1 דקות קריאה
10 May
10May

מציאות מדומה : פתיחת העתיד של העולם שלנו! מארכיטקטורה לאירועים, ממשחקים לחינוך, VR משנה את הדרך בה אנו מתקשרים עם העולם שלנו. עם זאת, כדי להבין באמת את העוצמה והפוטנציאל של הטכנולוגיה הזו, עלינו לצלול עמוק יותר. לכן אני, עמית קיסר, נרגש לשתף אתכם בארבעה ספרי חובה שיפתחו לכם את העיניים לאינסוף האפשרויות של VR. הצטרפו אליי למסע הזה של חקר וגילוי, ובואו נגלה יחד את מלוא הפוטנציאל של מציאות מדומה!


1. ספר ה-VR: עיצוב ממוקד באדם למציאות מדומה

מאת ג'ייסון ג'רלד


תחשוב על זה כעל ספר הלימוד של ממשק המשתמש / UX שלך כמעצבי העתיד במציאות מדומה. לספר הזה יש את הערך ההיסטורי ביותר במציאות מדומה שראיתי עד היום עם הרבה מידע פשוט ותמונות שיעזרו לכם להיכנס לעולם המציאות המדומה בצורה הטובה ביותר. זו תהיה הטבילה הראשונה הטובה ביותר שלך לעולם המציאות המדומה. אם יש לך תשוקה למציאות מדומה, זה הספר בשבילך. לא רק שתבינו מהי מציאות מדומה ברמה העמוקה ביותר, אלא גם תקבלו את הכלים הטובים ביותר בצעדים הראשונים שלכם במטריצה האמיתית.


2. הטרנספורמציה הרביעית: כיצד מציאות מוגברת ואינטליגנציה מלאכותית ישנו הכל

מאת רוברט סקובל וישראל


קראתי את הספר הזה עוד בשנת 2016. הקריאה הייתה קלה, מהנה ומהירה, מה שעזר לי להבין את האבולוציה של מציאות מדומה ומציאות רבודה ואת האירועים המעצבים הגדולים שקרו בעשורים האחרונים וזה היה ממש מרגש להבין איך הטכנולוגיה צמחה מה היו הגורמים והתוצאות שהביאו את הטכנולוגיה לנקודה הנוכחית. בספר זה למדתי רבות על הדרך בה נעבור מבני אדם פיזיים לבני אדם מטפיזיים.


3. נוכחות עתידית: כיצד המציאות המדומה משנה את הקשר האנושי, האינטימיות ואת גבולות החיים הרגילים

מאת פיטר רובין


ספרו של פיטר רובין כתוב היטב ומרתק לספרות תיאורטית. רובין עושה כמה תחזיות מסקרנות לגבי האופן שבו מציאות מדומה עשויה לשנות את החיים כפי שאנו מכירים אותם.
הספר בוחן מציאות מדומה מעיני התקשורת על ידי התמקדות רבה יותר כיצד המציאות המדומה תשנה את מערכת היחסים שלנו זה עם זה. הספר מעלה את השאלה "מהי נוכחות?" בהתחשב ברמה החדשה של חיבור ואינטראקציה שרואים בעולם הוירטואלי החדש. עבורנו כמעצבי העתיד האנושי במציאות מדומה, הספר מציע נקודות מבט מאירות כיצד נוכל ליצור חוויות אמינות יותר כדי להתחבר באמת לקהל שלנו.


4. ההיסטוריה של העתיד: אוקולוס, פייסבוק והמהפכה שסחפה את המציאות המדומה

מאת בלייק ג'יי הארי


הכותרת מטעה. הספר לא מדבר על ההיסטוריה של המציאות המדומה, הספר מדבר על המציאות המדומה והעתיד שלנו בתוכה. לכל מי שנכנס היום לתחום המציאות המדומה.


הצטרפו אליי למשימה לבנות קהילה מלאת חמלה המשגשגת אל מול המהפכה הטכנולוגית! על ידי רכישת חולצה באמזון, תוכל לתמוך במטרה זו ולעזור לנו למצוא פתרונות חדשניים לאתגרים שבפתח. בואו נשתף קפה ונדון כיצד נוכל להשפיע לטובה על העתיד. ביחד, נוכל לסלול את הדרך למחר בהיר יותר. אל תפספסו את ההזדמנות להיות חלק ממשהו גדול!

מאמר של עמית קיסר:google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.