1 דקות קריאה
04 Aug
04Aug

צוות הפיתוח של Oculus הציג אב טיפוס של משקפי מציאות מדומה שישלבו משתמשים בעולם הווירטואלי והעולם האמיתי (Mix Reality) בכל פעם.

מעבדות המציאות של פייסבוק חשפה אמש אב טיפוס ניסיוני חדש למשקפי המציאות המדומה שלהן - Reverse Pass through. הקונספט החדש יאפשר לאנשים המרכיבים משקפי מציאות מדומה להיות בתמהיל מציאות, בעזרת טכנולוגיית תלת מימד המדמה את אזור הפנים המכוסה על ידי המשקפיים. השימוש במשקפי מציאות מדומה מנתק אותך מהעולם הפיזי. בעזרת הטכנולוגיה החדשה, פייסבוק תציג לראשונה את פניו ועיניו של המשתמש מול המשקפיים, כך שהסובבים אותו יראו אותו ויצרו עמו קשר עין טבעי.לפי פייסבוק, טכנולוגיות מציאות מדומה ומציאות רבודה יהפכו בשנים הקרובות לחלק בלתי נפרד מהדרך שבה אנשים עובדים, משחקים ומתחברים זה לזה – פייסבוק כמובן לקחה את הרעיון מעולם המציאות המשולבת שמשתמשת בו.


בשנים האחרונות פייסבוק נכנסה גם לתחום המציאות הרבודה וכעת שילבה חלק מתוכנות המציאות הרבודה גם בסדרת משקפי האוקולוס שלהם. כל מי שמרכיב משקפי מציאות רבודה יודע כמה נוח להיות מחובר לסביבה תוך כדי שימוש במרחב הוירטואלי, במיוחד בעבודה. אנשים יכולים לראות ולהרגיש את הסובבים אותם.התוספת האחרונה קיימת כרגע, ואב טיפוס בקרוב הוא מוצר מוגמר. הטכנולוגיה הזו הייתה נדרשת והצריכה רק עוד קצת זמן כדי לשלב אותה במשקפי המציאות המדומה של פייסבוק מסדרת Oculus.google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.