2 דקות קריאה
17 Aug
17Aug

VR נראה מזהיר לעתיד. יש המון משחקים קרובים שכדאי לפקוח עליהם עין, ויש לנו רשימה של המשחקים ברשימת המשאלות שלך שראויים לתפוס מקום.

הרפתקאותיו של סוכן 47 עושות את הקפיצה רק ב-PlayStation VR ל-VR, ואפשר לקוות למחשב, בסופו של דבר. נראה כי Hitman 3 ממשיך עם הנוסחה המנצחת של התשלומים האחרונים של המשחק, וזו חדשות משמעותיות עבור שחקני VR. Hitman עוסק כולו בשליטה באווירה ובחקירת דרכים שונות אל המטרה שלך; אידיאלי עבור VR.

השאלה הגדולה היא עדיין, מתי אנחנו הולכים להסתכל על PSVR 2? שמועות ממשיכות להסתחרר בתעשיית המשחקים, אבל שמענו מעט על תוכניות ה-VR של סוני מחוץ להיטמן. עם יציאת הקונסולה החדשה שלהם ומשחקי באנר גדולים בדרך, גיימרים ממשיכים לחכות בנשימה עצורה לכל רמז לגבי חומרה משודרגת, כמו Resident Evil 8 (ב-7 הייתה תמיכה ב-VR).Sniper Elite VR-Insurrection
בשלב מסוים, Sniper Elite תעשה את הקפיצה ממסך שטוח ל-VR, ואני מקווה שזה יהיה ב-2021. ב-VR, Sniping תמיד היה מסובך, וזו הסיבה שאנחנו צריכים משחק שנבנה מה- התבסס על זה כדי ללמוד איך זה נעשה על ידי אולפנים אחרים. ב-VR, זה והרצח בקרני רנטגן הולכים להיראות אכזריים.


Vertigo 2-Productions Zulubo
סרט ההמשך של Vertigo המעולה מאוד בדרך, ומעריצי Half-Life ירצו לשים לב אליו. יוצר המשחק, זאק ציאקאליס-בראון, הוא בוגר של Valve וילד פלא. הוא לא רק עיצב את Vertigo אלא גם הפיק את פס הקול הטוב מאוד של המשחק. עם כל השנינות, הקסם, ההומור והעיצוב ברמה המצוינת כמו קודמו, Vertigo 2 ללא ספק יהיה מלא.Iris VR Inc Low-Fi-
יש רעיון אחד שהיה לי לשחק ב-Cyberpunk 2077: "גבר, זה היה צריך להיות משחק VR." בעוד שה-RPG הצפוי לא עמד בציפיות, עדיין יש תקווה ש-Low-Fi יכול לגרד את גירוד הסייבר-פאנק של גיימרים.

אתה משחק כמו שוטר שהולך (ועף) ברחובות המרושעים של דיסטופיה עתידנית, נשען בכבדות על בלייד ראנר. אתה מתכוון לשמור על החוק? או למען הרווח שלך, להשתמש בו לרעה? Low Fi מתעצבת להיות חלק מגן עדן של VR עם פשעים לפתור או לבצע בעצמך.XOCUS Z-Race
עם חוויות מירוצי VR, יש קומץ אפשרויות, אבל שום דבר לא נגיש לציבור. מכיוון שזה נראה כמו שילוב חלק של Wipeout ו-Forza, Z-Race עשוי להיות המשחק שמשנה את זה. הליטוש במשחק הזה הוא מחוץ למצעדים, אז צפו לחגיגה ויזואלית לכל הפחות.


Ebim Studios Ryte-The Eye Of Atlantis-
Ryte נראה כמו משחק אקשן/הרפתקאות מוצק שמכניס אותך לנעליים... אה... הסנדלים האטלנטיים. חקור את העיר העתיקה, פתור חידות וצפה בסיפור האפי של Assassin's Creed.Eternal Starlight-Games for White Noise
אמנם אין לו עדיין תאריך יציאה רשמי, אבל לכל מעריץ של RTS, Eternal Starlight שווה רשימת משאלות. כמו כן, מעקב האצבע המגניב מאוד ב-Oculus Quest II הוא התמיכה המתגאה שלו. אם אתם מכירים משחקים כמו Homeworld, אז תזהו את הגישה של Eternal Starlight לחלל RTS. שימו לב ל-Battlegroup VR שיצא עכשיו, אם זה סוג המשחק שלכם.


Monad Games, Blunt Force-
קח את הוויזואליה המהממת של Inception ואחז בפעולה של Saving Private Ryan, וזה בעצם Blunt Force. במלחמת העולם השנייה, הדמות שלך סובלת מפגיעת ראש וכאשר אתה משחק בדם העבר וההווה יחד, הם מאלצים אותך להחליף ביניהם.

זה רעיון נקי עם המון פוטנציאל, בוא נראה איפה זה נוחת כשיגיע בשנה הבאה, אני מקווה.Jorgen Games-The Break In
אם אי פעם רצית לצאת עם החברים שלך למסע פשע וירטואלי, אז זה המשחק שצריך לשים לב אליו. הפריצה היא כמו פאסמופוביה, אבל במקום רוחות רפאים, מחשבים ניידים, טלוויזיות וכל דבר יקר ערך שאתה יכול לצוד. הרעיון כבר משך את תשומת הלב של אנשים רבים ב- Reddit עוד בשלב מוקדם בפיתוח. האם זה יכול להיות להיט אינדי גדול בפעם הבאה? נקווה שכך.חדשות של הרגע האחרון בקרוב יוצאת resident evil 8 במציאות מדומה. המשך לעקוב. אם נהניתם מהתוכן שלי, אודה לכם אם תוכלו להירשם לערוץ היוטיוב שלי ולעקוב אחריי ברשתות החברתיות. תודה על תמיכתך, ואני מצפה לבחון איתך את הרעיון של ייחוד טכנולוגי. להלן הקישורים לדפי המדיה החברתית שלי:


google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.