1 דקות קריאה
02 Jun
02Jun

 עומדת לחולל מהפכה באופן שבו אנו מתקשרים עם העולם samsung XR  הדיגיטלי, תוך כדי שילוב חלק של מציאות וירטואלית ומציאות רבודה כדי ליצור חווית משתמש שאין שני לה. הטכנולוגיה פורצת הדרך הזו מבטיחה להעביר אותנו למימדים חדשים של בידור, חינוך ופרודוקטיביות


 Samsung XR חושפת את משקפת  :בקונגרס העולמי לנייד (MWC) 2024,

: הפרטים נותרו נדירים, אבל הנה מה שאנחנו יודעים עד כה


מפרט טכני לפי שמועות:

  • תצוגה: מסך מיקרו-OLED שסופק על ידי סוני ברזולוציה של 3,840 x 3,552 פיקסלים וקצב רענון של 90Hzמעבד: Qualcomm Snapdragon XR2+ Gen 2מערכת הפעלה: אנדרואיד מותאם אישית עבור  משקפי MR תכונות נוספות: מעקב מבפנים החוצה, מעקב יד, מעקב עיניים וקישוריות 5G


תכונות ושיפורים משמועות:

ויזואליות שאין שני לה: הטמיעו את עצמכם בוויזואליה מרהיבה עם  רזולוציה גבוהה, מה שמבטיח חוויה חדה ושובת לב. אינטראקציה חלקה: מנף מעקב ידיים אינטואיטיבי ומעקב עיניים כדי לשלוט במשקף עם  מחוות ומבט טבעי, מה שהופך את הניווט ללא מאמץ. 

קישוריות ללא גבולות: הישאר מחובר לעולם עם יכולות g5 , המאפשר הזרמה חלקה של תוכן באיכות גבוהה ואינטראקציות בזמן אמת.יקום של אפשרויות: חקור מגוון עצום של יישומים, ממשחקים ובידור ועד לחינוך והכשרה מקצועית.


מערכת ה-XR האקולוגית של סמסונג: שאיפות ה-XR של סמסונג מתרחבות מעבר למשקף עצמו, וכוללות מערכת אקולוגית מתפתחת של חומרה, תוכנה ותוכן. גישה הוליסטית זו שואפת לספק חווית XR מקיפה הנותנת מענה לצרכי המשתמשים המגוונים.


שחרור ותמחור צפויים: בעוד שתאריך שחרור רשמי נותר חמקמק, מומחים בתעשייה משערים שמשקפות Samsung XR עשויות לצאת לשוק עד סוף 2024. התמחור טרם הוכרז, אך בהתחשב במיצוב הפרימיום של סמסונג, בטוח לצפות למחיר תחרותי.


העתיד של XR עם סמסונג: כניסתה של סמסונג לחלל XR מסמנת רגע מרכזי בהתפתחות הטכנולוגיה. עם המחויבות שלה לחדשנות ולשיתוף פעולה, סמסונג מוכנה להוביל את המטען בעיצוב העתיד של XR, לשנות את הדרך בה אנו חיים, עובדים ומשחקים.


הישאר מעודכן לעדכונים האחרונים ב-Samsung XR כשהחברה חושפת פרטים נוספים על הטכנולוגיה פורצת הדרך הזו.

google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.