דו"ח: מיקרוסופט ,תציג פרטים על HoloLens 2 באירוע בחודש הבא


1 דקות קריאה

על פי דיווח של The Verge, האירוע הקרוב של מיקרוסופט בעיתונות עשוי לתת הצצה ראשונה של HoloLens 2.


מיקרוסופט שלחה הזמנות לעיתונות לאירוע שהיא תארח לקראת MWC 2019 בברצלונה בחודש הבא. פרטים רשמיים מוגבלים מאוד: החברה  רק אמרה כי האירוע יכלול את מנכ"ל מיקרוסופט סאטיה Nadella, CVP ג'וליה וייט, עמית טכני ואלכס Kipman.

אבל זה נותן לנו כמה רמזים:כי הרשימה הזאת של נבחרים לא באה סתם תאמינו לי ועוד לנסוע עד לברצלונה עבור MWC אומר שזה בהחלט אירוע שמעותי עבור מיקרוסופט. אז יש את אלכס קיפמן   והחזון מאחורי HoloLens, קיפמן היה זו שהציגה לעולם את ההולולנס המקורי בשנת 2015.

יכול להיות שזה הרגע שבו מיקרוסופט סוף סוף תציג את הולולנס 2 הלא החברה לא מחדשת את מלאי ההולולנס הראשון ונוצר מחסור עולמי  .


לעומת זאת העיתונות מכריזה שהאירוע   "HoloLens 2 Press ",הוא אירוע שכולו הולולנס 2 ושהמשקפיים החדשים של מיקרוסופט יהיו הדובדבן של האירוע בניגוד לשנים קודמות שבה מיקרוסופט לא הייתה בולטת במיוחד.

למי שלא יודע מדובר במשקף מציאות רבודה מבית מיקרוסופט, כרגע המשקפיים ידועות למפתחים אבל המטרה של מיקרוסופט זה השוק הצרכני, (אמרתי לכם ואמרתי לכם :) ). לשם כך, לא ברור אם HoloLens 2 ינסו לעשות את הקפיצה לתוך שטח הצרכן או רק להיות הצעד הבא עבור פיתוח  ושימושים ארגוניים. כך או כך, HoloLens 2 צפוי להיות קומפקטי יותר מקודמו, תוך הרחבת שדה הראייה המוגבל של קודמו.