1 דקות קריאה
09 Feb
09Feb

דמיינו לחיות עם צל קבוע: כאב עמום, נגיחה חדה, תזכורת בלתי פוסקת שמשהו לא בסדר. מיליונים עם כאבי גב תחתון כרוניים (CLBP) מכירים את המציאות הזו טוב מדי. אבל שיתוף פעולה מהפכני בין AppliedVR ל-Kernel עשוי רק להאיר אור של תקווה.המשתתפים הראו קוהרנטיות מוחית מוגברת ונשימה איטית יותר, אינדיקטורים הקשורים בדרך כלל להפחתת כאב. זה מצביע על כך ש-VR יכול להיות יותר מסתם הסחת דעת; זה יכול לחווט מחדש את תגובת הכאב עצמה.


מגדלור במשבר האופיואידים: CLBP הוא שחקן מרכזי במגפת האופיואידים, ומעורר נכות ותלות. תוכנית RelieVRx שאושרה על ידי ה-FDA של AppliedVR, בשילוב עם הפוטנציאל של VR להפחתת השימוש באופיואידים, מציעה שביב של תקווה. דמיינו לעצמכם ניהול כאב ללא סמים מזיקים, להחזיר את השליטה ולהחזיר את חייכם.


העתיד מרמז: הרחבת אופקים והגדרה מחדש של אפשרויות: זו רק ההתחלה. AppliedVR ו-Kernel נחושים לדחוף את הגבולות, לערוך מחקר נוסף על אוכלוסיות מגוונות ולגלות את הסודות של סמנים ביולוגיים של כאב כרוני. העתיד טומן בחובו הבטחה של חוויות VR מותאמות אישית, מותאמות לצרכים האישיים והקלה מירבית.זה לא רק על הקלה בכאב; זה על שכתוב הנרטיב:
ממטופלים ועד אנשים בעלי עוצמה: דמיינו לקחת אחריות על הכאב שלכם, לא לתת לו לשלוט בך.מסבל לשינוי: VR יכול להפוך לכלי לריפוי והתאוששות, לא רק לניהול סימפטומים.מקווים מטושטשים לאפשרויות שהוגדרו מחדש: מחקר זה מצייר תמונה של עתיד שבו טכנולוגיה ואנושות מתמזגים, ומציע פתרונות חסרי תקדים לבעיות עתיקות יומין.

זה יותר מסתם מחקר; זו הצהרת תקווה. בעוד שהסיפור של כאב כרוני עשוי להיות קשה, VR ושיתופי פעולה חדשניים כמו זה טווים פרק חדש של העצמה ואפשרויות. זכרו, זו רק ההתחלה. העתיד של ניהול כאב, הודות ל-VR, נראה מזהיר מתמיד.מחקר זה נכתב על ידי עמית קיסר.google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.