הכירו את ה-Echo Frames - משקפיים עם שמע עם אוזניים פתוחות וגישה ללא ידיים לאקסה. פשוט שאל את אלקסה - בצע שיחות, הגדר תזכורות, הוסף לרשימות המטלות שלך, קבל חדשות, האזן לפודקאסטים או שלוט בבית החכם שלך מכל מקום. אודיו פתוח לאוזן - הד מסגרות מכוונות צליל לאוזניים שלך תוך מזעור מה שאחרים יכולים לשמוע. בנוסף, הם יכולים להתאים את עוצמת הקול בהתאם לרמת הרעש של הסביבה שלך.


  • מותג: Echo Frames
  • מק"ט / ברקוד:: 15232
  • משלוח: 

קרא עודהכירו את אקו פריימים

Echo Frames מעניקים לך גישה ללא ידיים לאקסה. עכשיו אתה יכול לשמוע התראות והתראות, להדליק נורות חכמות תואמות או להתקשר לחבר, הכל מבלי לשלוף את הטלפון שלך. הם נועדו לשמור אותך ברגע - כך שלעולם לא תחמיץ אחד.

עיצוב אתה יכול לשמוע

אודיו עם אוזניים פתוחות מפנה צליל לאוזניים שלך, ומאפשר לך לגשת באופן דיסקרטי אל Alexa. אתה יכול לבחור שה-Echo Frames יתאים אוטומטית את עוצמת הקול על סמך רמת הרעש של הסביבה שלך, לפני הפעלת השמע. עם אוזניים חשופות, תוכל לשמוע מבלי לחסום את העולם סביבך.

עשה יותר
עם Alexa

אתה יכול לעשות יותר מאשר לבקש חדשות, תזכורות ושיחות. השמע את השיר החדש הזה ב-Repeat, הוסף מרכיבים לרשימת הקניות שלך, כבה את האורות בבית כשאתה חושב ששכחת - ועשה הכל עם הטלפון בכיס.

לשמוע מה
הכי חשוב

השתמש במסנן VIP כדי לבחור את ההתראות שברצונך לשמוע מכל אפליקציה בטלפון שלך, וסנן את השאר. Alexa תתריע כשיגיעו התראות חדשות - פשוט החלק את המקדש כדי להאזין. כל ההתראות עדיין יופיעו בטלפון שלך.

מצא את הגוון המתאים לך

ה-Echo Frames החדשים מגיעים בשלושה צבעים מגוונים. בחר בין שחור קלאסי, צב מודרני וכחול אופק.

הפוך את ה-Echo Frames לזוג הרצוי שלך


שלב 1

הגדר את ה-Echo Frames שלך באפליקציית Amazon Alexa.

שלב 2

בדוק עם איש מקצוע המשקפיים המועדף עליך, כולל כל מיקום מקומי של LensCrafters, כדי להשיג עדשות מרשם או להתאים את ההתאמה של המסגרות שלך.

שלב 3

בדוק עם ספק ביטוח הראייה שלך כדי לראות אם אתה זכאי להחזר מחוץ לרשת. 

פרטים טכניים

פרטים טכניים

גודל

אקו מסגרות: 54-18-145 מ"מ
תיק נשיאה: 162 x 63 x 48 מ"מ

מִשׁקָל

אקו מסגרות: 31 גרם
תיק נשיאה: 183 גרם

חוֹמֶר

משקפיים בדרגה TR-90, סיבי פחמן וטיטניום הופכים את ה-Echo Frames לקלות משקל ומעולות לשימוש יומיומי. קצות הרקות עשויים אצטט וניתנים לחימום ולהתאמה על ידי אופטיקאי לנוחות מירבית.

תאימות לסמארטפון

Echo Frames תומכים באנדרואיד 9.0 ומעלה וב-iOS 13.6 ומעלה. 

חיבור נתונים

Echo Frames משתמש באפליקציית Alexa בטלפון החכם ובתוכנית הנתונים או ב-wifi עבור קישוריות ותכונות אחרות. חיובי ספק עשויים לחול. אנא התייעץ עם הספק שלך לקבלת מידע על כל עמלות ומגבלות החלות על התוכנית שלך.

סוללה וכוח

קבל יותר משעתיים של זמן דיבור, אינטראקציות של Alexa והשמעת מדיה במשך 14 שעות יום בעוצמה של 80%. השעתיים כוללות 20 אינטראקציות של Alexa, 85 דקות של מוזיקה, פודקאסט או השמעת אודיו אחרת, 30 דקות של שיחות טלפון ו-90 התראות נכנסות. לחלופין, סוללה טעונה במלואה תספיק עד 4 שעות של השמעת אודיו רציפה או 3.5 שעות של זמן דיבור רצוף ב-80% עוצמת הקול. טעינה מלאה תוך שעה ו-45 דקות בערך. חיי הסוללה בפועל ישתנו בהתאם להגדרות המכשיר, התכונות בשימוש, הסביבה וגורמים אחרים. הבדיקה נערכה על ידי אמזון בסביבת מעבדה עם קדם-פרודוקציה Echo Frames (דור שני) באמצעות תוכנת קדם-הוצאה וגרסת קדם-הוצאה של אפליקציית Alexa הן בטלפונים של אייפון והן אנדרואיד. לפני הבדיקה, Echo Frames היו טעונים במלואם ל-100%. 

בלוטות

תמיכה ב-Bluetooth 5.0
Hands-Free Profile (HFP) לשיחות, תמיכה בפרופיל הפצת אודיו מתקדם (A2DP) להזרמת אודיו, פרופיל שלט רחוק של אודיו/וידאו (AVRCP) לשליטה קולית בהפעלות מדיה, פרופיל יציאה טורית לקישוריות בלוטות' לטלפונים אנדרואיד

רמקולים

4 מיקרו רמקולים (2 בכל רקה) המעצבים שמע לאוזן של המשתמש

מיקרופונים

2 מיקרופונים ליצירת אלומה

עמיד במים

IPX4: עמיד בפני התזה למים וזיעה. 

חיישנים

חיישן מגע קיבולי, חיישן אור הסביבה ומד תאוצה.

תכונות נגישות

נגישות אלקסה.

אחריות ושירות

אחריות מוגבלת לשנה ושירות כלולים.

כלול בקופסה

זוג אחד של Echo Frames עם עדשות לא מתקנות, תיק נשיאה, מטלית ניקוי, מתאם חשמל וכבל טעינה.

תכונות פרטיות

טכנולוגיית Wake word, מחווני סטרימינג, לחיצה כפולה על כפתור הפעולה כדי לנתק את המיקרופונים, להציג ולמחוק את הקלטות הקול שלך ועוד. 
קנה עכשיו ב:


                                                                                     www.Amazon.com                                                                                     www.ebay.com


רוצה לקנות כמויות מסחריות בכל מקום בעולם? צור איתנו קשר באמצעות טופס צור קשר או התקשר אלינו עכשיו. 


מספרי הטלפון שלנו:
972+ 09-8320333 - 972+03-9421400

כתובתנו בישראל:
רחוב שורף 19, ראשון לציון,

שעות עבודה:
9-00 עד 19-00 בכל ימות השבוע למעט שישי ושבת

מיילים ליצירת קשר:
מכירות @chip.co.il
service@caesarvr.com