1 דקות קריאה
26 Jul
26Jul

עולם של חליפות הפטיות לפיתוח ההמונים וב-CES 2021 הוירטואלי bhaptics מציגים בגאווה את סדרת Tactsuit X של הפטיות מוכנה לצרכן! המגוון כולל את שני הדגמים שלהלן.TactSuit X40 TactSuit X40, מכשיר הדגל של הפתרונות ההפטיים לגוף מלא של החברה וחתיכת פרסי החדשנות של CES 2021, הוא אפוד הפטי מוכן לצרכן, המארז 40 מנועים רטט. ה-X40 משפר את חווית המשתמש באופן משמעותי על ידי מתן משוב הפטי רב עוצמה אך מתוחכם המסונכרן עם התוכן, תוך שימוש ב-40 מנועי המישוש המפוזרים באופן שווה בכל האפוד ההפטי. TactSuit X16 כגרסה נושמת וקלת משקל של ה-TactSuit X40, TactSuit X16 מכיל 16 מנוע זהה ל-X40 ומשקלו קצת יותר מ-2 פאונד (950 גרם). ה-TactSuit X16, במחיר של 299 דולר, הוא האפוד ההפטי המשתלם ביותר ללא ספק. לפי bHaptics גם TactSuit X16 וגם X40 תכונה:

  •         Embedded Haptics: bHaptics TactSuit היא החליפה ההפטית הראשונה המוכנה לצרכן המחברת את המשתמשים עם עולם וירטואלי באמצעות משוב מישוש משמעותי מבחינה הקשר. עד כה, יותר מ-50 כותרי Steam VR ו-Oculus Quest, כולל משחקי VR FPS מרובי שחקנים הנמכרים ביותר, כגון Onward ו-Pavlov, מספקים תמיכה מקורית ל-TactSuit X16 ו-X40. החברה מתכננת להמשיך לעבוד עם כותרים אחרים על מנת לספק למשתמשים שלה משוב הפטי אופטימלי עבור כל משחק.
  •         תמיכה חוצת פלטפורמות:  סדרת bHaptics TactSuit X כוללת קישוריות כפולה באמצעות Bluetooth ושקע שמע וניתן להשתמש בה לא רק עם VR אלא גם עם קונסולות ומחשב. משתמשי TactSuit X יכולים ליהנות ממשוב הפטי מתקדם וקישוריות חלקה עם או בלי חוטים.
  •         תמיכת תוכנה חדשנית: תוכנת Audio-to-Haptics הרשומה בפטנט של החברה ממירה את פלט האודיו של תוכן למשוב הפטי בזמן אמת, כך שמשתמשים יכולים לקבל הפטיקה מבוססת אודיו בעת האזנה למוזיקה, צפייה בסרטים או הפעלת מחשב/קונסולה משחקי /VR ללא תמיכה מקורית. בניגוד להמרת חומרה , האודיו להפטיקה של החברה נשלטת על ידי תוכנה, המאפשרת למשתמשים להתאים אישית פרמטרים של המרה של אודיו להפטית, כגון פסי תדרים וספים, וליצור הגדרות משלהם עבור סוגי תוכן שונים. 

"אנו נרגשים להציג את סדרת TactSuit X החדשה ב-CES 2021 ומצפים לבנות שותפויות עם מפתחי תוכן כדי שנוכל לספק מגוון רחב יותר של תוכן תואם TactSuit למשתמשים שלנו", אמר Kiuk Gwak, מנכ"ל bHaptics. "סדרת TactSuit X תהפוך לתצוגה ההפטית הראשונה המוכנה לצרכן בהיסטוריה של ממשק אדם-מחשב." אם נחזור לדברים כמו ה-Nintendo Power Flove, יצרנים חלמו לתת למשחקים קצת יותר תנופה במחלקת הריאליזם. בהחלט יש לזה שוק. שידרתי שני שייקים בס בכיסא משחקים פעם אחת כדי לתת לחללית שלי קצת תחושה נוספת ב-Elite Dangerous ב-VR.
האם אנחנו מתקרבים לזמן הזה? אין ספק, אנשים שמתעסקים מאוד ב-BR יסתכלו היטב על זה כאופציה ואם bHaptics יכולה להיות ב-Pole Position כאשר VR סוף סוף יצליח להפוך למיינסטרים, אולי יש לנו את הפתרון המושלם לגיימינג סוחף. אנו מקווים שנוכל לשים את ידינו על Tactsuit בעתיד הקרוב ולהביא לך סקירה מלאה. מאמר של עמית קיסר

google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.