1 דקות קריאה
09 Feb
09Feb

אם עקבתם אחר סצנת הקריפטו בשנה האחרונה, בטח שמעתם על ההוללות סביב NFTs . מכשירי NFT זכו לבולטות מובהקת וחסרת תקדים בשוק הקריפטו הרחב מאחר שהם פועלים תחת מערכת שונה של תקנות מאשר אסימוני מטבעות קריפטוגרפיים רגילים .כתוצאה מכך, מספר גדל והולך של אנשים ממהרים למקום העבודה של NFT כדי לרכוש, ליצור ולייצר רעיונות חדשים על מנת להימנע מהחמצה של רכבת ההייפ האמנותית של NFT. אם אתה רוצה לנסוע איתנו ברכבת ההייפ, וודא שאתה קורא עד הסוף כדי להבטיח שיש לך את כל הידע שאתה צריך כדי להיכנס לשוק המגוון אך הרווי לאט של אמנות NFT.


בואו נסתכל בקצרה על הרעיון של NFTs ואיזה סוגים של פורמטים של קבצים זכאים ל-NFT לפני שנעסוק כיצד להמיר תמונה ל-NFT וכיצד לייצר NFTs ייחודי.


כך תוכל להמיר את האמנות הדיגיטלית שלך ל-NFT ולמכור אותה

  1. שלב 1: הגדר את הארנק .
  2. שלב 2: יצירת החנות שלך.
  3. שלב 3: רשימה בשוק.
  4. שלב 4: יצירת האוסף שלך. 
  5. שלב 5: מכירת ה-NFT שלך.


סוגי פורמטי קבצים מתאימים ל-NFT

NFTs יכולים להיות כל סוג של מכשיר דיגיטלי. אתה יכול למכור כל דבר כ-NFT, מציורים ועד מוזיקה, סרטים ועד אנימציות GIF פשוטות, כל עוד זה דרישה ציבורית. זו הסיבה שאסימונים לא פיננסיים (NFTs) הם כל כך חשובים בכלכלה של היום. פורמט JPEG או PNG לתמונות, לעומת זאת, הוא פורמט הקובץ הנפוץ והידוע ביותר שמתאים כ-NFT וקל להתמודד איתו. הבה נבחן כיצד ליצור NFT מבוססי תמונה או להמיר את ה-jpeg הנוכחי שלך ל-NFT כדי לגלות עוד כיצד להתחיל ביצירת NFT.


האם אפשר להיות NFT על ידי צילום ציור?

המרת תמונה ל-NFT עשויה להיראות אבסורדית, אך העולם מתקדם לעבר השימוש ב-NFT כציורים. כתוצאה מכך, אם אתה רוצה להפוך את הציור שלך ל-NFT, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לצלם אותו וליצור עותק דיגיטלי שלו. עם זאת, עליך לשים לב להיבט קטן. מכיוון שאתה הופך את הציור שלך ל-NFT, ו-NFTs חייב להיות ייחודי על מנת שיהיה להם ערך בסיסי אמיתי, תצטרך למחוק את כל העקבות של הציור המקורי כדי להבטיח שה-NFT שלך יהפוך למקור. אל תדאג לגבי החוקים המסובכים של מקצועות האמנות וודא שאתה ממיר את הציור שלך ל-NFT כדי לייצר יותר ערך פיננסי. 


האם אפשר להפוך אמנות פיזית ל-NFT?

התגובה הברורה ביותר לשאלה הזו שכולם רוצים לשמוע היא כן, בהתחשב בהוללה סביב הרעיון של NFT. עם זאת, זה לא פשוט כמו זה. לשאלה זו יש שתי תשובות אפשריות: כן ולא.
צילום של העבודה הפיזית שלך הוא הדרך היחידה להפוך אותה ל-NFT. כתוצאה מכך, היית צריך לעשות העתק דיגיטלי של האמנות הפיזית שלך בשלב מסוים. עכשיו, כשברור שאתה צריך לדיגיטל את האמנות הפיזית של NFT, בוא נדבר על למה אתה צריך להמיר את יצירת האמנות הפיזית שלך ל-NFT ואם זה יכניס לך יותר כסף מאשר יצירת האמנות בפועל.


מקבל את אותו ערך

אנשים רבים תוהים אם המרת יצירות האמנות שלהם ל-NFT תספק להם את אותו הערך, אם לא יותר. לשאלה זו יש תשובה ברורה. זה תלוי לחלוטין בקהילת הקונים. ייתכן שאנשים באינטרנט לא יהיו מרוצים מהגרפיקה ומהאיכות שסיפקת לצרכנים הלא מקוונים שלך ויצרת משיכה. זה יביא לתמחור כולל מופחת עבור ה-NFT שלך בהשוואה לערך הפיזי של הסחורה שלך.


איך אתה יכול למכור את האמנות הפיזית שלך תוך שמירה על ערכה?

אימות נדירותו של יצירת אמנות עומד ביחס ישר לערכו בתחום האמנות. ככל שה-NFT שלך ייחוד יותר, כך גדל הסיכוי שהוא יתהפך תמורת סכומי כסף גדולים. בוא נעבור על כמה מהטכניקות הנפוצות ביותר אם אתה מוכן להרוויח קצת כסף ורוצה להעלות את הערך של ה-NFT שלך.


הסמל את יצירות האמנות שלך תוך השמדת המקור.

