1 דקות קריאה
21 Jan
21Jan


נמאס לך מעייפות הזום ומסיעור מוחות מפוקסל? תשכחו מלהטט בין שרשורי Slack והודעות אימייל אבודות כאשר פרויקט מתפוצץ.


עתיד שיתוף הפעולה לא תקוע במסכים שטוחים - הוא ב-VR, ו-Gree מוביל את המשימה.
בשנתיים האחרונות, למעלה מ-1000 חברות נטשו את עבודת הפרך הדו-ממדית ואימצו את הקסם של Glue VR. תשכחו מפרצופים מפוקסלים ומקשר עין מביך; היכנס למרחבי העבודה הסוחפים של Glue ושחרר את הפוטנציאל האמיתי של הצוות שלך. זה הזמן שבו Glue זורח יותר מכל שיחת וידאו:


1. סיעור מוחות ללא חיכוכים: זוכרים את אותם פרצי יצירתיות ספונטניים בפגישות פנים אל פנים? שיחות וידאו חונקות אותם עם שיהוקים טכניים ושתיקות מביכות. אבל אם glue, רעיונות רוקדים בתלת מימד. הסתובב, תחווה ושתף פעולה כאילו אתה באותו חדר. אודיו מרחבי גורם לתחושה שאתה באמת שם, ואווטרים משחררים אותך מחרדת מצלמה. שכח מחיכוך - הצית את הניצוץ היצירתי שלך בסערת האש הוירטואלית.


2. מעצמת פרויקט גלובלית: אזורי זמן לא יכולים לעצור את glue. צוותים מרוחקים עובדים בצורה אסינכרונית כמו שעון. צא למרחבים וירטואליים משותפים בכל זמן ובכל מקום, השאר תוכניות מתמשכות, שרטוטים ופתקים דביקים לעמיתיך להרים ולרוץ איתן. שיתוף פעולה חורג מאזורי זמן, מה שהופך את "מסביב לשעון" באמת אומר את זה.


3. אימון מחדש: VR אינו מיועד רק לגיימרים. Duodecim, החברה הרפואית הפינית, משתמשת ב-Glee כדי להכשיר רופאים בתרחישים וירטואליים של טיפול בחולים. תרגל נהלים מורכבים, חידוד מיומנויות קריטיות, הכל בסביבה בטוחה וסוחפת. תשכחו מסימולציות יקרות בעולם האמיתי - glue משפר את מיומנויות כוח העבודה בקנה מידה, מבלי לשבור את הכיס.4. הצגה ומכירה בתלת מימד: Maillefer, חברת הנדסה מובילה, לוקחת את מעורבות הלקוחות לגבהים חדשים עם Glue. הם בנו קווי ייצור וירטואליים אינטראקטיביים שבהם לקוחות יכולים לעבור דרך טכנולוגיה חדשנית, זה לצד זה עם מומחים. תשכחו מחוברות שטוחות וממצגות חסרות חיים - תמכרו את העתיד, צעד אחר צעד, ב-VR.


5. רוח צוות, אתחול מחדש: העבודה לא חייבת להיות כולה גיליונות אלקטרוניים ורצינות. BPI, יועצת למידה, משתמשת ב-Glee לסדנאות וירטואליות, מפגשים מזדמנים ואפילו מופעי VR! הירגע ב-Mont Matiz, ראש גבעה וירטואלית מדהימה המשקיפה על הים, ובנה רוח צוות שמתעלה על מרחק פיזי. אז, עזוב את הבלוז הדו-ממדי וצלול לעתיד של שיתוף הפעולה.


Glue VR הוא לא רק כלי - הוא פורטל לעולם שבו רעיונות זורמים בחופשיות, צוותים מתחברים עמוק יותר, והמרחק הופך להיות רק לחישה ברוח הוירטואלית. זכרו, glue אינו מיועד לכל פגישה. שיחה מהירה או אימייל עשויה להספיק. אבל כשצריך להתחבר באמת, לשתף פעולה וליצור, הגיע הזמן להשתחרר מהמסך ולצאת לעולם הסוחף של Glue VR. העתיד של הצוות שלך מחכה.


המאמר נכתב על ידי עמית קיסר ובארד


google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.