1 דקות קריאה
17 Dec
17Dec

התכוננו להיות מועברים לעולם פועם הלב של Squid Game, שבו קלאסיקות ילדות מקבלות טוויסט קטלני. תשכחו מלילות נעימים על הספה - Squid Game Virtuals של Sandbox VR הוא הכרטיס הכי חם בעיר, שובר שיאים ומשאיר את השחקנים חסרי נשימה. דמיינו את זה:
נכנסים לשדה של אור אדום, אור ירוק, האדרנלין שלך פועם עם כל תנוחה קפואה.חציית גשר הזכוכית הבוגדני, מציאות מדומה מטשטשת את הגבול בין מציאות למשחק.מתמודדים עם אתגר חלת דבש מכופף תודעה, גורל הפיקסלים שלך תלוי על הכף.

Squid Game Virtuals היא לא רק חווית VR - זו תופעה. הושק ב-46 מקומות, הוא גרף במהירות 4.56 מיליון דולר מדהימים בחודשיים הראשונים שלו, וקבע שיא השקה חדש עבור Sandbox VR. 75,000 שחקנים, שבויים בפיתוי האפל של התוכנית, העזו להיכנס למשחק. "זו הייתה חוויה פנומנלית", מתלהב המנכ"ל סטיב ז'או. "אורחים אוהבים את זה." וכשתוכנית הריאליטי "משחק דיונון: האתגר" מלבה את האש, העולם הסוחף של Squid Game Virtuals רק הולך ונהיה חם יותר.


אבל אל תפחדו, שחקנים יקרים, מדובר ברכיבת ריגוש לא מזיקה. עוצב עבור קבוצות של שש, תשתף פעולה ותתחרה באתגרים איקוניים, שנוצרו מחדש לא עם לייזרים קטלניים, אלא עם טכנולוגיית VR חדשנית. חווה טוויסטים חדשים ומפתיעים שמרחיבים את היקום של הסדרה, ומוסיפים פרק משלך לסאגת משחק דיונון.


ואחרי שהאדרנלין שוכך, חיו מחדש את המסע הווירטואלי שלכם עם סרטון הדגשה מותאם אישית, לוכד את התגובות שלכם במשחק ומתעד את סיפור משחק הדיונון הייחודי שלכם.
אז, האם אתה מוכן להתמודד עם המבחן האולטימטיבי? אספו את הנבחרת שלכם, הרכיבו את מגן ה-VR וצעדו למשחק. וירטואליות משחקי הדיונון מחכים, ומציעים ריגוש בלתי נשכח שלא דומה לאף אחד אחר.


מעבר למשחק Squidgame, Sandbox VR מתגאה בעוד שבע חוויות VR בלעדיות, שכל אחת מהן מבטיחה בריחה לעולמות פנטסטיים. עם אולפן המשחקים הביתי שלהם דוחף את גבולות הבידור של VR, העתיד של המשחקים הסוחפים הוא מזהיר. אבל לעת עתה, הזרקור מאיר את הפיתוי הכובש של Squid Game Virtuals. האם תעז לשחק?


המאמר נכתב על ידי עמית קיסר ובארדgoogle.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.