פיתוח תכנים למציאות מדומה והספקת חומרה AR\VR למגזר העסקי והצבאי


פיתוח תכנים למציאות מדומה והספקת חומרה AR\VR למגזר העסקי והצבאי

המציאות הווירטואלית מאפשרת לעובדים להיפגש במרחב וירטואלי תלת מימד המקיף אותנו ב- 30 מעלות. כל העובדים יכולים לרכוש מיומנות במרחב הווירטואלי וכך להתמודד מול האתגרים בארגון. הטכנולוגיה החדשה ישנה מאפשרת לחברות להתייעל בעבודה, לחסוך עלויות הכשרה, חסכון בנדלן יקר שסתם עולה כסף ותופס מקום, לשפר את חווית שירות הלקוחות ולא פחות חשוב - הרכבת צוות מנצח בצורה היעילה והמהירה ביותר.

 למציאות מדומה פוטנציאל גדול מאוד גם בתחומי הבטיחות של חברות.

למה להיכנס למצבים מסוכנים כאשר אפשר פשוט לבנות תרחישים ולתת לעובד לתרגל ולחוות אותם ממקור ראשון ? בדרך זו אנו מאפשרים לעובד, ללכת על הירח בנעליים של ניל ארמסטרונג  ולא רק לנחש איך זה היה.


עם מגוון אין סופי של יישומים להכשרה, חברות גדולות כגון: פייסבוק וגוגל כבר הבינו, המציאות המדומה והרבודה יהוו את הבסיס ללמידה בארגונים בעתיד. 


פיתוח תכנים למציאות מדומה על פי בחירת הלקוח.

בחמש שנים שאנחנו בתחום, הטכנולוגיה הפכה זולה יותר וישנם אין סוף יישומים שבהם ניתן להשתמש, במידה ואתם מבינים את אין סוף האפשריות שבטכנולוגיה, הגיע הזמן לקחת חלק במהפכה הטכנולוגית הגדולה ביותר מאז האינטרנט, החברות החדשניות המבקשות להשיג יתרון על פני המתחרים, יחכימו לעשות שימוש בטכנולוגיה להדרכות על מנת להשיג את הביצועים הגבוהים ביותר שהטכנולוגיה הזאת יכולה לספק.


רוצים לשמוע עוד מנציג ? שיחת יעוץ 09-8320333