1 דקות קריאה
27 Jan
27Jan

מציאות מדומה (VR) היא טכנולוגיה צומחת במהירות עם פוטנציאל לחולל מהפכה בתעשיות רבות. 

עסקים משתמשים יותר ויותר ב-VR להדרכה וחינוך, שיווק ומכירות, פיתוח מוצרים ושירותים ועוד. אם אתה שוקל להשתמש ב-VR עבור העסק שלך, חשוב לבחור את משקפות ה-VR הנכונות. יש הרבה משקפות VR שונות בשוק, לכל אחת נקודות החוזק והחולשה שלה. כמה גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת משקפות VR לעסק שלך כוללים:

 • מטרת משקפות ה-VR: לשם מה תשתמשו במשקפות ה-VR? האם תשתמש בו להדרכה וחינוך, שיווק ומכירות, פיתוח מוצרים ושירותים או משהו אחר?
 • התקציב: כמה אתה מוכן להוציא על משקפות VR?
 • התכונות: אילו תכונות חשובות לך? האם אתה צריך משקפות עם תצוגה ברזולוציה גבוהה, שדה ראייה רחב או משקפות משולבות?
 • התאימות: ודא שמשקפות ה-VR שתבחר תואמת למחשב או למכשיר הנייד שלך.
 • הכשרת עובדים מוגברת: ניתן להשתמש ב-VR כדי ליצור חוויות אימון ריאליסטיות וסוחפות שיכולות לעזור לעובדים ללמוד מיומנויות חדשות מהר יותר וביעילות רבה יותר.
 • מעורבות לקוחות משופרת: ניתן להשתמש ב-VR כדי ליצור חוויות לקוח אינטראקטיביות ומרתקות שיכולות לעזור לעסקים לשפר את שביעות רצון הלקוחות.
 • עיצוב מוצר משופר: ניתן להשתמש ב-VR כדי ליצור אבות טיפוס וירטואליים של מוצרים, שיכולים לעזור לעסקים לשפר את העיצוב והפונקציונליות של המוצרים שלהם.
 • הזדמנויות שיווקיות חדשות: ניתן להשתמש ב-VR כדי ליצור חוויות שיווק אינטראקטיביות וסוחפות שיכולות לעזור לעסקים להגיע ללקוחות חדשים וליצור לידים.

להלן כמה ממשקפות ה-VR הטובות ביותר לעסקים:

 • Oculus Quest 2: Oculus Quest 2 היא משקפות VR עצמאיות שאינן דורשות מחשב או סמארטפון. זוהי אפשרות מצוינת לעסקים שזקוקים למשקפות VR ניידות וקלות לשימוש.  משקפות Oculus Quest 2 VR

 • HTC Vive Pro 2: ה-HTC Vive Pro 2 היא משקפות VR מתקדמת המציעה תצוגה ברזולוציה גבוהה ושדה ראייה רחב. זוהי אפשרות טובה לעסקים שזקוקים למשקפות VR עבור יישומים תובעניים, כגון הדרכה וחינוך. משקפות Vive Pro 2 VR
 • הה  


ה-Oculus Rift S vr

ה-Oculus Rift S היא המשקפות העדכניות, הסופיות והמקושרות למחשב האישי של פייסבוק. זה יהיה הסוף לשורה ארוכה של דגמים שונים הדומים ל-Rift.


למרות שהוכרז שהם יפסיקו אותה בפייסבוק, ה-Rift S היא עדיין משקפות מוצקות שמציעות כמה יתרונות מובהקים על פני ה-Quest 2. זה נכון במיוחד עבור גיימרים ואלה שכבר השקיעו ב-PC VR.


חלק ממשתמשי Quest 2 אומרים כי איכויות Rifts חדות יותר ממה שה-Quest מציע, ולמעקב הידיים יש טווח רחב יותר בגלל המצלמות הנוספות הממוקמות בצד של Rift.


גלוי על המסך.


באותו אופן שה-Oculus Rift S היא משקפות קשורות עבור שחקני מחשב, ה-Valve Index של Steam VR היא משקפות קשורות עבור שחקני מחשב.


בניגוד לחלק מהאיטרציות האחרונות של ה-Rift, ה-HTC Vive מציע חזותיים חדים ומפורטים יותר, מפרטי חומרה מעמיקים יותר, איכות שמע טובה יותר, שדה ראייה רחב יותר וחוויה סוחפת ומרחיקת לכת מסביב. עם זאת, תג המחיר גבוה משמעותית.


בעוד שמשקפות VR אחרות עדיין פופולריות יותר ומקבלות שבחים חיוביים יותר ממשתמשים צרכנים ועסקיים כאחד, ה-Valve Index עדיין נחשבת לאחת ממשקפות ה-VR הפופולריות ביותר בשוק על ידי משתמשים צרכנים ועסקיים כאחד.

