1 דקות קריאה
29 Oct
29Oct

קורא לכל מעריצי משחקי Squid! עכשיו אתה יכול לחוות את הריגוש של התוכנית בצורה חדשה לגמרי עם משחק המציאות המדומה החדש, Red Light, Green Light.


המשחק הסוחף הזה שם אותך בנעליו של אחד המתמודדים, מתחרה במשחק הילדים הקטלני על סיכוי לזכות בסכום כסף משנה חיים. כדי לשחק, פשוט הורד את האפליקציה החינמית למשקפי מציאות מדומה Meta Quest 2. לאחר מכן, הרכיבו את המשקפות וצאו לעולם של משחק Squid.


תמצא את עצמך במגרש משחקים ענק, מול שחקנים אחרים מכל העולם. כשמאסטר המשחק צועק "אור ירוק!", אתה חופשי לזוז. אבל כשהם צועקים "אור אדום!", אתה חייב לקפוא במקום. אם תופסים אותך בתנועה, אתה מודח. השחקן הראשון שחצה את קו הסיום מנצח.


אבל היזהר: מנהל המשחק הוא חסר רחמים, ואין הזדמנות שנייה. האם אתה אמיץ מספיק כדי להיכנס לזירה ולשחק על חייך?


הורד את משחק Red Light, Green Light VR היום וגלה! קישור 1:
[קישור להורדת האפליקציה]


משחק דיונון עונה 2: כל מה שאנחנו יודעים עד כה
Squid Game, דרמת ההישרדות הדרום קוריאנית שכבשה את העולם בסערה בשנת 2021, אמורה לחזור לעונה שנייה. בעוד נטפליקס עדיין לא הכריזה על תאריך יציאה, ההפקה צפויה להתחיל ב-2023.


מה אנחנו יודעים על Squid Game עונה 2 עד כה? הנה תקציר של כל מה שאנחנו יודעים עד כה על Squid Game עונה 2:
עלילה: היוצר Hwang Dong-hyuk אמר שהעונה השנייה תחקור את המקורות של משחק הדיונון ואת האנשים שמאחוריו. הוא גם אמר שהעונה תהיה "גדולה וטובה יותר" מהראשונה.שחקנים: צפוי שרוב השחקנים הראשיים מהעונה הראשונה יחזרו לעונה השנייה, כולל לי יונג-ג'ה (Seong Gi-hun), Park Hae-soo (Cho Sang-woo), ו-Jung Ho-yeon (קאנג סא-ביוק). עם זאת, לא אושר אילו דמויות ישרדו את אירועי העונה הראשונה.מציאות מדומה: אין עדיין מילה אם יהיה המשך למשחק Squid Game VR, Red Light, Green Light. עם זאת, בהתחשב בפופולריות של המשחק הראשון, סביר להניח שבשלב מסוים יהיה סרט המשך.

מתי תצא עונה 2 של משחק סקוויד? נטפליקס עדיין לא הכריזה על תאריך יציאה ל-Squid Game עונה 2. עם זאת, ההפקה צפויה להתחיל ב-2023, כך שסביר להניח שהעונה תשוחרר ב-2024 או 2025.


האם יהיה משחק Squid Game VR לעונה 2?
אין עדיין מילה אם יהיה המשך למשחק Squid Game VR, Red Light, Green Light. עם זאת, בהתחשב בפופולריות של המשחק הראשון, סביר להניח שבשלב מסוים יהיה סרט המשך.


הישאר מעודכן לעדכונים נוספים על משחק סקוויד עונה 2!


המאמר נכתב על ידי עמית קיסר.google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.