1 דקות קריאה
04 Feb
04Feb

משחק VR חדש מאפשר לילדים ומבוגרים להתמודד מול גוליית.
הענק הפלשתי קשה יותר לנצח מדארת' ויידר במשחק VR חדש.

כשמייק וודוורד גדל, בבית ספר ראשון עם מורה שהשתמשה בלוח לבד ובבובות כדי להחיות את הסיפור, הוא למד על סיפורם של דוד וגוליית.לבניו פארקר בן ה-12 ואוון בן ה-9 היה ניסיון רב יותר בהייטק כבוחני בטא עבור DvG: Conquering Giants, משחק מציאות מדומה חדש שמספר מחדש את העימות המפורסם, נלחם בזאבים, באריות, בדוב ולבסוף בבחור הגדול עצמו .

המשחק הוא ההצעה הראשונה של Virtuous VR Gaming, חברת משחקי וידאו חדשה שמקווה לחבר ילדים ומבוגרים עם סיפורי תנ"ך קלאסיים, תוך שימוש בחוויית VR מהנה וחינוכית.
וודוורד, חבר בכנסיית הקדושים האחרונים של ישוע המשיח, אמר שבניו נהנו לשחק את המשחק ולמדו על התנ"ך. זה, לדבריו, היה ניצחון.

חוץ מזה, VR הרבה יותר מגניב מלוחות העשויים לבד.לשחק ב-DvG היה כיף עבור הבנים.
בקמפיין, הם מגדירים את המשחק בדומה למשחקים קלאסיים, כמו Punch Out! משחק נינטנדו התפרסם בזכות השתתפותו של מייק טייסון, אלוף לשעבר במשקל כבד. לפני מול גוליית, שחקנים מתחילים עם יריב קל, כמה זאבים מטרידים עדר כבשים בשדות, ועוברים ליריבים קשים יותר. שחקנים לומדים מיומנות ייחודית בכל רמה שעוזרת להם להתקדם. או קלע וירטואלי שהם מסתחררים מעל או ששחקנים יכולים להשתמש בקלע.

פארקר וודוורד אמר שהמשחק גרם לו לחשוב מחדש על הקרב בין דיוויד לגוליית. הוא נהג לחשוב שיום אחד דוד בדיוק הופיע ובסופו של דבר נלחם בענק הפלשתי.

משחק DvG גרם לו להבין שיש הרבה הכנות לקראת הקרב הגורלי הזה.שחקנים יכולים להתחרות על מקומות בלוח המובילים עם דירוג דיוק ומהירות לצד הקמפיין. זה הוביל לאיזו יריבות ידידותית בין הבנים לאביהם. הבנים הכו את גוליית כמה פעמים.

לאבא ממשיך לעבוד קצת.

הוא אמר, "אני יודע מה אני אמור לעשות." "אבל אני לא יכול להגיע לשם לגמרי."

המשחק עומד מול משחקי VR אחרים, אמרו האחים וודוורד, עובדה שמשמחת את מפתח המשחקים ג'רום סידוול, מומחה ותיק לאפקטים מיוחדים מהוליווד שעבד על סרטים כמו "הנוקמים", "אווטאר", "רובוטריקים" ו-"The הוביט."

הוא הציג שאלה לאחר ששמע שפארקר ואוון שיחקו את ויידר אלמותי, משחק "מלחמת הכוכבים": "מי יותר קשוח, דארת' ויידר או גוליית?" ”"גוליית," אמרו הבנים בקול אחד. גוליית, אמרו, מהיר יותר ופחות נוטה למונולוגים.

כן כן! "סידוול אמר. "אני הולך לכתוב את זה ביומן שלי."

סידוול, שחברת התוכנה Immersive History שלו יצרה גם גרסת VR של בית המקדש השני בירושלים, אמר שהמשחק אפשר לו לשלב שניים מהתשוקות שלו, התנ"ך אפקטים מיוחדים הוא אמר, יותר מכל דבר אחר, הוא

רצה שהמשחק יהיה מהנה ויביא לחיים את הסיפור של דוד וגוליית החיים בדרך.

"אפשר לכבוש ענקים בחיים האמיתיים עם קצת התמדה וקצת אמונה וקרב", אמר.סיור מציאות מדומה בבידוד עוזר לקבוצות דתיות להתגייס לאיסור על
לאחר שראו כיצד אנשים צעירים נמשכים לחוויות VR, ביל איסלר, הבעלים של Virtuous VR Gaming, שפיתחה את DvG, קיבל את הרעיון למשחק. איסלר, מהנדס תעשיית הפלדה לשעבר, שלימים ניהל חברת תוכנה משלו, הקים עמותה בשם Industry Lift שפיתחה משחקי VR כדי למשוך צעירים לתעשיית הבנייה. העמותה שמאפשרת למשתמשים לנהוג במלגזה או מנוף או ללמוד לרתך פיתחה כמה משחקי VR.

איסלר רצה לנסות את אותה גישה לתנ"ך, שלדבריו היא אחת התשוקות שלו בחיים, לאחר שראה עד כמה המשחקים האלה עובדים טוב עבור תעשיית הבנייה.

איסלר אמר שהתנ"ך עיצב את חייו ואת חיי משפחתו. הוריו היו מהגרים גרמנים שבעזרת קבוצה בפטיסטית הגיעו לארצות הברית. כעת הוא לומד בכנסייה קהילתית של וירג'יניה. הוא אמר שהוא רוצה להשתמש בברכות שקיבל כדי לעזור לאחרים לאחר שמכר את החברה שלו.

הוא אמר: "התשוקה שלי היא להשתמש במשאבים שהם נתנו לי כדי לעשות טוב".

איסלר אמר שהוא רצה ש-DvG יהיה איכותי וטוב מספיק כדי להתחרות במשחקי וידאו אחרים ולהיות מרגש בלי הירי והדם והאומץ שנמצאים במשחקים פופולריים אחרים, תוך שהוא עדיין ידידותי למשפחה.

כנסיות מביאות את בית ספר ראשון הביתה מ-Flannelgraphs ל-Zoom
DvG, אשר מדורגת "E for all", מציגה את מה שהם מכנים "לוני טונס" בסגנון של סידוול. לדוגמה, כאשר שחקן מביס את גוליית, הענק באנימציה קומית מתהפך.

המשחק זמין כרגע למערכת Oculus Rift VR באתר המשחקים המקוון Steam. המפתחים מקווים לקבל אותו עבור Oculus Quest ו-PlayStation זמין בקרוב.

אם הכל ילך כשורה, סידוול כבר חושב על המשך, משחק מרובה משתתפים המבוסס על חייו של שמשון, האיש החזק המקראי.

"מה שבאמת מסקרן אותי בשמשון הוא שהוא מספר בדיוק את ההפך מסיפורו של דוד", אמר. הגוליית בן גילו הוא שמשון. איך זה נראה להיות שמשון, ומהם הקשיים שעומדים בפניך בהגשמת מטרות ה'?"מאמר של עמית קיסר

google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.