1 דקות קריאה
02 May
02May

שמי עמית קיסר ואני עוסק בתחום המציאות המדומה משנת 2013, אך מעולם לא ביצעתי פרויקט כה קשה וכואב. בשבועיים האחרונים קיבלתי כבוד גדול להכין 40 משקפי מציאות מדומה ולהטמיע בתוכם אפליקציה המספרת את העדויות וסיפורי זוועות השביעי באוקטובר עבור עמותת ישראליז.


זהו פרויקט חשוב מאוד להסברה הישראלית בעולם. ביום חמישי, מאי 2024, יצאה קבוצת שגרירי ישראל למסע הסברה ברחבי העולם. המשימה החשובה הזו מתבצעת הודות לעמותת ישראליז, שארגנה את כל הפרויקט.

למה זה פרויקט כל כך חשוב? הסיבה שזהו פרויקט כל כך ייחודי היא היכולת של טכנולוגיית המציאות המדומה לשים אותך בנעלי הקורבנות, לחוות את הקורבנות כאילו אתה באמת שם.התחנה הראשונה של שגרירי ישראל תהיה לונדון, ולאחריה ייסעו הנציגים למדינות אחרות לסיור מידע עולמי.

כשפגשתי את עומר ושירן מישראליז במשרד, יכולתי לראות בעיניהם את הנחישות והמחויבות למטרה וזה ממש ריגש אותי, היה לי חשוב לעשות עוד משהו למען הקהילה. נורא הסתקרנתי לדעת מי זאת העמותה הזו, לאחר בדיקה גיליתי שזו עמותה שהיא נכס ברזל למדינת ישראל.

הסיבה שבגללה היה לי חשוב לפרסם את הכתבה היא שחשוב לי מאוד שאנשים ימשיכו לתמוך בעמותה החשובה הזו ובצוות המדהים שרואה רק את טובת מדינת ישראל, משפחות החטופים והקדושים. , וחיילי צה"ל לנגד עיניהם.

אשמח אם תתרשם מהעבודה של ישראליז, אז אני מדביק קישור לאתר העמותה:


www.israel-is.org

אני מאחל לישראלייז המשך עבודת קודש ואעמוד לשירותך תמיד. אמשיך לעדכן ולהעלות תמונות בהמשך.נכתב על ידי עמית קיסר.google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.