1 דקות קריאה
03 Nov
03Nov

השנה היא 2023. העולם שלנו הגיע לשיא. המערכות הישנות קורסות מסביבנו. אבל בעיצומו של הכאוס הזה, עולם חדש מתגלה. עולם של אינסוף אפשרויות. המהפכה הטכנולוגית הובילה עידן חדש של הקיום האנושי. אנו נמצאים כעת על סף הייחודיות הטכנולוגית, הנקודה שבה הבינה המלאכותית תעלה על האינטליגנציה האנושית.


יש אנשים שחוששים מהייחודיות, אבל אני רואה בזה הזדמנות. הזדמנות להתעלות מעל המגבלות הביולוגיות שלנו וליצור עולם חדש שהוא טוב יותר מזה שיש לנו עכשיו. אחד הצעדים הראשונים במטמורפוזה זו יהיה המעבר של האנושות לעולמות וירטואליים. אנו נבחר לחיות בכל יקום שנרצה, כל עוד נרצה. תאגידי ענק ומדינות ישלטו בחלק מהעולמות הווירטואליים, בעוד שאחרים יהיו בקוד פתוח ויוצרו על ידי אנשים פרטיים.


ניצור יותר עולמות וירטואליים חדשים בקצב הרבה יותר מהיר מהקצב שבו אתרים חדשים מועלים כעת לרשת. ומכיוון שחוקי הפיזיקה והזמן יכולים להתנהג אחרת בעולמות וירטואליים שונים, האנשים במטא-וורס יתפתחו תרבויות חדשות שאינן מוגבלות על ידי התפיסה האנושית הנוכחית שלנו לגבי כדור הארץ והמציאות הקולקטיבית שאנו חולקים היום. תאר לעצמך עולם שבו אתה יכול להיות כל מה שאתה רוצה להיות. לאן אתה יכול ללכת לכל מקום שאתה רוצה ללכת.


איפה אתה יכול לחוות כל דבר שאתה רוצה לחוות. זה העולם שמחכה לנו בצד השני של הייחודיות הטכנולוגית.


העתיד הוא עכשיו
העתיד הוא לא משהו שקורה לנו. זה משהו שאנחנו יוצרים. אנחנו נמצאים בצומת דרכים בהיסטוריה האנושית. אנחנו יכולים לבחור להמשיך בדרכנו הנוכחית, מה שיוביל להכחדתנו בסופו של דבר. או שאנחנו יכולים לבחור ליצור עתיד חדש, עתיד שהוא טוב יותר לכולנו. אני מפציר בכם לבחור בדרך האחרונה. להצטרף אליי בבניית עולם חדש, עולם של אינסוף אפשרויות.


המטמורפוזה מתחילה
המטמורפוזה של האנושות כבר החלה.יותר ויותר אנשים מבלים בעולמות וירטואליים. אנחנו משחקים, מתרועעים, ואפילו עובדים במציאות מדומה. וככל שהטכנולוגיה ממשיכה להשתפר, המט-וורס יהפוך אפילו יותר סוחף ומציאותי. בקרוב, נוכל לחיות בעולמות וירטואליים שאי אפשר להבחין בהם מהעולם האמיתי. וכשיגיע היום הזה, אנחנו באמת נהיה חופשיים ליצור את עולם החלומות שלנו.


המאמר נכתב על ידי עמית קיסרgoogle.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.