1 דקות קריאה
31 Dec
31Dec

זוכרים את הריגוש של לעלות בליל הכוכבים של פיטר פן עם טינקרבל לצידך? או לצלול לתוך שונית המחסום הגדולה לצד נמו ודורי? מעכשיו, תוכלו לחיות מחדש את הרגעים הקסומים האלה ולשחרר מימד חדש לגמרי של דיסני עם עדכון על
סרטי דיסני VR! מעבר לסלון שלך, Into Disney's Heart: נעלמו הימים של צפייה פסיבית בסרטים.


Disney Movies VR אינו רק צפיות של 360°; זה על להיכנס ישירות ללב הסיפורים האהובים עליך. תארו לעצמכם שאתם מתנדנדים בג'ונגל עם מוגלי, לומדים מהלכי חרב אור מלוק סקייווקר, או אפילו מצטרפים לאלזה לסינגלונג בארנדל! האפשרויות הן באמת אינסופיות.


אבולוציית ה-VR של 2023: השנה הביאה ריגוש עוד יותר לתחום ה-VR של דיסני. מחוויות VR המרגשות של Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge VR ועד לרקוד לצד מואנה בהופעה חיה של VR, דיסני ממשיכה לפרוץ את הגבולות של מה שאפשר. והחדשות ממשיכות להשתפר!


התכוננו להרפתקאות מעבר לדמיון: השמועות אומרות שבשנת 2024 יראו עוד יותר עולמות דיסני איקוניים כמו אגרבה של אלאדין ועץ מאה האקרים מתעוררים לחיים ב-VR.בנוסף, לחישות של חוויות אינטראקטיביות שבהן אתה יכול לעצב את הסיפור שלך בתוך קלאסיקות דיסני אהובות מתחילות להסתחרר. אז, קח את משקפות ה-VR שלך, כי דיסני מזמינים אותך למסע מעבר לכל דמיון. חגרו, חולמים, ההרפתקה רק החלה! עדכונים נוספים:
פלטפורמות VR נוספות: Disney Movies VR כבר לא מוגבל ל-HTC Vive ול-Oculus! חווה את הקסם ב-PlayStation VR, Meta Quest 2 ועוד.חוויות VR חברתיות: התחבר עם חברים ובני משפחה בעולם הוירטואלי. שתפו יחד את הצחוק, הדמעות והקסם הטהור של דיסני. דגש על נגישות: דיסני שואפת להנגיש VR לכולם. חפש תכונות כמו כתוביות, תיאורי אודיו וחוויות ישיבה. 

מוכן להתחיל את הרפתקת דיסני VR שלך? בקר באתר הרשמי של Disney Movies VR למידע נוסף וכדי לחקור את היקום ההולך ומתרחב של אפשרויות. עתיד הבידור כאן, והוא מלא בפליאה, צחוק וקסם אינסופי. (כתב ויתור: מידע על חוויות עתידיות מבוסס על שמועות והשערות. אנא עיין באתר הרשמי של Disney Movies VR לקבלת עדכונים מאושרים).

מאמר זה נכתב על ידי עמית קיסר ובארדgoogle.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.