אולי אמנים לא יאהבו את זה, אבל מכיוון שמכשירי NFT חייבים להיות מיוחדים במינם, עליך להרוס את הגרפיקה המקורית ולהעניק סמל ליצירה שלך.


התאם את הפריט הפיזי שלך עם שבב NFC מתוכנת בהתאמה אישית

אתה יכול פשוט להפוך את המוצר הפיזי שלך ל-NFT פיזי מבלי שתצטרך למחוק ולבנות העתק דיגיטלי בעזרת קישור ייחודי ומאובטח לקובץ JSON שיכול להחזיק תיעוד אסימון של ה-NFT שלך. במקום להזדקק לדיגיטלציה של אמנות NFT פיזית, פשוט שינית את האמנות הפיזית הנוכחית שלך ל-NFT פיזית.


מהי הדרך הטובה ביותר לעשות NFT פיזי?

לפני שאתה מפרסם את האמנות שלך בשוק NFT, עליך תחילה להפוך אותה לדיגיטלית על ידי צילום שלה או התקנת מנגנון כמתואר לעיל.
מכיוון שעליך לסרוק את הגרפיקה שלך כדי להמיר אותה ל-NFT ולהפוך אותה לניתנת למעקב, הפריטים הדיגיטליים עשויים להיות מודפסים על מסגרות ספציפיות שיכולות גם לתאר את יצירת האמנות. זה מבדיל את ה-NFTs מציורים ונותן את הערך המוסף הדרוש לאספנים לשמור על NFT ולא על ציור.


איך אני יכול לעשות NFT בחינם?

השיטה להכנת NFTs בחינם מושפעת במידה רבה מסוג האמנות שאתה בוחר. בחר סוג קובץ שאתה רוצה להשתמש בו, ולאחר מכן פלטפורמה המאפשרת לך לכרות NFTs בחינם. מכיוון ש-NFT עשוי להיות בעצם כל דבר עם משיכה אמנותית (בפורמט דיגיטלי), האפשרויות הן אינסופיות עבור מפיקים נלהבים כמוך.


כתוצאה מכך, תחילה עליך לקבוע כיצד ליצור את מוצר ה-NFT הרצוי על ידי בחירת פורמט מדיה. לאחר שהסכמתם על הפורמט הסופי, תצטרכו להתחיל לחפש אתר שבו תוכלו למכור את ה-NFT שלכם בחינם.


מכיוון שעיקר המטרה העיקרית של יצרני NFT היא ליצור יצירה שניתן לשווק ולמכור בשוק אמנות הקריפטו העולמי. כדי להשלים משימה זו, בחרו בשוק שפונה אליכם ויש לו את הכללים המעשיים ביותר למכירת jpeg או הפצת זכויות למוזיקה שלכם כ-NFT, כמו גם את הפוטנציאל להיות הרווחי ביותר מבחינת ניתוח עלויות.


כדי לענות על הדרישות של היוצרים, ישנם שווקי NFT שונים עם מערכות עלויות מגוונות. להלן כמה מהשווקים הפופולריים ביותר:למרות ש-Foundation הוא אחד משווקי ה-NFT המתקדמים ביותר בגלל מגבלות הפלטפורמה ואיכות העבודה הגבוהה שלו, אם ברצונך ליצור NFTs בחינם, עליך לבדוק את OpenSea ו-Rarible.ראריבל

Raible הוא שוק ה-NFT השני הפופולרי ביותר, המאפשר לך להטביע NFTs בחינם. כל מה שאתה צריך לעשות הוא ללכת אל rarible.com ולקשר את הארנק שלך. ממשק המשתמש הפשוט של האתר יסייע לך ליצור את דף ה-NFT כרגיל. לאחר הגדרת העמוד, כל מה שעליך לעשות כעת הוא לחפש את אפשרות "הטבעה בחינם", בחר "עשה את הפריט שלך", ותישלח לאתר שבו תוכל לחתום על הרשאות בחינם באמצעות הארנק שלך .


כאשר אתה ממיר jpeg ל-NFT או מפרסם אמנות לשוק NFT שכבר קיים בעולם האמיתי, יש לך מטרה ברורה להפיק יותר ערך מהסחורה ואתה לא מרוצה מהערך שמספקת עבודת האמנות בפועל. זו הסיבה שהמרת ציור ל-NFT או מכירת jpeg כ-NFT נותנת לך תחושת הקלה ברורה. כל מה שאתה צריך לעשות עכשיו הוא להחליט איזה סוג תמונה אתה רוצה להקרין לאספנים שלך.OpenSea

בהנחה שהחלטת על הפורמט שתרצה לפרסם בשוק, הנה רשימה של שלבים שיסייעו לך להפוך ליוצר ולהתחיל את המסע שלך ב-OpenSea.
OpenSea מאפשר לך להעלות NFT בודד או אוסף שלם. יצירת אוסף, לפי רוב יצרני OpenSea, היא הדרך הרווחית ביותר. צור דף עבור האוסף שלך והעלה סחורות שמיוצגות היטב על ידי תמונות המוצר שלהן. כדי להבטיח שתוכל להטביע NFTs בחינם, הגדר את Polygon blockchain כברירת המחדל שלך.


האם אתה אוהב את החדשות שלנו? תן לנו דירוג 5 כוכבים וסקור ב-Google כדי להראות את תמיכתך באתר.


מאמר של עמית קיסר:google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.