1 דקות קריאה
25 Oct
25Oct

מאת עמית קיסר


החלו הדלפות עבור Oculus Quest Pro, שצפוי להתפרסם בהמשך השבוע. ההדלפות מגיעות כסרטוני התקנה שנמצאים בקוד. סרטונים אלו מציגים משקפות קטנות יותר, ללא טבעת המעקב, וכן מעקב אחר הגוף והפנים, אשר מושג באמצעות מראה. 


סרטוני הדרכה רשמיים שפורסמו היום חושפים כיסוי ראש, פקדים ותחנת טעינה של Oculus שלא נראו. הסרטונים יכולים לחשוף משקפי Quest 2 Pro או Quest 3 חדשות.


בסטיאן, שטוען שהסרטים הם מהקושחה 'Seacliff', פרסם אותם בטוויטר (שמאמין שהוא שם הקוד של משקפות Oculus הקרובות). בעוד שבסטיאן חשף ללא הרף מידע חדש מתוכנת Oculus, הסרטים התגלו על ידי משתמש בשם Samulia. 
הסרטונים מציגים גם שלטי Oculus Touch ללא טבעות מעקב ותחנה שנראית כמפעילה גם את המשקף וגם את השלטים, מלבד המשקפיים המסתוריות.טבעות המעקב החסרות של השלטים עולות בקנה אחד עם שמועות קודמות שלפיהן לשלטים החדשים יהיו מצלמות שיבצעו מעקב מבפנים-חוץ משלהם במקום להיות במעקב על ידי מצלמות המשקף (כמו ב-Quest המקורי וב-Quest 2).


למרות שהיא מזכירה דמיון בולט לאחד מכמה אבטיפוסים של משקפי VR שפייסבוק הקניטה מוקדם יותר החודש, לא ברור אם המשקפות בסרטונים הן מוצר בקרוב - זה יכול להיות פשוט מציין מיקום או משקפות גנריות להדגמה - היא נושאת בולטת דמיון לאחד מכמה אבטיפוסים של משקפי VR שפייסבוק הקניטה בתחילת החודש.אנדרו בוסוורת' סיפק את התמונה הזו. אם הסרטון מתאר משקפי Quest חדשות, נראה שחלק ממרכיבי המכשיר הועברו לרצועת הראש האחורית, מה שמאפשר לחלק הקדמי של המכשיר להיות קומפקטי יותר ודמוי משקפי מגן מאשר משקפי קווסט קודמות.בהתחשב בעובדה שהכנס השנתי של Facebook Connect הוא רק בעוד כמה ימים, זה רק טבעי להניח שהדיבורית הזו תיחשף שם. הוזכרה מכשיר 'Quest Pro', כמו גם מידע המראה שהמשקפות יכולות לשלב מעקב פנים ועיניים. כמובן שהתאגיד יכול לקרוא לשמקפי כאלה 'Quest 3', אבל נצטרך לחכות ולראות מה יוכרז בפייסבוק קונקט ביום חמישי.


מאמר של עמית קיסרgoogle.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.