1 דקות קריאה
18 Oct
18Oct

אחד מהמשחקים הנמכרים ביותר של VR בדרך ל-Quest בשבוע הבא. Free Lives מקבלים קצת חדשות טובות עם החדשות שפייסבוק לא בוחנת אפליקציה עצמאית. ראה מה זמין בעיר שלך בהשוואת גורן שלנו.ב"גורן" (משחק שאולי אתה מכיר, נכון?) אתה רואה קרבות גלדיאטורים מרובים כדי לרצות את הקיסר שלך. כפי שכבר ראינו ב-PSVR וב-PC VR, זה גורם לכמה פרשיות עקובות מדם להפליא - מערכת הפיזיקה של המשחק והאלימות המוגזמת מספקות כמויות אינסופיות של עליזות. אבל האם הם עדיין יוכלו להחזיק מעמד אחרי קווסט?

כמובן, תוכלו גם לזהות כמה דברים ב-Quest. הראשים/הפנים שאנו רואים בקולנוע או בטלוויזיה הצטמצמו בגודלם. האחד הוא חוסר הדם בתוך ה-Quest ששוחרר ב-PSVR, והשני הוא איך הדמויות שלנו יושבות נמוך מאוד ב-Quest ששוחרר ב-PC VR, ורמת הפירוט שאנחנו לא רואים על הדמויות שלנו ב-Quest ששוחרר ב-PC. VR, אבל יש הרבה דם ב-Quest ששוחרר ב-PSVR. למרות שהם חולקים מאפיינים עם משחק ה-PC VR, גם ראינו פחות אויבים בלחימה בכל פעם; משחקי VR למחשב מקבלים שליטה מלאה על הגוף.

הם לא מונעים מגורן לשחק טוב יותר ב-Quest, אבל הם היו ויתורים טובים כדי לעזור לגורן לשחק ב-Quest. אם התאפקת לעשות את זה עד שהם מסירים את החוט, זה בהחלט הזמן לעשות את זה.


עמית קיסר כתב את המאמר.google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.