1 דקות קריאה
10 Mar
10Mar

כעת, כשאפל Vision Pro נוחתת על ראשיהם של צרכנים נלהבים ברחבי ארה"ב, הגיע הזמן לחובבי פורנו VR לטבול את בהונותיהם לתוך החוויה הסוחפת העמוקה שהמכשיר מספק. Apple Vision Pro עשויה להיות יקרה יותר מהרבה משקפות VR אחרות. אבל הוא מבטיח חווית צפייה מובחרת.


לאתר הכי טוב לתכנים מיניים במציאות מדומה: https://vrporn.com/?a=1005510


עדכון אנטי פורנו של Apple Vision Pro

בכל פעם שאפל ניסתה לעמוד בדרכם של מבוגרים הסכמה שנהנים מתוכן פורנוגרפי שנעשה על ידי מבוגרים בהסכמה במכשירי אפל, מישהו, איפשהו, מתערב כדי לוודא שבמקום שיש רצון, יש דרך. Apple Vision Pro אולי חסמה את השימוש בפורנו VR ו-AR עם ההשקה, אבל לא היה ספק שהמכשול הזה יתגבר במהירות. אפל השביתה את היכולת של Safari לנגן תוכן פורנו ב-VR ב-Vision Pro שלה בעת ההשקה, לראשונה עבור חברה חסמה עד כה רק אפליקציות ושירותים למבוגרים בלבד, לא תוכן אינטרנט מבוסס דפדפן. בעוד שמשתמשי Vision Pro יכלו לצפות בפורנו דו-ממדי משירותים כמו PornHub ו-RedTube, צפייה VR סוחפת בפורנו נחסמה.


A פתרון עוקף המורכב במהירות באמצעות Safari ו-WebXR דורש רק ממשתמש Vision Pro לבצע את השלבים הקלים הללו באמצעות נגן הסטרימינג VRPorn.com. פתרון זה עובד עבור סרטוני וידאו עד רזולוציית 4K.Enable WebXR features by first entering Vision Pro’s Settings menu.


  1. ואז עבור אל אפליקציות > ספארי > מתקדם > דגמי תכונות.שם, אפשר WebXR Device API, WebXR Augmented Reality Module, מודול WebXR Hand Inputs ומודול WebXR Gamepads.הפעל את הסרטון (רזולוציה מקסימלית של 4K).
google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.