1 דקות קריאה
03 May
03May

למרות שזה אולי נראה מופרך, IDTechEx מעריכה ששוק המציאות המדומה יהיה שווה 30 מיליארד דולר עד 2030. ועם שחרורו של Oculus Quest 2 (299 דולר) באוקטובר 2020, תוכל לעשות זאת מיד מ- הסלון שלך.זה מגיע עם משקפות ושני בקרים, כמו גם מגוון אפליקציות שהופכות את האימון למהנה. Beat Saber הוא אימון אירובי ריקוד מבוסס קצב; Creed: Rise To Glory מאפשר לך להתאגרף עם לא אחר מאשר מייקל בי ג'ורדן; ו- Supernatural מציעה שגרות HIIT, אימוני כוח ומדיטציה בהנחיית מאמנים הממוקמות במקומות מדהימים ברחבי העולם. יש אופציה לכל סוג של חובבי כושר - כל מה שאתה צריך לעשות לשים את המשקפות (שלא תופסות שטח רצפה) ותועבר לעולם אחר."עם ה-Quest 2, נוכל להפגיש חוויה אלחוטית וגרפיקה ברזולוציה גבוהה יותר במחיר של 299 דולר בפעם הראשונה", אומרת Meaghan Fitzgerald, מנהלת שיווק המוצר לחוויות של Oculus. "מציאות מדומה הפכה להרבה יותר נגישה לקבוצות שונות של אנשים - לא רק לקהל ליבה של גיימרים - פתאום. יותר נשים נכנסו ל-VR, וחוויות אחרות מלבד גיימינג, כמו כושר משחקי ואימון במשקפות, הפכו פופולריות יותר."


עבור Oculus Quest 2. כושר במציאות מדומה
Oculus Quest 2 זמין כעת עבור $299, מאתנו Amazon.com


עבור Oculus Quest 2. כושר במציאות מדומה
Oculus Quest 2 זמין כעת עבור $299, מאתנו Amazon.co.uk


מכיוון שאני גר בדירת סטודיו, אני בדרך כלל עושה את האימונים שלי בבית על רסיס הרצפה הפתוחה שקיים בין המיטה שלי לשולחן הקפה שלי. משהו שרף אותי ברצינות וחסר מוטיבציה אחרי שנה של ביצוע שכיבות סמיכה שלושה מטרים מהמיטה שלי תוך כדי צפייה במאמן שמאמן אותי על מסך האייפון שלי. אבל, הודות ל-Oculus Rift, אני יכול להעמיד פנים שאני נמצא במקום אחר לפחות 20 דקות ביום.אתה אפילו לא תדע שאתה מתאמן בזמן שאתה משחק במשחקי הווידאו האלה של כושר אתה אפילו לא תשים לב שמשחקי הווידאו האלה של כושר הם כל כך מהנים... ספורטאים מקצוענים משתמשים ב-WAFF כדי לשפר כוח ויציבה ספורטאים מקצוענים משתמשים ב-WAFF כדי לשפר את הכוח והיציבה "[מציאות מדומה] נותנת לך את היכולת האמיתית לשקוע לחלוטין, לא רק בתנועה שאתה עושה ובמוזיקה שאתה מאזין לה, אלא באמת להעביר למקום וסביבה אחרת, ראש מחלקת הכושר. ב-Supernatural (חווית הכושר האהובה עליי ב-VR). כשכולם בביתו כבר שנה, היכולת להרכיב משקפות קסומות ולהסתלק לפירמידות של גיזה או איי קיימן ולעשות את האימון שם ולא בדירה שלך היא מתנה ענקית".


בחודשים האחרונים, המשקפות שלי אפשרו לי להתאגרף מול קהל, לרקוד את ליבי במועדון ולעשות מדיטציה במאצ'ו פיצ'ו - כל זאת מבלי לעזוב את הסלון שלי - פעילויות ש-COVID-19 אי אפשר חוויה בחיים האמיתיים.


