד למשחקי וידאו אחרים שבהם אתה צריך להתיישב על הספה ולהישאר שם שעות. אנחנו יכולים לשחק במשחקי VR בשלוש דרכים, אבל לא כל משחק תואם לכל סוג. המציאות המדומה בקנה מידה של החדר מאפשרת לך לנוע בחדר שלך בחופשיות ולקיים אינטראקציה עם אובייקטים וירטואליים. הוא עוקב אחר תנועות בזמן אמת מהמשקפות או הבקרים ומשתקפים לנגן. במשקפות התומכות ב-6 דרגות חופש או 6DoF, שעוקבת אחר תנועה מעבר לסיבוב הראש, יש לשחק משחקים בקנה מידה של החדר. לעתים קרובות הם מגיעים עם דרישות שטח מסוימות, בדרך כלל עבור חווית משחק אופטימלית, מינימום של 6.6 x 5 רגל.
בזמן שאתה משחק, משחקי ישיבה ועמידה יבקשו ממך להישאר בעיקר במקום אחד. כדי ליצור אינטראקציה עם משחקי ה-VR, עדיין תוכל להשתמש במשקפות ובבקרים שלך, אך פעולה אחרת עשויה לעורר תנועות לדמות הליכה או ריצה. VR בעמידה ובישיבה תומכת ב-3 דרגות חופש, כלומר המערכת תעקוב אחר תנועות הראש והיד שלך, אך לא יכולה לעמוד בקצב השינויים בתנוחת המשתמש. עבור אלה עם חללים קטנים יותר, סוגים אלה של משחק נהדרים. משחקי מציאות מדומה רבים בקנה מידה של חדר שנועדו גם לתמוך בישיבה ובעמידה; עם זאת, חלק מהמשקפות יכולות לתמוך רק ב-3DoF, כך שלא תהיה אפשרות לחוות חוויה בקנה מידה של חדר.

ה-VR הטוב ביותר, מצב משחק: Superhot הוא משחק FPS (יריות מגוף ראשון) ייחודי, שלמרות משחק בחלל קטן, יכול לשחק בו. הזמן זז רק כשאתה זז במשחק הזה, והמטרה היחידה שלך היא לנשק, לפרוס או לקצץ כמה דמויות שאתה יכול למצוא. על הגרפיקה הנועזת ורמות האדרנלין שלו, מדורג T, המשחק זכה במספר פרסים. עבור PSVR/PS4, Oculus Rift, HTC Vive, Valve Index ו-Windows Mixed Reality, זה נגיש; אנחנו משחקים את זה בעמידה.


האם אתה צריך משחק VR ידידותי לילדים?
כדי ליהנות מהיופי של העולם הוירטואלי, אינך צריך להיות מבוגר מן המניין. משחקי מציאות מדומה חשובים להוצאת קצת אנרגיה, להפעיל קצת תנועה פיזית ולהפעלת הדמיון של ילדכם.


ביום גשום, סוער או קריר ממש, משחק VR הוא הדרך המושלמת לבלות. זה עשוי להכין ילדים גדולים יותר לעבור למשחקי RPG ארוכי צורה ונרטיביים, אבל הצעירים יותר כנראה יחפשו משהו קצר, בהיר, עם הרבה אפשרויות לתנועה גדולה. אתה יכול לחשוב על משחקים שיהיו טובים גם לכל המשפחה. פעילות לאחר ארוחת הערב יכולה להחיות את המשחק עם אפשרויות מרובי משתתפים, סיבובים מהירים או קבוצות.
אתה יכול גם לבדוק דירוגי משחקים אם אתה מתקשה להבין אילו משחקים מתאימים לילדים שלך.
לוח, לוח דירוג תוכנות הבידור, לפני השחרור, בדיוק כמו משחקי מציאות וירטואלית מדורגים בסרטים וטלוויזיה. המערכת די פשוטה: E מיועדת לכולם, E 10+ מיועדת לילדים מגיל 10 ומעלה, T מיועדת לבני נוער (חשבו על PG-13), M מיועדת למבוגרים או בני 17 ומעלה, A מיועדת למבוגרים בלבד. כמה אלימות קלה, קריקטוריסטית או נושאים מינימליים מרמזים עשויים לכלול ב-E 10+. כמה הומור גס, דם גלוי, תיאורים מילוליים יותר של אלימות, או שימוש נדיר בשפה חזקה יכולים לכלול במשחקי Rated-T.


