1 דקות קריאה
14 Jan
14Jan

מוכן לעזוב את פני הפוקר ב-VR? ל-HTC יש את הגב שלך (והפה והעיניים) עם תוסף ה-Full Face Tracker החדש שלהם עבור ה-Vive XR Elite! תגידו שלום לאוואטרים נוקשים וחסרי רגשות ושלום לרמה חדשה לגמרי של כושר ביטוי בהרפתקאות הווירטואליות שלכם. הפלא המגנטי הקטן הזה מתחבר ללא מאמץ ל-XR Elite שלכם, מתחבר באמצעות USB-C ואורז שתי מצלמות מעקב עיניים עבור דיוק מהיר ברק של 120Hz ומצלמה אחת למעקב אחר פה עבור ניואנסים של 60 הרץ.בנוסף, מצלמת הפה מתקפלת בצורה מסודרת לנסיעה נוחה, כך שתוכל לקחת את כוחות העל האקספרסיביים שלך לכל מקום.


אבל איך זה עובד? תארו לעצמכם את האווטאר שלכם מחייך אל חבר צוות שנון, מתכווץ לרכבת הרים וירטואלית, או לוחש דברים מתוקים בסיפור אהבה של VR. מפתחים יכולים לנצל את הכוח של Face Tracker כדי ליצור חוויות שמגיבות לכל הבהוב וגיחוך שלך.


והחלק הכי טוב? תאימות OpenXR פותחת יקום של אפשרויות. אפליקציות המיועדות לטכנולוגיית מעקב הפנים הקודמת של HTC כנראה ישחקו יפה עם התוסף החדש, כלומר אוצר של הרפתקאות אקספרסיביות מחכה!", בנינו את זה מתוך מחשבה על קלות שימוש", אומר Shen Ye, ראש Vive העולמי של HTC . "הפיתוח עבורו הוא קל, הודות לפלטפורמת Vive Wave שלנו ולתמיכה ב-OpenXR.


בעיקרון, כל דבר שהרעיד את מעקב הפנים ב-Vive Focus 3 מטלטל אותו גם ב-Vive Full Face Tracker החדש!" אז, בין אם אתה מקצוען VR ותיק או חדש סקרן, היכנס לעולם שבו הרגשות שלך מתעוררים לחיים! Full Face Tracker זמין מהיום תמורת $200, מוכן לפתוח מימד חדש לגמרי של טבילת VR מי יודע, הדמות שלך עשויה להפוך לחיי המסיבה הוירטואלית.נקודות בונוס:
תארו לעצמכם תרחישי VR ספציפיים שבהם מעקב פנים יוסיף שכבה חדשה לגמרי של היטמאות (למשל, משחק פוקר עם בלופים וירטואליים, לחישות סודות בחדר בריחה של VR).הדגש משחקי VR קיימים שיכולים להפיק תועלת מ-Face Tracker (למשל, משחקי אימה שבהם הפחד שלך משתקף בפניו של האווטאר שלך).שתף את ההתרגשות שלך לגבי האפשרויות של מעקב פנים ב-VR! בואו נהיה אקספרסיביים, משפחת VR! העתיד של אינטראקציה וירטואלית נראה מזהיר מאי פעם, מצמוץ וגיחוך אחד בכל פעם.


המאמר נכתב על ידי עמית קיסר ובארד.google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.