1 דקות קריאה
26 Jan
26Jan

הצ'אטבוט ChatGPT 4 יאפשר למשתמשים ליצור אינטראקציה עם AI בצורה יעילה ויעילה יותר. יתרה מכך, למשתמשים תהיה קלות לייצר תוכן בסגנון משלהם מכיוון ש-ChatGPT יכול לזהות ולהבין את סגנונות הכתיבה של המשתמשים. ChatGPT 4 משתמש בטכניקות עיבוד שפה טבעית כדי לספק תוצאות עם דיוק מירבי. לכן, היא אמינה הרבה יותר מבחינת הפקת תוצאות לגיטימיות בזמן. המערכת מונעת בינה מלאכותית היא מתקדמת ומתוחכמת ביותר, אך גם אינטואיטיבית מספיק כדי שהמשתמשים יקבלו תחושה כיצד הטכנולוגיה פועלת תוך דקות. עם מערכת חזקה זו, עסקים יכולים ליצור שיחות מותאמות אישית שמרגישות בדיוק כמו לדבר עם נציג אנושי אמיתי - לא משנה היכן הם נמצאים בעולם!


1. זיהוי תמונה

מאפיין עיקרי של ChatGPT 4 החדש הוא זיהוי תמונות. גרסאות קודמות של ChatGPT יעילות רק בזיהוי והבנת הטקסט, אך עם הגרסה החדשה, המשתמשים יוכלו ליצור תוכן גם באמצעות תמונות.  


2. תמחור

הבדל משמעותי נוסף בין ChatGPT 4 ל-OpenAI ChatGPT הקודם הוא מחיר המנוי. המנוי הנוכחי עבור Chat GPT 4 הוא $20 לחודש בהודו ובארה"ב. עלות ChatGPT 4 גבוהה בהרבה מהגירסאות הקודמות של ChatGPT. מומחי בינה מלאכותית מציעים גם לנסות את ידיהם על ChatGPT לפני שהם מנסים את ChatGPT 4.


3. יכולות רב לשוניות

בהשוואה לגרסה הקודמת של ChatGPT, ChatGPT 4 מחזיק ביכולות רב לשוניות אדירות. לפי דיווחים, ChatGPT יכול לענות על MSQ של כ-26 שפות. 


4. יכולת היגוי

תכונה חדשה שלא הייתה זמינה בגרסאות הקודמות היא Steerability. יכולת היגוי של ChatGPT 4 מאפשרת למשתמשים להתאים אישית את התנהגות ה-AI. לכן, עכשיו אתה יכול לגרום לצ'אטבוט AI להבין את הפקודות שלך בצורה מדויקת יותר. 


סיכום

ככל שהעולם פונה לאט לבינה מלאכותית, הביקוש או הדרישה למחוללי תוכן AI איכותיים הולכים וגדלים. ללא ספק, ChatGPT של OpenAi הוכיח את עצמו כנכס AI נהדר עבור יוצרי תוכן ואמנים. עם זאת, זה לא יהיה שגוי לומר שעדיין נדרשים שיפורים רבים. היישומים הפוטנציאליים של ChatGPT-4 הם עצומים והוא כבר מושך את תשומת לבם של חובבי טכנולוגיה ומנהיגים עסקיים כאחד. ניתן להקל על חייהם של רבים הודות למערכת בינה מלאכותית חכמה זו שיש לה את היכולת לדמות שיחה אנושית שאין כמותה לכל צ'אט בוט אחר הזמין כיום. 

google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.