1 דקות קריאה
03 Feb
03Feb

המטרה של משקפיים חכמות היא למזג את הראייה האנושית והעולם הווירטואלי בצורה חלקה, וליצור מעין מחשב בכל מקום.

הטכנולוגיה נמצאת בשלבים העובריים שלה ועדיין לא מריאה בקרב הצרכנים, אבל יש שם דגמים חדשניים המיועדים למטרות שונות. הנה סקירה כללית של מה הם מיועדים, איך הם עובדים והאם אתה יכול לשים את היד על זוג.


בשביל מה הם נועדו?

משקפיים חכמים נועדו לספק שירותי ניטור חיים כמו גם פלטפורמה לתמונות ווידאו קליפים אותנטיים יותר. הם יכולים גם להיות מצוידים בטכנולוגיית מציאות רבודה כדי לעזור לך עם המשימות היומיומיות שלך בבית ובעבודה. חשבו כמה החיים היו פשוטים יותר אם הייתם מחפשים בניין והכוונים יופיעו בשדה הראייה שלכם. משקפיים חכמות מבוססות על הנחת יסוד זו.


איך הם עובדים ?

משקפיים חכמות מתאפשרים על ידי שילוב של תצוגה, חיישנים ומד תאוצה, כמו גם תוכנה חכמה וקישוריות לאינטרנט. בדרך כלל יש להם משטחי מגע ו/או בקרות קוליות כדי לעזור למשתמשים לנווט בתוכנה שמפעילה אותם, שיכולה להיות מובנית במשקפיים או משולבת במכשיר - או שניהם.


האם הם עובדים? 

הם עדיין בשלבי פיתוח מוקדמים ומתמודדים עם אתגרים רבים, כולל אבטחה ופרטיות. האם אנחנו רוצים לחיות בחברה שבה אנשים יכולים להיות מצולמים בסתר על ידי אחרים? יתר על כן, יש בעיות עם חיי הסוללה. משקפיים חכמים עדיין לא מספקים חווית צרכן שמישה מבחינת חיי סוללה, כאשר הסמארטפונים עדיין שואבים אנרגיה במהירות.


אפשר לקבל זוג?

במובן מסוים, כן. ישנם מכשירים בשוק, אבל הם לא באמת מיועדים לשימוש יומיומי. המשקפיים החכמות של Epson Moverio הן דוגמה טובה למשקפיים חכמות המיועדות לשימוש מקצועי. Google Glass שוחרר לראשונה לפני כמה שנים כמבחן כדי לראות איך אנשים יגיבו אליו. גוגל עשויה לשחרר מודל יורש המיועד לשוק הארגוני בשנים הקרובות, על פי דיווחים. אז הנה לכם - כל מה שצריך לדעת על משקפיים חכמות.

מאמר של עמית קיסר


google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.