משחק המשפחה הידידותי ביותר למציאות מדומה: Fruit Ninja VR ייתכן שתזהה את פירות נינג'ה כמשחק הסמארטפון שהורדת בשנת 2010. זוהי חוויה משעשעת שדורשת ממך לחתוך פירות טריים כדי לזכות בנקודות בזמן שאנו זורקים אותם אליך. כעת התאמנו את המשחק ל-VR; מכל הצדדים, הידיים שלך הופכות להבים, פורסות פרי. עבור כל גיל, מגיל 6 עד 60, מצבי משחק שונים יעבדו. עבור PSVR/PS4, Oculus Rift, HTC Vive, Valve Index ו-Windows Mixed Reality, נוכל למצוא את Fruit Ninja VR; אנחנו מנגנים את זה בעמידה.
איזה סוג של משחקי VR אתה מעוניין לשחק? מבחינה טכנית ישנם שלושה סוגים של VR שיכולים לקבוע אילו משחקים אתה יכול לשחק או רוצה לשחק. בדרך כלל, כשאנחנו מדברים על VR, אנחנו חושבים על משחקים התואמים למשקפות אבל לא כל המשקפות עובדות באותה צורה. ייתכן שכבר יש לך משקפות עכשיו, או שאתה מחפש אחת כזו, ללא קשר לסוג המשחק שיתאים למשקפות שבבעלותך. Console VR חל במיוחד על הקמת מערכות משחקים עם תוסף VR כגון Playstation 4 או 5; יש גם אפשרות Nintendo Switch הנקראת Nintendo Labo VR. יש לרכוש משחקי VR ישירות מאותם מותגים עבור סוג זה של מציאות מדומה; עם זאת, משחקים רבים מיוצרים עבור מספר משקפות, אז אל תוותר לאחר חיפוש שטחי אחר משחק שאתה מעוניין בו.

הסוג השני של VR שנקרא "VR עצמאי".
עצמאי אומר שכדי לחוות את המשחק, אין צורך בציוד נוסף מלבד המשקפות והבקרים; הם מריצים את חווית המשחק מהחומרה עצמה. Oculus Quest משתמש בטכנולוגיית VR שהיא עצמאית. החוויה של לנוע בחופשיות ללא ציוד נוסף בחלל שלך היא די עוצרת נשימה, במיוחד עם המשחק הנכון. ודא שאתה מקבל משהו עם חזותיים מדהימים באמת שנבנו למעקב מיקום אם אתה מתכוון לכיוון זה.

ה-PC VR היא משקפות שדורשות חיבור כדי לעבוד על מחשב סמוך.
ה-HTC Vive, Windows Mixed Reality וה-Oculus Rift X הם כמה משקפות למחשב. אם אתה כבר גיימר פופולרי, עם צג מחשב, כרטיס גרפי וכו', אז אולי אתה מתאים ל-PC VR. על מנת לתמוך במשחקים סוחפים, יש להם בדרך כלל תצוגות חזותיות טובות יותר. לעתים קרובות יש צורך לחבר משקפות VR למחשב למחשב, אבל יש כמה אפשרויות אלחוטיות, שמשמעותן בדרך כלל ללבוש יותר ציוד ולהוציא יותר כסף.


משחק ה-VR הטוב ביותר במחשב: Half-Life: AlyxxHalf-Life: אחרי 13 שנים של מסתורין ושתיקה מהיוצרים של Half-Life, Valve, Alyx סוף סוף הגיע. שוחרר לראשונה ב-1998, פיזיקאי שמוצא את עצמו במרכז ההתנגדות לפלישה של חייזרים שמאיימת על עתידה של האנושות עקב אחרי המשחק." עכשיו, שנים רבות ועוד כמה פרקים לאחר מכן, תגלם את אליקס ואנס, שנמצא במשימה להציל את האנושות מגזע חייזרים נפוץ הגרפיקה באמת מדהימה, והאקשן הסוחף מרשים באותה מידה, מה שהופך את זה לאחד ממשחקי ה-VR הטובים ביותר שמצאנו באמצעות סולם חדר חצי חיים: אתה יכול לשחק ב-Alyx באמצעות משקפי Valve Index, HTC Viva, Oculus Rift ו-Windows Mixed Reality.
שקול את רמת חווית המשחק שלך.תרצו לחשוב על החוויה הכללית והזיקה שלכם למשחקי וידאו, בדיוק כמו בכל קונסולת משחקים. אתה מכיר אותך יותר טוב מאיתנו, אז הקטע הזה הולך להיות מועיל ביותר עבור אלה שרק מתחילים או אולי מחפשים מתנה.


חווית המשחק היא משהו שצריך לזכור. אם אתם רגילים לשחק במשחקי מסך שטוח במשך שעות בכל פעם, קחו משחק כמו Skyrim VR או Shadow Legend שמחקה את סגנון המשחק שאתם אוהבים. יש כמה משחקי התחלה נהדרים עם אפקטים מרשימים, אם אתה חדש במשחקים או סתם אוהב משהו קל יותר. תסתכל על Beat Saber, Tilt Brush, או אחד מהמועדפים האישיים שלנו המפורטים להלן.


המשחקים למתחילים אלה, גם אלה עם חווית משחק משמעותית שאינה VR, הם נהדרים למתחילים VR בכלל. VR יכול להציף, ועולים חדשים עשויים לחוות מחלת תנועה קלה או איזון. משחקים קלים יותר יכולים להרגיל את המוח והגוף שלך לניווט בחלל, לניסויים מבוקרים ולניטור תגובה כללית של הגוף שלך. זכור, השהה את המשחק שלך, הסר את משקפות ה-VR שלך והתיישב במהירות או שתה מים אם הרגשת בחילה, סחרחורת או סחרחורת.


