1 דקות קריאה
20 Jan
20Jan

מוּשָׂג

מטבעות קריפטו ו- NFT , המבוססים על טכנולוגיית בלוקצ'יין, נחשבים כאפשרויות הכנסה חלופיות למשחקי וידאו. למשחקי שירות חיים רבים יש אפשרויות התאמה אישית במשחק כמו עורות דמויות או מוצרים אחרים במשחק, ששחקנים עשויים להרוויח ולהחליף עם שחקנים אחרים באמצעות מזומנים במשחק . חלק מהמשחקים מאפשרים לשחקנים לסחור בפריטים וירטואליים תמורת כסף אמיתי, אבל זה לא חוקי במדינות מסוימות שבהן משחקי וידאו נחשבים להימורים, והוביל לבעיות בשוק האפור כמו הימורים בעור. כתוצאה מכך, מפרסמים נמנעו מלאפשר לשחקנים להרוויח כסף מהעולם האמיתי ממשחקים. ברוב משחקי הבלוקצ'יין , שחקנים עשויים לסחור בדברים במשחק תמורת מטבע קריפטוגרפי , אשר יכול לאחר מכן להחליף בכסף אמיתי, ולבטל את הסיבוכים הנלווים לעסקאות בשוק האפור.


משחקי NFT להרוויח כסף הם מקומות שבהם אנשים עשויים  להרוויח כסף בזמן שהם משחקים במשחקי וידאו . דגם זה הוא התוספת האחרונה לשוק ה-NFT של metaverse. זו תהיה בעיה משמעותית בעתיד אם אנשים שמשחקים במשחקי וידאו באופן קבוע יפנטזו להפוך את זמנם במשחק לכסף.הופעת המושג לשחק כדי להרוויח בתעשיית המשחקים

הכל התחיל ב-1958, כאשר מדען בשם וויליאם היגינת'ם בנה את משחק הווידאו הראשון בעולם. זהו משחק טניס פשוט הדומה לפונג הקלאסי של שנות ה-70 , והוא זכה להצלחה אדירה בבית הפתוח במעבדה הלאומית ברוקהייבן. מאוחר יותר, זה הפך לכמה משחקים נוספים, ועסק המשחקים התרחב מיום ליום. 


לעסקי המשחקים הייתה השפעה משמעותית על משחקים לטלפונים ניידים וקונסולות משחקים וכן על משחקים ממוחשבים. גיימרים עברו למשחקים כמו Vice City ו-Assassin's Creed, שם הם הביאו פריטים במשחק כדי להתהדר בדמויות שלהם עם חבריהם ויריבים אחרים. עם זאת, המפתחים של הרמות האלה עשו הכל בשביל הכיף והבידור על ידי כך שהאווטר שלהם יעמוד בקהל עם יריבים אחרים. דור העתיד של הגיימרים רוצה תמריצים עבור הזמן שלהם במשחקים וירטואליים, והיצירה של המטאוורס הפכה את זה למעשי, והביאה לפרדיגמת ההופעה-להרוויח של המשחק.


משחקי NFT שמרוויחים כסף

העתיד של המשחקים הוא משחקי NFT. הם ישחקו, ירוויחו, יחיו ויחזרו על התהליך. זה עשוי להיות עתיד מתקבל על הדעת עבור גיימרים שמבלים את חייהם שקועים במשחקי וידאו. צמיחת ה-NFTs הפכה אותם לאפשריים, והקדמה של המודל "משחק להרוויח" תהיה המסמר האחרון בארון המתים.

 

דוגמה טובה למשחק להרוויח כסף היא SANDBOX . זהו העולם הווירטואלי הפופולרי ביותר שבו כל אחד יכול ליצור פלטפורמה להרוויח, להחזיק ולמכור את חווית המשחק הוירטואלית שלו. SANDBOX עורכת פתיחה חגיגית למצטרפים חדשים, שיכולים לקבל NFT בחינם על ידי הרשמה. זה משהו שרוב האנשים יכולים לקנות וממנו הם יכולים להרוויח הרבה כסף. LAND הוא מיקום metaverse שבו אתה יכול לקבל גישה לחומר דיגיטלי שיעזור לך לייצר רווחים SANDBOX metaverse שלך. SAND הוא אסימון metaverse שעשוי לרכוש קרקע ונכסים אחרים.מהו משחק להרוויח NFT?

