1 דקות קריאה
16 Jan
16Jan


התכופף לרכיבת הריגוש האולטימטיבית של Zero-G:

 האודיסיאה המעודכנת של ISS VR! צאו להרפתקת VR מטריפה על סיפון תחנת החלל הבינלאומית, המוצב האולטימטיבי של האנושות בין הכוכבים. תשכחו מסלעי ירח ומצלמות מסורבלות - חוויית ISS היא הכרטיס החם ביותר לחלל הצד הזה של הטיל של אילון מאסק. אנחנו מדברים על תצוגות מדהימות של 360 מעלות שגורמות אפילו לטלסקופ האבל לקנא, ואתה לא רק צופה - אתה חי את זה! זו לא תוכנית החלל של סבא שלך. תשכחו מהקריינות התסריטאית והאפקטים ההוליוודיים העליזים. זוהי מציאות חלל גולמית ולא חתוכה המובאת לסלון שלך (או לכל מקום שתבחר לצוף!) הודות לאסטרונאוטים חסרי פחד וטכנולוגיית VR מתקדמת. 

זוכרים את "מושבה", הסרט ההוא שלא מהעולם הזה שצולם כולו בחלל? כן, אנחנו מדברים כאן על היטמאות ברמה הבאה. דמיינו שאתם מתעוררים לצד צוות משלחת 59, 

אור השמש זורם מבעד לחלונות הבית הקוסמי שלכם. הציצו מאחורי החיוכים המנומנמים שלהם, דגדגטו את אפם בבופ אפס כבידה (אם תעזו!), והיו עדים לעניין האמיתי - חיי חלל, ללא פילטרים וללא תסריט. 

צמד הבמאים פליקס לז'ונס ופול רפאל נתנו לאסטרונאוטים דרור ללכוד את כל מה שעורר את יראת הכבוד שלהם, ותאמינו לי, זה מעורר כבוד! הפרק הראשון, "Adapt", מכניס אותך ישר לתוך הצטופפות של הבוקר, ואז לוקח אותך לסיור של התחנה שהיא כל כך אמיתית, אתה עלול להתחמק אינסטינקטיבית כדי להימנע מלהיתקל בקוסמונאוט חולף. וקבלו את זה - אפילו הרגעים הלא כל כך זוהרים מגיעים לגזרה. 

זוכרים את התקרית של הורדת לחץ בקסדה עם אזעקת שווא? אתה תהיה שם, חווה את המקצועיות הרגועה של הצוות ממקור ראשון. בלי ציפוי סוכר, רק אמת חלל טהורה במלוא תפארתה. אבל רגע, יש עוד! פרקים נוספים בדרך, כולל רצף הליכת חלל מעורר מחשבה. אז חבשו את המצחייה הדמיונית שלכם, התכוננו להתריס מול כוח הכבידה, והתכוננו להתמוגג מהיופי עוצר הנשימה והרגש הגולמי של החיים בגבול הסופי. זהו ISS VR, והוא עומד לשנות את הדרך בה אתם חווים חלל לנצח. עדכוני בונוס:
בשנת 2023 הגיעו משקפות HTC Vive Focus 3 VR חדשות לגמרי ל-ISS, שתוכננו במיוחד כדי להגביר את בריאות הנפש של האסטרונאוט עם חוויות סוחפות.מדענים בוחנים את הפוטנציאל של VR לאימון אסטרונאוטים עתידיים על נהלים מורכבים ומצבי חירום.השלב הבא של ISS VR מתכנן ללכוד עוד יותר חוויות מרגשות, כולל תקריב של כדור הארץ ואינטראקציות עם זרועות רובוטיות.

זו רק ההתחלה, צוער חלל! חגרו, כי עתיד חקר החלל הוא וירטואלי, והוא עומד לעצור את נשימתכם.


