3 דקות קריאה
24 Dec
24Dec

תכנית קומה 2כפתור טורבו חוזר עם המשך לפאזל ה-VR המוזר שלו. בתכנית קומה 2, אתה משתמש במעלית כדי לנסוע בין עולמות תוך פתרון חידות במסגרות מוזרות. הפעם, כפתור טורבו מבטיח משחק הרבה יותר גדול עם רמות ניתנות לחקירה מלאה. בהמשך, צפויה גרסת PSVR.


Starcalerב-Star caller, חידת VR למחשב שבנוי סביב אינטראקציות VR סוחפות, תמצאו פאזלים ייחודיים, משחק נגיש ותמונות מדהימות. יש יותר מ-30 חידות שונות לפתור בשלוש רמות קושי.עוף קטן, פקקים חידת ה-VR המטורללת של Little Chicken אושרה סוף סוף. בפקקים, עליך לשמור על שליטה על זרימת התנועה תוך הימנעות מכל תקלה. אנו מקווים שפקקי תנועה יעסיקו אותנו במשך שעות עם הקמפיין המלא שלו ומצב המסיבה עבור עד ארבעה נגני VR שאינם VR.נָחִיל Swarm הוא משחק יריות בהשראת ארקייד שבו אתה שוטף בין רמות בסגנון זירה. זהו עוד משחק VR פעיל שמטרתו לשחזר את תחושת התנופה. Greensky Games טוען שזו תהיה חוויה מרגיעה, אבל נצטרך להעמיד את זה במבחן בעצמנו.PSVR—אלבו-PSVR לא היה משחק מרובה משתתפים גדול כבר הרבה זמן. עם הגדרה צבאית מודרנית ותמיכה בשלט PSVR Aim, Alvo מקווה למלא את החלל. גרסאות ה-PC וה-Quest יגיעו מעט מאוחר יותר, וזכור כי תאריך שחרור זה נתון לשינויים.


יצרנית מסכות חלל פנימי היוצרים של אגדת פישר חזרו עם הרפתקה מדהימה חדשה לגמרי. יוצר מסכות מאפשר לך ליצור וללבוש מסכות המסיעות אותך לעולמות שונים. החלל הפנימי עושה את משחק ה-VR הגדול ביותר שלו עד כה, עם כמה אלמנטים קלים והתמקדות עמוקה ביצירת מסכות.אחרי המוות The OblivionFast Travel Games חזר עם משחק אימה VR חדש המתרחש ביקום World of Darkness. ב-Wraith, אתה נכנס לעולם הבא וחוקר את הנסיבות המסתוריות של מוותך על ידי חקר האולמות הרדופים של אחוזת ברקלי.


פינבול מלחמת הכוכבים משחקי הפינבול הקלאסיים של זן מקבלים מהפך במלחמת הכוכבים... במציאות מדומה. טבלאות מכל סאגת מלחמת הכוכבים.Carly and the Reaper man - Escape from the UnderworldResolution Games הוציאה גרסת Quest של פלטפורמת שיתופיות מקומית. קרלי ואיש ה-Reaper נהגו לשתף פעולה בכך ששחקן אחד במציאות מדומה (VR) מנחה שחקן עם מסך שטוח ברמות. בתוך Quest, המשחק זהה, אלא שעכשיו שני המשתמשים לובשים Quest. אנחנו מצפים לראות איך זה מחזיק מעמד. מעבדת הולונאוטיקה-יד לפיזיקה סט זה של מיני משחקים ייחודיים והדגמות טכניות למעקב יד של Oculus Quest מקבל שחרור רשמי לאחר תקופה ארוכה ב-Side Quest. זה לא משחק במובן המסורתי, אבל יש 80 חוויות ייחודיות להראות את הטכנולוגיה, שכולן עובדות עם שלטי Touch.מאמר זה נכתב על ידי עמית קיסר
google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.