1 דקות קריאה
05 Mar
05Mar

משחק ZOMBIELAND VR שיגיע השנה

אנחנו די בטוחים שיש פלישת ZOMBIELAND השנה ב-vr.

באביב הקרוב, Zombieland VR: Headshot Fever יהיה זמין עבור Oculus Quest, Oculus Rift, HTC Vive ו-Windows Mixed Reality, ו-PlayStation VR בהמשך השנה. שחקנים מצטרפים לטלהאסי, וויצ'יטה, קולומבוס וליטל רוק בעמק הסיליקון ל- Zombieland Invitational, מסלול ותחרות להורג זומבים.המשחק משלב ירי באקדח קל בארקייד ומכניקת מירוץ, שבה צילומי ראש מאטים את העולם סביבך כמו זמן כדור, ומאפשרים לשחקנים לצבור יותר שילובים, הרג וזמנים מהירים יותר כדי לטפס על לוח התוצאות.


"להיות אמון על הבאת זיכיון איקוני של Sony Pictures לחיים הוא אפילו יותר מתגמל ומרגש כשאתה מעריץ ענק של Zombieland", אומר בובי תנדי, מייסד ומנכ"ל XR Games. יצרנו את אחד ממשחקי היריות הטהורים ביותר עבור VR מכיוון שעולם ה-Zombieland הוא מקום ללא היגיון. יצרנו את התוכן בעבודת יד כדי להגביר את יכולת המשחק מחדש ושילבנו מכניקת משחקי מירוץ כמו חלוקת זמן כדי ליידע אותך עד כמה אתה מצליח.


הכל עניין של תרגול עד שמקבלים את זה נכון. כדי לקבל את הזמן הטוב ביותר, עליך לצלם במהירות ובדייקנות בכל זריקה (טיפ מקצועי: זכור את הציטוט של Navy SEALs - איטי זה חלק וחלק זה מהיר). והקשקושים השנונים של טלהאסי, קולומבוס, וויצ'יטה וליטל רוק מעריכים את הביצועים שלך. הם לא מקטינים מילים על נקודות המבט שלהם!"
השחקנים יהיו חמושים ברובי ציד, אקדחים ורובי סער, כל אחד עם סט הטבות ושדרוגים משלו כדי לסייע להם לאורך המירוץ."עם משחק ה-VR הזה, אנחנו מביאים את אפוקליפסת הזומבים אליכם בצורה אחרת לגמרי, תוך שמירה על ההומור והשנינות של זיכיון הסרטים המצליחים. "עכשיו מעריצי 'זומבילנד' יכולים לחוות איך זה להתמודד מול המוני זומבים ולקבל החלטות משחקיות של שבריר שנייה כדי לפוצץ את דרכם להישרדות", אמר ג'ייק צים, סמנכ"ל המציאות המדומה של Sony Pictures Entertainment. "הצוות ב-XR Games נתן למעריצים דרך חלופית להפוך לחלק מהיקום של 'זומבילנד', לא רק תוך שמירה על האקשן, הדמויות וההומור שהפכו את הסרטים למצליחים כל כך".

מאמר של עמית קיסרgoogle.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.