התפוצץ אל הכוכב האדום מבלי לעזוב את הספה שלך: משימה: Red Planet VR מחודש! זוכרים שחלמתם לשתול את המגפיים שלכם על אדמת מאדים? תשכחו מחלליות צפופות ורוברים רועדים - משימה: Red Planet VR הוא הכרטיס שלכם למאדים, מחלקה ראשונה! אבל זו לא חווית ה-VR של סבא שלך. אנחנו מדברים על חקר כוכב הלכתי מלא, ריגושים של אפס כוח משיכה, ומספיק אבק אדום כדי להתחרות בכנס של Spice Harvester. עזוב את פטפוט המשקפות ותפוס את שלטי ה-Oculus Touch האלה - אתה במושב הנהג. לרחף סביב הנוף של מאדים, לדחוף מעל קניונים סלעיים, להתחבט על חורבות עתיקות, ואולי אפילו להעיף דיונת חול סוררת מדרכך. תשכחו מ-Sims טיסה מגושם - זוהי תנועה זורמת חופשית עם פיזיקה כל כך אמיתית, שתרגישו כמעט את המשקל של מאדים בחליפת החלל שלכם. בטח, ייתכן שהגרפיקה לא שומטת לסתות הוליוודית CGI, אבל מי צריך טקסטורות פיקסל מושלם כאשר אתה בוהה אל התהום החלודה של ואלס מרינריס? כל חריץ, כל מכתש, לוחשים את סודותיו של עולם בן מיליארד שנים. זה לא על ממתק עיניים, זה על טבילה גולמית של מאדים. תשכחו ממרחב "משחקי". משימה: Red Planet VR לא עוסק בנקודות או גביעים. זה על הריגוש שבגילוי, היראה מהעמידה על עולם זר, ההתבוננות השקטה של שקיעה מעל דיונות ארגמן. תחשוב ש"בין כוכבים" פוגש את "ארגז חול המאדים הראשון שלי". אבל ההרפתקה של המאדים לא נגמרת שם. תפוצץ חזרה לכדור הארץ ותאבד את עצמך בפלא של מערכת השמש שלנו עם אפליקציית המציאות הרבודה החדשה. חקור 88 גופים שמימיים - ירחים, כוכבי לכת, אפילו השמש עצמה - דרך הטלפון או הטאבלט שלך. הביטו בטבעות של שבתאי המנצנצות כמו כדור דיסקו קוסמי, או הגדילו את ההרים הקפואים של פלוטו על לוח ריחוף וירטואלי. ואם אתם חושקים אפילו יותר בטוב VR, בדוק את Sketchfab - היוטיוב של דגמי התלת-ממד. חקור יקום של פלאים שנוצרו על ידי המשתמש, מהקפלה הסיסטינית ועד הטיטאניק (כן, אתה יכול ללכת על הסיפונים שלה!). הסמית'סוניאן אפילו זרקו את הכובע שלהם לזירה, והציעו דגמים של אפולו 11 ומעבורת החלל דיסקברי. רוצים ללכת בהליכת הירח של ארמסטרונג? Sketchfab סיפקה אותך. ואם אתה מרגיש אמנותי, הורד נוף של מאדים ופסל יצירת מופת חייזרים משלך. האפשרויות הן אינסופיות! אז, עזוב את הטלסקופים המאובקים והפלנטריום הצפוף. משימה: Red Planet VR ו-Sketchfab הם המפתחות שלך לפתיחת היקום. חגור את המגפיים הווירטואליים שלך, תפוס את משקפות ה-VR שלך והתכונן להפוך לחלוץ מאדים - הכל מהנוחות של הסלון שלך. הכוכב האדום מחכה. עדכוני בונוס:
רובר מאדים 2020 Perseverance נחת במכתש Jezero בפברואר 2021, והביא הרפתקאות חדשות של מאדים ל-Sketchfab! משקפות VR חדשות כמו Oculus Quest 2 ו-PlayStation VR2 מציעות חזותיים חדים עוד יותר ומשחק חלק יותר.חוויות VR חינוכיות יוצאות לדרך, ומאפשרות לך ללמוד על הגיאולוגיה, ההיסטוריה והפוטנציאל לחיים של מאדים.

גבול המאדים קורא. האם אתה מוכן לענות?


The Martian frontier is calling. Are you ready to answer? Sketchfab הפכה למקום לתמונות וסרטוני VR בתלת מימד. אני מצפה להעלאת תוכן תלת מימד נוסף הקשור לחלל בעתיד.
להעדפתי, אינטראקציות VR אינן מציאותיות מדי. תוכל להראות לי איזה מקום - באופן אידיאלי מקום שאני לא יכול ללכת אליו בחיים האמיתיים - ואני אמצא על מה להסתכל ולחשוב בעצמי, תודה. נכון לעכשיו, אני אוהב את מגוון החוויות במציאות מדומה. אני נהנה לרכוב לצד קוסמונאוטים במהלך שיגור סויוז, לטוס על בואינג 747 חוקרי ירח בעבר ובעתיד, ולקפץ על הירח עם חוקרי ירח בעבר ובעתיד. אין ספק שיש סרטי VR הרבה יותר פשוטים ממה שאני רגיל אליהם, אבל בכל אחד מהם יכולתי לקבל לפחות הצצה קטנה לאיך זה יכול להיות."מסיבת טילים" מתנהלת כעת ב-Altspace VR, Social VR
האם הטלת קובייה. פעם באולם קולנוע וירטואלי היה ילד, כנראה תושב Second Life. הילד לא רצה להשתמש בכסף הווירטואלי שלו כדי לקנות פופקורן וירטואלי, אבל הילד הבא לא יקח את כולו בלי להשתמש בכסף הווירטואלי שלו. הסרט שראיתי היה "איך לאמן את הדרקון שלך"

סביר להניח שבהחלט תרצו לשקול לצפות בחוויית המציאות המדומה "Blue Girl" בקהילת AltspaceVR המקוונת. אולי אתה כבר לא מעריץ גדול של SpaceX של אילון מאסק, אבל אם יש לך מישהו שיש לו בלוג, תרצה ללכת לכאן ולהירשם לערוץ החברים החינמי של YouTube. או פשוט גלול מעט למטה ולחץ על הלחצן הגדול 'הירשם'. זוהי אפשרות אמיתית שכולם במסיבה הם מופנמים, אבל אם אתה פתוח לקונספט, לא תהיה לך בעיה לפתוח בשיחה עם שאר החוגגים. נא להיכנע פעם אחת בשביל הכיף להיות במסיבת רוקט, גם אם רק לרגע. מעולם לא ראיתי גסות רוח, אבל שימו לב שהשליכו לי פופקורן על הראש.


המאמר נכתב על ידי עמית קיסר ובארד


google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.