לקנות ב-Amazon.com

משקפות ה-VR-3 החזקות של Varjo

משקפות ה-VR-3 החזקות של Varjo, שיצאו בסוף 2020, מציעות את הרזולוציה הגבוהה ביותר בתעשייה בשלב זה, יחד עם תכונות מעקב עיניים החזקות ביותר בעולם.


למרות שהוא מכשיר קשור ולא קטן כמו ה-Quest 2 של פייסבוק, ה-VR-3 הוא הכלי הטוב ביותר עבור מפתחים, מעצבים תעשייתיים וכל משתמש ארגוני אחר שתפקידו דורש את הנאמנות החזותית הגבוהה ביותר, ש-Quest 2 של פייסבוק אינו מציע.לקנות ב-Amazon.com

משקפות Vive Pro VR של HTC.
אנו שמחים להציע את Vive Pro למשתמשי ה-VR הארגוניים שלנו, וזוהי משקפות הדגל שלנו הממוקדות בעסק, המספקות מעקב דיוק בקנה מידה חדר, צבעי מסך מרהיבים ואיכות צליל יוצאת דופן.


אמנם יקר יותר מהמשקפות המקוריות של Vive, המהדורה הארגונית המשודרגת מציעה חוויה סוחפת מספקת הרבה יותר כדי לשפר את המיקוד, שיתוף הפעולה והפרודוקטיביות בסביבות עבודה וירטואליות.

לקנות ב-Amazon.com

HTC Vive Focus

כמו ה-Pro, הם עיצבו את Vive Focus כך שיפעל במיוחד עבור משתמשי Enterprise.


שלא כמו Oculus Rift, משקפות VR זו אינן מחוברות לחלוטין ומאפשרות לך לנוע בחופשיות כמו בסביבת מציאות מדומה, מה שהופך אותה למצוינת עבור משתמשים עסקיים בדרכים. למרות שהמשקפות היו יקרות יותר מה-Oculus Rift הפופולרית והמוצלחת כיום, היא עדיין לא יכלה לספק את חווית ה-VR שאולי "Oculus Quest 2" היקר יותר, אך הפחות מעולה, יכול לספק.


אם ה-Quest 2 לא היה כל כך משבש הן בתמחור והן בעיצוב הטכנולוגי, אנו בטוחים שהפוקוס הייתה מצליחה (בהצלחה הבאה, VIVE).

לקנות ב-Amazon.com

ה-HP Reverb G2 mr.

בתור אחת משקפות ה-VR הצפויות ביותר מאז השחרור הרשמי של Oculus Quest 2 בסוף הרבעון הרביעי של 2020, ה-HP Reverb G2 זכה ללהיט מיידי במהלך החודש הראשון לשימוש.


נניח, הרזולוציה המדהימה של 2160 x 2160 לכל עין, קצב רענון של 90 הרץ, עיצוב קל משקל ותג מחיר סביר לא אכזבו - כאשר רבים טוענים שהמשקפות הללו הן כרגע המתחרה החזקה ביותר של Quest 2.

לקנות ב-Amazon.com

ה-Pico Neo 2 vr.

משקפות VR כמו Pico Neo 2 מציעות איכות שמע מדהימה ומעודנת, פונקציונליות מעולה של מעקב עיניים, והן ציוד מבריק עבור חובבי VR ומנהיגים עסקיים כאחד.


משקפות ה-All-in-One, שיכולות להשתמש במערכות VR ניידות של וידאו ושמע, נכללה לאחרונה ברשימת TIME להמצאות הטובות ביותר של 2020, וזכתה להצלחה אדירה בשנה שעברה.


כמו רוב החברות האחרות, Pico עדיין לא משחררת משקפות מצליחות. עם זאת, אנו מרגישים שפיקו ירצה לדחוף קדימה עם מכשירים מרשימים כי יש לו קהל מעריצים נאמן מאוד. אנו צופים ש-Pico תמשיך לפרוח כל עוד היא תייצר מכשירים מבריקים.


כשה-Oculus Quest 2 מוביל את השוק ההמוני במרחק כה ניכר, קשה לדמיין את זה כמשהו אחר מאשר מרוץ סוסים אחד - אבל המשחק רחוק מלהסתיים!

מצפה לשנת 2021 ואילך כדי לראות הרבה יותר חדשנות זורמת למרחב משקפות ה-VR מכיוון שאנשים רבים עובדים מסביב לשעון כדי להפיל את Oculus מהמקום הראשון.


יחד עם הבטחות מצד HTC Vive לגבי "עידן חדש" של משקפות VR בשנת 2021, אנו מצפים שהענקיות אפל תיכנס לשוק ה-VR במהלך 12 החודשים הבאים, ו-XR Today יהיה שם כדי לדווח ברגע שיעשו זאת.מאמר של עמית קיסרgoogle.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.