1 דקות קריאה
17 Oct
17Oct

שחקנים יכולים כעת לחוות את מערבון העולם הפתוח של Rockstar במציאות מדומה הודות למוד חדש עבור Red Dead Redemption 2.

Red Dead Redemption 2 VR Mod: A Modding Miracle
Red Dead Redemption 2 הוא אחד ממשחקי הווידאו הפופולריים ביותר בכל הזמנים, ומסיבה טובה. זוהי הרפתקה רחבת ידיים בעולם הפתוח המתרחשת במערב הפרוע, עם סיפור עשיר, דמויות בלתי נשכחות וחזותיים מדהימים. אבל מה אם הייתם יכולים לחוות את Red Dead Redemption 2 במציאות מדומה? זה בדיוק מה שאפשר עם המוד Red Dead Redemption 2 VR. מוד זה, שפותח על ידי Luke Ross, מאפשר לך לשחק את כל המשחק ב-VR באמצעות משקפות כמו Oculus Quest 2 או HTC Vive.


המוד עדיין בפיתוח, אבל הוא כבר מאוד מרשים. הוא מציע חווית VR סוחפת באמת, המאפשרת לך לחקור את המערב הפרוע כמו שלא היה מעולם. אתה יכול לרכוב על סוסים, לקחת על עצמו שוד רכבות ולריב עם פורעי חוק, הכל מהנוחות של הבית שלך. כמובן, שום מוד VR אינו מושלם, ויש כמה חסרונות למוד Red Dead Redemption 2 VR.


רוס מסביר בעמוד הפטראון שלו שהוא היה צריך ליצור מסגרת חדשה לגמרי עבור Red Dead Redemption 2: "בעצם כל מה שבניתי עבור המוד GTA V היה עכשיו מיושן והיה צריך לשכתב אותו מהיסוד".

הוא בילה שישה חודשים בעבודה מלאה על המוד לאחר שעשה את הצעד, וכעת מתכנן להשתמש ב-Patreon כדי להמשיך ולשפר את המוד Red Dead ולמוד משחקים אחרים כגון Cyberpunk 2077, Horizon Zero Dawn, ו-Watch Dogs: Legion.

בנובמבר האחרון, Red Dead Online, רכיב מרובי המשתתפים המקוון של Red Dead Redemption 2, שוחרר כמשחק עצמאי. זה זמין גם ב-Xbox Game Pass.


ראשית, זה לא תואם לשלטי תנועה VR, אז אתה תקוע באמצעות שיטות שליטה מסורתיות כמו עכבר ומקלדת. בנוסף, המוד יכול להיות קצת תובעני בחומרה שלך, אז תזדקק למחשב חזק כדי להפעיל אותו בצורה חלקה. אבל למרות החסרונות האלה, המוד Red Dead Redemption 2 VR הוא מוצר חובה לכל מעריץ של המשחק. הוא מציע דרך ייחודית וסוחפת באמת לחוות את המערב הפרוע. הנה כמה מהדברים שאתה יכול לעשות ב-Red Dead Redemption 2 VR:
חקור את העולם הפתוח העצום של המערב הפרוע, מההרים המושלגים למדבריות המאובקים.בקרו בעיירות וערים ותקשרו עם המקומיים.צאו להרפתקאות רכיבה על סוסים, וצוד חיות בר.קח על עצמך שוד רכבות, וקרב עם פורעי חוק.שחקו פוקר ומיני-משחקים אחרים.שקע בסיפור הקולנועי של המשחק.

אם אתם מחפשים חווית VR ייחודית וסוחפת באמת, אז המוד Red Dead Redemption 2 VR בהחלט שווה בדיקה.


המאמר נכתב על ידי עמית קיסר.


google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.