1 דקות קריאה
18 Oct
18Oct

ככל שאנו מתקרבים לשנת 2025, תחום המציאות המדומה, המציאות הרבודה והבינה המלאכותית מתקדם בקצב חסר תקדים. בעוד שאנשים רבים עדיין לא מודעים לכוחן של הטכנולוגיות הללו, אנו חיים בתקופה שבה הגבול בין הוירטואלי למציאותי הולך ומיטשטש.


אם אתה חדש בעולם של VR ו-AR, ברוך הבא! למרות שאולי הגעת מאוחר למסיבה, עדיף מאוחר מאשר אף פעם. למעשה, אנו נמצאים על סף מה שמכונה "הסינגולריות הטכנולוגית" - נקודה שבה ההתקדמות הטכנולוגית תעלה על היכולת שלנו להבין אותה. בעוד שאנשים רבים מתמקדים בהתקדמות האחרונה באביזרים למציאות מדומה, כגון חישת ג'ויסטיקים, ריח ומערכות טעם, וחליפות רטט, הכוח האמיתי של VR טמון במפגש בין מציאות מדומה ובינה מלאכותית.בעוד ש-VR מתקדם במקביל להתקדמות ב-AI, זו האחרונה שעשתה קפיצת מדרגה ענקית בשנים האחרונות. חברה אחת שהובילה את הדרך בתחום זה היא NeuraLink, חברה שהוקמה על ידי אילון מאסק, הבעלים של Tesla ו-SpaceX. NeuraLink המטרה של חיבור המוח האנושי ישירות למחשבים, והם מתקדמים בהתמדה לקראת השגת זאת. מטרה. הניסוי האחרון שלהם כלל עובד NeuraLink ששיחק משחק במחשב תוך שימוש רק במוח שלהם.


אילון מאסק מאמין שהתמזגות עם מכונות היא הדרך היחידה של האנושות לשרוד. בעוד NeuraLink היא אולי החברה המפורסמת ביותר בתחום זה, Valve גם פיתחה לאחרונה מיצב חדש שיכול לתרגם מחשבות לפעולות במרחב וירטואלי. אנו יכולים לחזות ש"מציאות מדומה אמיתית" המשדרת מהמחשב ישירות למוח תושק לפני 2025.


בעתיד, אנו עשויים להסתכל אחורה על משקפי המציאות המדומה והאביזרים שבהם אנו משתמשים כיום ולצחוק עד כמה הם היו פרימיטיביים. חווית מציאות מדומה אמיתית תדמה את העולם האמיתי ב-100% ישירות למוח, ללא צורך במשקפיים או אביזרים כלשהם. לסיכום, העתיד של מציאות מדומה ומציאות רבודה הוא מזהיר, והוא רק הולך להשתפר ככל שנמשיך למזג את הטכנולוגיות הללו עם בינה מלאכותית. אז חבשו את משקפות ה-VR שלכם והתכוננו להיכנס לעולם חדש לגמרי!


במאמר נכתב על ידי עמית קיסרgoogle.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.