1 דקות קריאה
22 May
22May

כאשר Ndreams, חברת מציאות מדומה שבסיסה בבריטניה, חיפשה בגוגל "VR is", שלוש התגובות החזויות המובילות היו "VR מת", "VR הוא גימיק" ו-"VR מטושטש".


Nadine Oehmcke, מנהלת פיתוח עסקי, לא מאמינה שזו שיקוף מדויק של השוק כרגע, והיא לא לבד. שני המונחים הבאים הכי פופולריים, לפי גוגל, הם קצת פחות שליליים: "VR זה" "מדהים" ו"העתיד".ב-GI Live Online, Oehmcke אמר לצופים, "זו שיקוף מדויק יותר של השוק".
nDreams of NadineN Dreams Nadine Oehmcke
"תשכחי מכל חיפוש אחר בגוגל או מאמרים של חרפת אבדון", היא מוסיפה. "באופן פשוט, שוק המציאות המדומה צומח כעת בקצב מהיר יותר ממה שהיה אי פעם. אולי לקח כמה שנים להגיע לכאן, אבל טכנולוגיה חדשה תמיד עושה זאת. ובשנה האחרונה לבדה, ראינו עלייה של 120 אחוז בביקוש הצרכנים למשקפות מתקדמות וזה הופך יותר ויותר מושך למפתחים ולבעלי אתרים."מכירות חזקות במשקפות מפתח כמו Oculus Rift, HTC Vive, Valve Index ויחידות PlayStation VR שנמכרות אינן מתורגמות לבסיס משתמשים מיידי עבור Ndreams, מומחה ה-VR שבסיסו בבריטניה אולי הידוע בעיקר בזכות ה-Phantom: Covert Ops עטור הפרסים ו-Shooty Fruity. לפי Oehmcke, המערכת האחרונה מכרה בסביבות שישה מיליון יחידות, אך האם כל המשקפות הללו עדיין נמצאות בשימוש?"ברור שלא," אומר אוהמקה. "עם זאת, זה עדיין מצליח. סוני גם ממשיכה לספק תוכן מצוין למשקפות. עם זאת, ברור שהמשקפות העצמאיות תופסות את בסיס ההתקנות האקטיבי הגדול ביותר, המהווה כמעט מחצית משוק ה-VR. וה-Quest וה-Quest ההצלחה של 2 הזינה את זה".


הצלחתו של ה-Quest, לפי Oehmcke, נובעת מ"עבודתו המבריקה בטיפול בבעיות נגישות סביב VR". לפי אנדרו בוסוורת' של פייסבוק, ה-Quest 2 עלה על המשתמשים החודשיים הפעילים של ה-Quest בתוך שבעה שבועות בלבד, ו-Oculus אישר לאחרונה כי "מעל 60 כותרים הרוויחו יותר ממיליון דולר בהכנסות, כשמחציתם הרוויחו יותר מ-3 מיליון דולר". כל זה, מתעקש אוהמקה, הוא חדשות טובות ומאותת על שינוי חיובי.
"שוק המציאות המדומה מתרחב בקצב מסחרר. אולי לקח כמה שנים להגיע לכאן, אבל טכנולוגיה חדשה תמיד לוקחת זמן".


"אנחנו רואים בזה סביר - כך שנקודת המחיר כבר לא מהווה מחסום - ואין צורך באביזרים אחרים, מה שמוביל למיידיות; זה פתרון ישר מחוץ לקופסה שהוא אלחוטי לחלוטין", היא אומרת.


ניתן גם לקנות את המוצרים באתר בכתובת:

אמזון ישראל


Amazon.com


amazon.co.uk


"אין כבלים. לא צריך מחשב בשביל לעשות את זה. אין צורך בטלפון. אין צורך בקונסולה. זו גם קלות השימוש. לא רק זה, אלא גם פשוט להזרים ולהעברה מציאות מדומה בטלוויזיה, מה שמקל על האוונגליסטים להפיץ את הבשורה".


עם זאת, זו לא הדרך היחידה שבה המציאות המדומה הופכת למיינסטרים יותר. לטענת Oehmcke, איסוף זהיר של משחקים המבוססים על כתובות IP ידועות כמו מלחמת הכוכבים והמתים המהלכים הוא קריטי.


"דבר אחד הוא משקפות. אנחנו, לעומת זאת, דורשים משחקים נפלאים עבורם", היא מסבירה. "למרבה המזל, יש הרבה כאלה, והמשחקים משתפרים כל הזמן".אבל מה עושה משחק מציאות מדומה טוב? רוב הכותרים הפופולריים ביותר של הטכנולוגיה, על פי Oehmcke, היו "בעיקר עבור גיימרים הליבה", לא רק כדי לחוות בעצמם אלא גם כדי "לעודד ולהראות לחברים ובני משפחה".


Oculus Quest העצמאי ויורשו הורידו את המחסום לאימוץ VR והרחיבו את שוק היעד. Oculus Quest העצמאי ויורשו הורידו את המחסום לאימוץ VR והרחיבו את שוק היעד.


"עם המשחקים האלה, יש חוט משותף", היא אומרת, "וזה שהם חייבים להיות כותרים ל-VR בלבד." אבל מה יש ב-VR שהופך אותו לכל כך מושך לשחקנים? זה משהו שאנחנו' חקרתי לאורך השנים על ידי התבוננות במגמות המשתנות בשוק, בשיחה עם צד ראשון, בהסתכלות על הנתונים, [ו] ערכת מחקר שחקנים והכל הוביל לחמש מסקנות מפתח".


