יצור יבוא ומיתוג של משקפי גוגל קארדבורד או פלסטיק


יצור יבוא ומיתוג של משקפי גוגל קארדבורד או פלסטיק

משקפי גוגל קארדבורד מאפשרות לאדם לראות את המציאות כמציאות נפרדת ובמימד מקביל שבו התמונה מציאותיות לא פחות מהמציאות עצמה. המשחקים מהממים ביופיים והמשחקים מגוונים. המשקפיים מתאימים למסגרות חינוך שרוצות להעביר שיעור בצורה יעילה וחדשנית, כמו כן עסקים רבים משתמשים במוצר כמוצר פרסומי וממתגים את המשקפיים.הצפייה בתכנים כגון יוטיוב, הופכת לחוויה מטריפת חושים. הטיול בגוגל ארץ דומה לטיול בפארק, ניתן לבקר במקומות כגון: ארמון וורסאי בטיול מודרך, או לבקר בטוסקנה, ובלחיצת כפתור אחת להשקיף על כדור הארץ מלמעלה בספינת חלל.נכון לרגע זה, יש עשרות אלפי אפליקציות להורדה וזה קרה תוך זמן קצר מאוד.

ניתן להזמין במציאות מדומה ישראל גם את הדגם הראשון גוגל קארדבורד 1.0 וגם את הדגם השני גוגל קארדבורד 2.0 ממותגים על פי דרישת הלקוח, צבע, לוגו וכדומה.

מציאות מדומה ישראל, הינו האתר הכי גדול ומקצועי בישראל, אנו מתמחים בייצור ויבוא של משקפי מציאות מדומה מדגם גוגל קארדבורד.
כל משקפי הגוגל קארדבורד שלנו, נבנים ומעוצבים על ידינו, במפעל שלנו בשאנזן סין, ואנחנו עובדים על פי הדרישות של גוגל העולמית.
משקפי הגוגל קארדבורד, זה מוצר פרסומי נהדר, המשקפיים זולים, ניתן למתג אותם, ולחלק ללקוחות. כיוון שהמוצר שימושי, הוא לא נזרק על ידי הלקוחות והפרסום נשאר אצל הלקוח בבית לתקופה ארוכה מאוד.

להצעת מחיר התקשרו עכשיו: 09-8320333או לחצו כאן לדוגמאות נוספות