1 דקות קריאה
27 Dec
27Dec

תתכוננו, גיימרים! Meta ומיקרוסופט סוף סוף קיימו את ההבטחה שלהן, והעבירו את Xbox Cloud Gaming ואת ספריית Game Pass ישירות למשקפות ה-Quest שלך. עם סאב Game Pass Ultimate ו-gamepad מהימן, עכשיו אתה יכול להפוך את ה-Quest שלך למסך וירטואלי ענק להרפתקאות עם מסך שטוח.


אפליקציית Xbox Cloud Gaming נחתה על Quest 2, 3 ו-Pro, ומעניקה למנויי Ultimate גישה מיידית לרוב ספריית Game Pass. ללא הורדות, פשוט כנסו ושחקו - הכל על מסך וירטואלי ענק המרחף בסלון שלכם.


מלכוד אחד: שלטי ה-Quest החלקלקים האלה לא יחתכו אותו. משחקי Xbox צריכים יותר כפתורים ממה שהם מציעים. תזדקק ל-gamepad נתמך, כמו בקר Xbox One S/X, משטח PS4 או PS5, או כמה דגמים חדשים יותר של Xbox One. בדוק את רשימת התאימות הכמעט מלאה כאן (https://support.xbox.com/en-US/help/games-apps/cloud-gaming/cloud-gaming-tested-controllers).


מיקרוסופט ממליצה גם על חיבור לאינטרנט של לפחות 20Mbps כדי לשמור על מישור חלק חלק.


האם זה Game Changer?
לשחק במשחקי Xbox על קנבס וירטואלי דרך ה-Quest שלך זה ללא ספק מגניב, אבל האם זה בעצם ההגדרה האולטימטיבית? Xbox Cloud Gaming כבר חי במחשב האישי שלך, בטלוויזיה החכמה ואפילו בטלפון שלך. בהשוואה לחזות החזותית המהודרת של טלוויזיה מהודרת, חבישת משקפות וחיי סוללה של 2-3 שעות של ה-Quest, משחקי Quest עשויים להרגיש יותר כמו חידוש מאשר מהפכה. ובכל זאת, גישה לספרייה עצומה של משחקים ישירות דרך המשקפות שלך היא ניצחון מסיבי, גם אם זה דורש רכישת שלט נוסף. בנוסף, מי לא ירצה להילחם בחייזרים או במכוניות מירוץ בזמן שהוא מרחף בסלון שלו? לעת עתה, גם מיקרוסופט וגם Meta קוראים לזה מהדורת "בטא", מה שמותיר שינויים עתידיים מעט עכורים. דבר אחד בטוח: עתיד המשחקים נהיה קצת יותר וירטואלי והרבה יותר נייד.מאמר זה מכתב על ידי עמית קיסר ו בארדgoogle.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.