1 דקות קריאה
30 Jan
30Jan

משחק אינדי VR חדש מבית Cosmos Games, Into The Darkness, מבטיח סיפור מעניין על טרנס-הומניזם בקרוב בשילוב עם משחק אקשן-הרפתקאות מרגש של VR המשתמש במערכת Boneworks דמוית פיזיקה.

הוכרז השבוע, המשחק, שפותח על ידי הסטודיו הווייטנאמי Cosmos Games ופורסם על ידי Game Boom VR ו-Play Way, יהיה זמין עבור PC VR בסוף 2021.


המשחק מתרחש בסביבה דיסטופית של מדע בדיוני שבו בני אדם מנסים להעביר את התודעה למכונות כדי לחיות לנצח. הנה תקציר של Cosmos Games של הסיפור:על ידי העברת התודעה למכונות, האנושות מנסה להשיג אלמוות. עם זאת, טרנס-הומניזם הוא דרך מסוכנת, וניסוי שמתנהל בצורה גרועה עלול להסתיים בטרגדיה. אני שולח אותך לאחד ממתקני המחקר שעמם קטעתי את הקשר, שכן הסוכן פרנק והסוכנים הקודמים מעולם לא חזרו. כדי לגלות את הסוד האפל שמאחורי הניסויים, נווט בין סביבות, פתור את החידה, התמודד עם האויב...

בטריילר ההכרזה המוטמע למעלה, אתה יכול להגניב מבט עתיק על החזותיים והמשחקיות של המשחק.

Into The Darkness, כפי שניתן לראות מהטריילר, מבקשת ליישם מערכת פיזיקה מקיפה שפועלת בדומה לחלוצים כמו Boneworks בתחום. המשקל והפיזיקה של כל העצמים מגיבים באופן התואם את העולם האמיתי. יש אפילו הצצה למערכת כפפות בסגנון Half-Life Alyx לקראת סוף הקרוואן המאפשרת לך לכפות פריטים לכיוונך.Into The Darkness, זמין ב-Steam עבור Oculus Rift, Valve Index (כולל תמיכה במעקב אצבע), HTC Vive ומשקפות Windows Mixed Reality, יושקו עבור PC VR ברבעון השני של השנה.


מאמר של עמית קיסר
google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.