בעוד שצורות שונות של "נסיעות כושר", השתלטו על האימונים הדיגיטליים שלנו, חווית המציאות המדומה Quest 2 לוקחת דברים לרמה חדשה לגמרי. "יש פלטפורמות אחרות שגורמות לך לצפות בסרטון של הטבע בעודך יושב על אופניים נייחים בחדר כושר או בבית, אבל יש ניתוק כי אתה לא באמת בטבע", אומר פדנטה. "זה כל כך מציאותי עם Supernatural כי אתה מקבל 360 מעלות של מציאות מדומה והדירה שלך נעלמת - יש ציפורים שעפות מעליך, מים מפככים מתחתיך, ואתה יכול לשמוע את הרוח בעצי הדקל."


עבור Oculus Quest 2. כושר במציאות מדומה
Oculus Quest 2 זמין כעת עבור $299, מאתנו Amazon.com


עבור Oculus Quest 2. כושר במציאות מדומה
Oculus Quest 2 זמין כעת עבור $299, מאתנו Amazon.co.ukהיוצרים של Supernatural בהשראת פעילויות כמו סקי, סנובורד וגלישה, "שם אתה עושה את הדבר המאוד קפדני הזה עם הגוף שלך, אבל אתה לא חושב על העובדה שאתה מתאמן כי אתה חווה את החוויה האחרת הזו, " אומר פדנטה. וזה בדיוק מה שאימוני ה-VR של Quest 2 שלי אפשרו לי לעשות.


חוץ מהעובדה שזה ממש מגניב, יש כמה יתרונות לגיטימיים להזיע את זה בעולם וירטואלי. "לאנשים יש יותר מוטיבציה להתאמן מנקודת מבט נפשית כי זה נותן להם משהו חדש להסתכל עליו", אמרה בעבר פסיכולוגית הספורט ג'נין דילייני, דוקטורט, ל- Well + Good. "זה מאפשר להם לדמיין מה יכול להיות אפשרי ברגע שכל זה יסתיים והנסיעות יהיו זמינות, ואני מאמין שאנשים מאוד פתוחים לחוויות מסוג זה, כי כל פעם שאתה יכול לעשות משהו שונה עם האימונים שלך הוא דבר טוב." היא אומרת. בימים שבהם אימון הוא הדבר האחרון שבראש שלי, אני מושיט יד אל האוקולוס שלי, כי בורפי לא נראה כל כך רע כשאתה עושה אותם על קרחון איסלנדי.

אימוני VR מספקים גם את סוג הקהילה שאנשים פספסו בגלל שהם לא יכולים ללכת יותר לאולפנים או לחדרי כושר הרגילים שלהם. "אחד ההיבטים המרגשים ביותר של מציאות מדומה הוא שיש לך תחושה של נוכחות עם האנשים האחרים שנמצאים כמעט באותו מרחב איתך - אתה מרגיש שאתה שם איתם", אומר פיצג'רלד. "לעולם לא היינו אומרים שמציאות מדומה תחליף אינטראקציות חברתיות כי הן כל כך ייחודיות, אבל היא מרחיבה את מגוון אפשרויות הכושר והמשחקים החברתיים שלך כשאתה לא יכול או לא רוצה להיות עם אנשים שנמצאים רחוק בזמן שאתה עובד הַחוּצָה."

אימוני VR עזרו לי לצפות לשגרת הכושר שלי בסלון כשהמציאות בפועל הייתה פחות מכוכבת - וזה בדיוק האסקפיזם הבריא שכולנו צריכים כרגע.


עבור Oculus Quest 2. כושר במציאות מדומה
Oculus Quest 2 זמין כעת עבור $299, מאתנו Amazon.com


עבור Oculus Quest 2. כושר במציאות מדומה
Oculus Quest 2 זמין כעת עבור $299, מאתנו Amazon.co.uk


Tnx Zoe Weiner על המאמר


מאמר של עמית קיסרgoogle.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.