משחקי NFT להרוויח הם הדבר הגדול הבא בעולם, והם השתלטו על תעשיית הקריפטו. עם הזמינות של משחקים בחינם, יצירת משחקים ספציפיים למבוגרים עם שפע של NFTs עבור השחקנים משגעת אותם. הם מתרחבים מדי יום ויכולים להרוויח נאה מאסימוני משחק שנמכרים במכירות פומביות. עם NFTs במהלך הזינוק הנוכחי בעסק, שינויים בתעשיית המשחקים הפכו את זה לעבודה. זו עשויה להיות תחילתו של עתיד מזהיר עבור שחקנים שמנסים את כוחם ביצירת פלטפורמת משחקים רווחית.


מהם הכללים של משחקי עשיית כסף ומי הבעלים שלהם?

רבים מהמשחקים להרוויח כסף מעניקים לך NFTs כפרס. משחקים אלה להרוויח כסף משתמשים בטכנולוגיית בלוקצ'יין, ואתה יכול למכור את הרווחים שלך כ-NFTs בשוק מיוחד. הימור הוא המונח להליך זה. זה הזמן המושלם להקים פלטפורמת משחקים שבה אנשים יכולים להתקיים יחד בסביבה וירטואלית.


יצירת משחקים כאלה מספקת לך גם שקט וגם כסף כמו NFTs שיכולים להיות זקנים בשוק. למשחקים להרוויח כסף יש הרבה כבוד ויש להם פוטנציאל להרוויח הרבה כסף בקרוב. חלקת אדמה וירטואלית נמכרה זה עתה ב-1.3 מיליון דולר במשחק Decentraland. נתוני המשחק נשמרים בפנקס דיגיטלי מאובטח המוגן בסיסמה.


פלטפורמת המשחקים NFT נמצאת בפיתוח.

הפיתוח של פלטפורמת המשחקים NFT עשוי להיות גדול בעתיד. הגיע הזמן שתנסה את פלטפורמת המשחקים שתעזור לך לפרוח בעולם משחקי ה-NFT. בדרך כלל, אנו חיים בחברה שבה המשחקים הם פנאי בלבד. עם זאת, עתיד המשחקים עשוי להיות הרבה יותר, עם הזדמנויות להרוויח כסף על ידי הקמת פלטפורמת משחקים והרווחת NFTs שניתן למכור בשוק. להלן המאפיינים של NFTs המועילים לעסקי המשחקים.


  • אימות
  • נְזִילוּת
  • תְקִינָה
  • חוסר שינוי
  • יכולת תכנות
  • שְׁקִיפוּת
  • מַחְסוֹר
  • תאימות צולבת שרשרת


מאפיינים אלו בולטים בפיתוח של תעשייה שמותירה אותך פעור פה. NFTs מתפוצצים, וזו העלייה המשמעותית ביותר עד כה. המשחק מספק גמישות ב-NFTs, מכיוון שאתה עשוי להרוויח כסף מהבית רק על ידי משחק במשחקים וירטואליים ומכירת מוצרים במשחק בשוק, מה שהופך אותך לעשיר.


זו ההזדמנות האידיאלית להיכנס ולהרוויח רווח של מיליון דולר. רק כמה אנשים הרוויחו כסף. השלב הבא הוא להבין מה אתה הולך להכין. האמצעים שתשלימו יאפשרו לכם לאפות כמויות גדולות של כסף ואולי להגיע להצלחה עתידית. הישארו למטה, התחילו לבנות פלטפורמה, והעלו את שמכם על הקצה. NFTs הם הדרך של העתיד, אפילו במשחקים ובתחומים אחרים שבהם מתייחסים אליך כמו למיליונר. זה יעשה לך את היום אם כמה חברות יהפכו אותך לבעלים בארגון החדש ביותר שבו אתה בוחר ומופיע בו.

מאמר של עמית קיסר:google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.