אלה הם טלפורטציה בדיונית, הגברה רגשית, משחק תפקידים שאפתני, הפעלת כוחות ו"שליטה ב-1:1 של סוכנות גבוהה", כאשר האחרון הוא "ללא ספק החלק החשוב ביותר ביצירת חווית VR סוחפת", לפי Oehmcke. NDreams מאמינה שבאמצעות שימוש במושגים הללו כ"עמודי תווך פנימיים", היא תיצור משחקים "כמה שיותר פנטסטיים".
"מה שנקרא מובילי מחשבה תמיד ניבאו שהרגע של VR הוא 'ממש מעבר לפינה', אבל הסימנים מופיעים כעת."


איך הופכים את משחק המציאות המדומה שלך ללהיט? זה יכול להיות קשה, לפי Oehmcke, כי המציאות המדומה "שונה מאוד" מפלטפורמות המשחקים המסורתיות.


"בילינו את שבע השנים האחרונות בניסיון לעטוף את הראש סביב זה וללמוד מההצלחות והכישלונות שלנו", היא אומרת. וזה בעיקר בגלל חוסר יכולת גילוי, נתוני שוק מוגבלים ומגוון שותפים צד ראשון, כמו גם אתגרים שיווקיים חדשים מתמשכים. עם זאת, אנו רואים [שני] דרייברים מרכזיים שיכולים באמת לעזור למפתחים להשיק משחק לשוק בהצלחה.


אז בראש ובראשונה, ודא שלמשחק שלך יש VR פנטסטי בליבתו והוא מושך לשחקני ליבה. מה זה אומר בדיוק? אז, או לספק את עמודי ה-VR שלנו או ליצור משלך. ודא שהצעת המוצר מובנת, מושכת ומשכנעת. לא רק זה, אלא ודא שאתה מעביר זאת ביעילות לאחרים. כדי להבטיח שהמסר והמשחק שלך ברורים ומרגשים, בדוק אותם על אחרים, כולל גיימרים, שותפי פרסום כמונו, ואפילו חברים ובני משפחה.


שנית
, אי אפשר להפריז בחשיבותם של מערכות יחסים. זה כולל פלטפורמות צד ראשון, מפתחים אחרים, מדיה מדומה ויוצרים. ככל שאתה מדבר איתם יותר אנשים, כך התמונה הופכת ברורה יותר. הם יכולים לסייע לך בפיתוח ההבנה שלך. , כמו גם לפתוח דלתות להזדמנויות כמו מימון ולספק לך פלטפורמה לדבר עם מעריצים פוטנציאליים ואם יש אנשים שאתה מכיר שלא תוכל להגיע אליהם או ליצור קשר, מצא מישהו שיוכל לעשות עבורך את ההקדמה. ."


עם זאת, Oehmcke מייעץ לך להיות ציפיות ריאליות: קצב הפיתוח והפוטנציאל העתידי של מציאות מדומה מדהימים. היו משחקי קווסט שהרוויחו אחד, שלושה, חמישה או אפילו עשרה מיליון דולר, אבל אל תעמידו את עתיד החברה שלכם בסכנה על ידי ציפיות לתשואות כה גבוהות.


לפי Oehmcke, משחקי ה-VR הפופולריים ביותר מיוצרים 'עבור גיימרים ליבה'. לפי Oehmcke, משחקי ה-VR הפופולריים ביותר מיוצרים 'עבור גיימרים ליבה'.


"הייתה לנו הצלחה רבה על ידי התמקדות בתחומים של המשחקים שייחודיים ל-VR וחשובים לשחקני ליבה של VR. במילים אחרות, ביצוע המשחק ללא רבב עדיף בדרך כלל על פני הוספת תוכן נוסף".


אז, לאן המציאות המדומה הולכת מכאן? הודות לכוח הקונסולות של הדור הבא, חידושים ושיפורים בטכנולוגיה ניידת, וסטרימינג ללא פיגור, Oehmcke מאמין שנמשיך לראות "התקדמות מהירה". סביר להניח שגם מעקב אחר ידיים ואצבעות ישתפר.
אבל אולי NDreams מצפה למחירים נמוכים יותר, מה שהופך את ה-VR לנגיש יותר למגוון רחב יותר של גיימרים.


"בנקודת מחיר משתלמת יותר, תקבל VR איכותי יותר ונגיש יותר", מסכם Oehmcke. "ואני מאמין שאנחנו הרבה יותר קרובים להשיג זאת ממה שרוב האנשים מבינים.
"מה שנקרא מובילי מחשבה תמיד ניבאו שהרגע של VR הוא 'ממש מעבר לפינה', אבל כאולפן, תמיד נקטנו בגישה זהירה יותר . עם זאת, הסימנים לכך הופכים גלויים יותר כעת.


OPMDגלה עוד משרות במשחק "F" OPMDגלה עוד משרות במשחק "F" חוויות VR פנטסטיות ראשונות שבאמת מפיקות את המרב ממה ששתי הפלטפורמות הן עכשיו ויכולות להיות הן קריטיות. כל זה אפשרי כיום במציאות מדומה, כל עוד הם בנו משחקים מהיסוד עם מחשבה על VR.
"VR כבר מדהים, מושך מיליוני שחקנים ומביא הצלחה למפתחי VR, והחלק הטוב ביותר הוא שזה כבר העתיד. ולהתחיל את מסע המציאות המדומה שלך עכשיו רק ישתלם בעתיד."לקוחות פרטיים יכולים לרכוש מוצרי מציאות מדומה ורבודה באתרים המוכרים והגדולים בעולם:

www.amazon.com

www.ebay.com

www.aliexpress.com
מאמר של עמית קיסר

google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.