1 דקות קריאה
08 Jan
08Jan

זוכרים שחלמתם לשלוח הודעות פייסבוק ישירות מה-Oculus Quest שלכם? תתכוננו, חברים במציאות מדומה, כי החלום הזה הופך למציאות עם עדכון התוכנה v25! התכוננו לשוחח עם חבריכם בפייסבוק מכל מכשיר - מקצבים מוחצים ב-Beat Saber ועד לשחרור זעם ב-Racket Fury, פשוט פתחו את המסנג'ר שלכם. אפליקציה וזהו! לא עוד ג'אגלינג במשקפות, רק חיבור חלק בתוך עולם ה-VR. ✨ וזה לא רק הודעות טקסט בסיסיות. Meta סיפקה אותך בשלוש דרכים לתקשר:
הקלד כמו מקצוען: שחרר את המקלדת הווירטואלית הזו ושחרר את מפתח המילים הפנימי שלך (או חובב האימוג'י).בחר את זה מהר: אין זמן לשגיאות הקלדה? בחר מתוך קטעים כתובים מראש כדי להעביר את המסר שלך במהירות.דבר בדיבור: תן לקול שלך לעשות את ההקלדה עם תכונת הקול-לטקסט השימושית של Quest. אין כאן עיכוב במשקפות! ️אבל הכיף לא עוצר שם! עדכון Messenger לוקח את משחק Oculus Party שלך לשלב הבא. הזמן את החברים שלך ישירות מ-VR, מה שהופך את ה-hangouts מרובי משתתפים לחלקים מתמיד. זו לא רק תוספת צ'אט מפוארת; זה גשר בין עולם ה-VR שלך לבין החוץ, ומפרק את החומות מבלי לוותר על החוויה הסוחפת. רוצה לשוחח עם מישהו בלי קווסט? אין בעיה! Messenger מאפשר לך להתחבר עם כל אחד, בכל מקום, מה שהופך אותו למרכז תקשורת חוצה פלטפורמות, מערכת רחב. ואל תדאג לפרטיות. Meta מבטיחה לנו שהגדרות ה-Oculus הקיימות שלך נשארות ללא נגיעה, ושומרת על נעילה של החיים הווירטואליים שלך. עדכון v25 כבר מתגלגל, אז שמור על עיניך (או ליתר דיוק עדשות). לחלקם, זה עלול לקחת כמה שבועות להגיע, אבל תאמינו לנו, ההמתנה שווה את זה!⌚️אז, קח את ה-Quest שלך, עדכן את התוכנה שלך והתכונן לצלול לתוך העתיד של תקשורת VR. זה הזמן לשוחח, להתחבר ולכבוש את העולם הווירטואלי, הודעה אחת בכל פעם!


נ.ב. אל תשכח לבדוק את המאמרים המדהימים האחרים שלנו על כל דבר VR ו-AR! ️


Meta Quest מביא את Facebook Messenger ו-WhatsApp לווירטואלי
מוכן לצלול לרמה חדשה לגמרי של אינטראקציה חברתית במציאות מדומה! Meta Quest מביאה רשמית את Facebook Messenger ו-WhatsApp למשקפות ה-VR הפופולריות שלה, ופותחת עולם של אפשרויות להתחבר עם חברים ובני משפחה בעולם הסוחף של VR.


לשוחח בצ'אט בלי לעזוב את המשחק
תארו לעצמכם את זה: אתם באמצע סשן ביט סבר אינטנסיבי, האדרנלין פועם כשאתם פורסים דרך גושי ניאון. פתאום צצה הודעה - החבר שלך רוצה לשוחח! עם העדכון החדש, אינך צריך לשבור את צעד ה-VR שלך. פשוט משוך את אפליקציית Messenger או WhatsApp, הקלד הודעה באמצעות המקלדת הווירטואלית, קול לטקסט או קטעים כתובים מראש, והמשיכו לגלגל את הכדור החברתי מבלי להוריד את המשקפות.


מעבר להודעות טקסט: זמן מסיבה ב-VR
אבל זה לא רק על שליחת הודעות טקסט. העדכון גם מקל על הזמנת חברים להצטרף אליך להרפתקאות ה-VR שלך. בכמה לחיצות, אתה יכול לשלוח הזמנות ל-Oculus Party ישירות דרך Messenger או WhatsApp, וליצור מפגשים מרובי משתתפים מיידיים במשחקי ה-VR המועדפים עליך. לא עוד מעבר בין אפליקציות או גישושים עם התאמות של משקפות - פשוט תפסו את הבקרים הווירטואליים שלכם והתכוננו לכמה צוותים אפיים!


לשבור את החומות בין VR לעולם האמיתי
זו לא רק תכונה חדשה ומהנה עבור חובבי VR; זהו צעד משמעותי לקראת גישור על הפער בין העולם הווירטואלי והמציאותי. עם שילוב Messenger ו-WhatsApp, אתה יכול כעת להתחבר בצורה חלקה עם כל אחד, ללא קשר אם יש לו משקפות VR או לא. רוצה להתעדכן עם חבר שנמצא בחוץ? אין בעיה! פשוט הפעל שיחת וידאו דרך Messenger ישירות ממרחב ה-VR שלך. זוהי דרך חדשה לגמרי לשמור על קשר עם אנשים אהובים, לא משנה היכן הם נמצאים.


פרטיות ואבטחה: עדיפות עליונה
Meta מבינים את חשיבות הפרטיות ב-VR, והם מבטיחים למשתמשים שהגדרות הפרטיות הקיימות של Oculus יישארו ללא שינוי עם העדכון החדש. אתה יכול לשלוט מי יכול לראות את המצב המקוון שלך, איזה מידע יוצג בפרופיל שלך ומי יכול לשלוח לך הודעות. אז אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהאינטראקציות הוירטואליות שלך תמיד בתנאים שלך.


העתיד של תקשורת VR כאן
הגעתם של Facebook Messenger ו-WhatsApp ל-Meta Quest מסמנת עידן חדש בתקשורת VR. זה לא רק על שליחת הודעות; מדובר ביצירת קשרים עמוקים וסוחפים יותר עם האנשים החשובים ביותר. אז, שים את המשקפות שלך, עדכן את התוכנה שלך, והתכונן לחוות את עתיד האינטראקציה החברתית בעולם המרגש של מציאות מדומה!המאמר נכתב על ידי עמית קיסר ובארד

google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.