1 דקות קריאה
13 Dec
13Dec

כל מי שעבד בענף בניית בתים יודע שאמנם זה יכול להיות מתגמל, אבל זה גם יכול להיות קשה. שוק הדיור תמיד היה תנודתי, אבל הוא כנראה מעולם לא היה יותר ממה שהוא עכשיו. ככל שמחירי הדירות עולים והמלאים יורד, מגמה זו רק צפויה להימשך. זה אומר שתזדקק ליתרון אם תרצה להצליח בענף בניית הדיור התחרותי יותר ויותר. השימוש במציאות רבודה ( AR ) ובמציאות מדומה ( VR ) מעניק למספר גדל והולך של חברות בנייה למגורים יתרון תחרותי (VR). אבל איך משתמשים במציאות רבודה ומציאות מדומה בענף בניית הבית?


לראות את מה שלא נראה

אחד ההיבטים הקשים ביותר של בניית בית הוא סיוע לקונים פוטנציאליים להמחיש מה הבית יכול להפוך. הרי שיווק בית שאפילו לא נבנה זה קשה. רוכשי בתים יכולים להשתמש במציאות מדומה כדי לדמות מעבר מלא של הבית לפני בנייתו. הם יכולים לקבל תמונה תלת מימדית של הבנייה המוצעת על גבי האתר עצמו באמצעות שירותי מציאות רבודה. כאשר אתם מנסים למכור בית שעדיין לא קיים, זה יכול להיות כלי מכריע. קונים מחפשים יותר מסתם מקום מגורים. הם מחפשים הרפתקה ודרך חיים. טכנולוגיות AR/VR מאפשרות לבעלי בתים פוטנציאליים לחוות לא רק איך זה בתוך החלל אלא גם איך זה מחוצה לו.


כאשר קונים מחפשים בית, הם רוצים לדעת לא רק על המאפיינים הפנימיים אלא גם על המאפיינים החיצוניים, כגון חניה ואזורי מגורים ובילוי חיצוניים. עם מציאות מוגברת, קונים פוטנציאליים יכולים לראות כיצד הבית ישתלב בסביבתו. הם יכולים לדמיין את עצמם נכנסים לחניה או משחקים בחצר האחורית עם הילדים.


כוחה של יצירת בית

לתוכניות קומה מסורתיות, שרטוטים וסכימות עשויות להיות החיסרון הגדול ביותר בכך שהם מקשים על קונים פוטנציאליים לדמיין את עצמם חיים בחלל. לכן, הום סטייג'ינג הפך לכלי בעל ערך רב עבור סוכני נדל"ן. אי אפשר לביים בית שעדיין לא נבנה כמובן.


הביאו את המציאות המוגברת/המציאות המדומה. קונים יכולים להתנסות עם ריהוט ופלטות צבעים שונים באמצעות מכשירי המציאות המוגברת הללו. הסימולציה יכולה אפילו לכלול תמונות של תמונות משפחתיות ומזכרות אישיות אחרות. כל זה מסייע לקונים פוטנציאליים לקבל תחושה אמיתית של החלל כביתם העתידי. אפילו יותר מרגש, הכלים הללו עשויים לאפשר לבעלי בתים עתידיים להתנסות בעיצוב שלהם בזמן בניית הבית.


עיצוב הבית שלך, במיוחד את הבית הראשון שלך, הוא צעד ראשון וחשוב בהתאמה אישית שלו. עם זאת, עיצוב יכול לגרום לטעויות יקרות וגוזלות זמן, כמו למשל כאשר הצבעים שתבחרו לא עובדים בחלל או שרהיט אינו בגודל המתאים. קונים יכולים לנסות מספר כמעט אינסופי של צבעי צבע, ריהוט ומתקנים עם AR/VR. בעלי בתים עתידיים יכולים לכוון את בוני הבית בבנייה ובגימור הבית באמצעות כלי מציאות רבודה. ומה שזה אומר הוא שבוני בתים ירחיבו את רשימת הלקוחות המרוצים שלהם, ויאפשרו להם לבסס מוניטין של מותג כבונה המועדף, הבונה שמפיק באופן עקבי תוצאות יוצאות דופן עבור שוק יעד יותר ויותר בעל אבחנה.גורם לזה לקרות

מכיוון שטכנולוגיות AR/VR מאפשרות לשווק תוכניות בית לפני בנייתן, הן יכולות להוות משאב רב ערך למיצוי הרווחיות והיעילות בבניית הבית. זה לא רק עוזר לעורר עניין של הצרכנים, אלא גם מסייע לבוני בתים לזהות פגמים פוטנציאליים בתוכנית הבנייה. אדריכלים ומהנדסים, למשל, יכולים להשתמש בכלים כדי לבדוק את הפונקציונליות של עיצוב הבית. זה חשוב במיוחד כאשר בונים עבור קונים בעלי צרכים מיוחדים, כגון קשישים או אנשים עם מוגבלות.


אדריכלים יכולים להשתמש במציאות מדומה כדי לדמות ניווט בבית מכיסא גלגלים, למשל. זה יאפשר להם לזהות בעיות פוטנציאליות שלא יבחינו בהן באמצעות שיטות עיצוב מסורתיות, כגון זיהוי כאשר המסדרונות צרים מדי עבור משתמשי כיסא גלגלים לנווט, מתגי האור גבוהים מכדי להגיע אליהם, או מקלחונים לכיסא גלגלים נחסמים על ידי מיקומם לקוי. כיורים או שירותים.


השאר

זה כבר לא רק עבור גיימרים להשתמש במציאות מוגברת ומדומה (AR/VR). יותר מאי פעם, הטכנולוגיה משתלבת במגוון רחב של תעשיות, מחינוך ועד שירותי בריאות. עם זאת, הפוטנציאל שלהם ברור במיוחד בענף בניית הבית. ניתן לשווק בתים עוד לפני שהם נבנים באמצעות הכלים האלה. במקביל, בוני בתים יכולים להשתמש במשוב מלקוחות יעד כדי ליצור בתים מותאמים אישית שעולים על הציפיות הגבוהות ביותר שלהם. אדריכלים, מהנדסים ובנאים יכולים לבדוק את העיצובים שלהם כדי להבטיח שהם עונים על הצרכים של הלקוחות שלהם.google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.