המשחק הידידותי ביותר ל-VR למתחילים: Job Simulator
Job Simulator יישום סימולטור עבודה נהדר לבסוף, שילוב של עבודה והנאה עם משחק ה-VR המשעשע הזה הוא בסדר.משחק מפואר שיעזור לך להתחיל עם VR הוא Job Simulator. זה 2050, חייזרים מנהלים את העולם, והבוס החייזרים שלך נכנס לתיק. המשימות כוללות אכילת סופגניות, צ'אגינג קפה ולהטוטנות עגבניות. המשחק מטורף ומהנה; זה יכול פשוט לעזור לך לשכוח כל מתח שקשור לעבודה בעולם האמיתי שאתה מרגיש. PSVR/PS4, Oculus Rift, HTC Vive, Valve Index או Windows Mixed Reality יכולים לשחק בסימולטור העבודה. זהו משחק בקנה מידה של חדרים (עליו נדבר יותר מאוחר יותר) ודורש שטח של כ-6.5 על 5 רגל כדי לשחק.
טיפים לרכישה ושימוש במשחקי VR בעוד שנקודות המפתח שיש לקחת בחשבון הן הסעיפים לעיל, הנה כמה טיפים מהירים אחרים. מחלת נסיעה הייתה דבר אחד שדיברנו עליו בקצרה. עבור אנשים רבים, זה קורה, וזה הגיוני! להיות שקוע בסביבה וירטואלית חדשה יכול להיות די מבלבל עבור הגוף שלך, במיוחד כאשר מה שאתה רואה אולי לא בדיוק תואם למה שהגוף שלך חווה בזמן אמת. לקיחת הפסקות יכולה לנטרל את הסימפטומים של מחלת תנועה.
ודא שאתה מנקה את שטח המשחק שלך מכל חפצים שעלולים להפריע לך, במיוחד אם אתה משחק משחק בקנה מידה של חדר. אנחנו מדברים על צעצועים, נעליים שזה עתה החלצת, כבלים מאריכים, כל מה שאתה עלול לדרוך עליו בטעות. כמו כן, בכל עת, תרצו שתהיה לכם תמונה ברורה בראשכם של היכן אתם נמצאים בחדר. קח כמה הקפות כדי לעזור לגוף שלך לזכור היכן נמצאים קווי הגבול לפני שאתה משחק. לפני שאתה משחק, תחשוב. זה כנראה לא רעיון מצוין לעמוד ליד מנורה אם אתה עומד לשחק סיבוב סולידי של טניס VR. בנוסף, תוכלו לחפש משחקים שיעזרו לכם למפות קו גבול שיוכל להרחיק אתכם מכל חומה או סיכונים אחרים.
על מנת לסכם:קח הפסקות תכופות מנקה את הרצפה,דע את הגבולות שלך (או קבל משחק שכן)

בעוד שמשקפות VR עצמן יכולות לשים שקע בכרטיס האשראי שלך, מבלי לוותר על האיכות, משחקי VR רבים הם סבירים.
קרוב לטווח המחירים של $30, ניתן למצוא כמה משחקים שציינו כאן. בהתאם לתאימות המשקפות שאתה צריך, מחיר המשחק עשוי לעלות או לרדת. מחירי משחקי VR נמצאים בכל מקום, למעשה. זה נובע בין השאר בגלל החדשות היחסית שלהם, מה שמקשה על הדירוג והמדידה מול סוגים אחרים של משחקים.


אתה יכול לצפות להוציא $3 עד $60 על משחק VR בכל מקום, ולמען האמת, עולם המשחקים לא בהכרח בטוח איך להחליט מה בדיוק אתה הולך לקבל עבור כל נקודת מחיר. בדרך כלל, משחקי VR אינם משוחקים כמו משחקי מסך במשך שעות רצופות, והם אינם מבוססים על אותה גרפיקה שלעתים קרובות קובעת את המחיר של משחקים אחרים. ייתכן שנראה את הופעתה של מערכת תמחור סטנדרטית יותר בשנים הבאות. אתה יכול למצוא משחקים נהדרים נכון לעכשיו, שיתאימו יפה לרוב התקציבים. כדי להתחיל, בדוק משחקים כמו Farpoint או Batman Arkham.
מילה אחרונה על המשחקים הטובים ביותר עבור VR אז אתה מוכן לחזור לאינטרנט עכשיו, להזמין את המשחק הבא שלך, ללטש את המשקפות שלך ולהתחיל לשחק. זכור את חווית המשחק הרצויה שלך ב-VR, את סוג המשקפות שיש לך, את מרחב המשחק שלך ואת השחקן או השחקנים שהמשחק החדש שלך צריך לספק, כדי למצוא את משחקי ה-VR הטובים ביותר עבורך. העולם הזה הוא עצום, אבל בזמן שאתה בזה, למה שלא תתחיל לחקור מציאויות אחרות?


לקוחות פרטיים יכולים לרכוש מוצרי מציאות מדומה ורבודה באתרים המוכרים והגדולים בעולם:

www.amazon.com

www.eBay.com

www.aliexpress.com


המאמר נכתב על ידי עמית קיסר ובארדgoogle.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.