2 דקות קריאה
18 Oct
18Oct

נכתב על ידי עמית קיסר

מהן כפפות מציאות מדומה ומציאות רבודה?

טכנולוגיית המציאות המדומה מספקת חוויות חזותיות וגרפיות. חליפות מציאות מדומה מעבירות לגוף חוויות אדישות מתקדמות, אבל מה אם נדבר על חוש המישוש ? חווית המגע והיכולת לחוש משקל והרגשת הדברים בעולם הוירטואלי הופכים את חווית הצלילה במציאות מדומה לאמיתית ביותר וכיום יש כבר כמה חברות מובילות בתחום המציאות המדומה למישוש ומציאות רבודה AR&VR.


לקוחות פרטיים יכולים לרכוש את החליפות באתרי יצרני כפפות vr או באתרים הבאים:

www.amazon.com

www.ebay.com

www.aliexpress.com


לרכישת כמויות של כפפות vr משלוחים ברחבי העולם עבור עסקים ופיתוח, מלא את טופס פרטי יצירת הקשר או פשוט התקשר אלינו 972 + 09-8320333 או שלח לנו דוא"ל לכתובת service@caesarvr.com .


כפפות Perception Neuron vr

Perception Neuron הן כפפות מיוחדות ללכידת מחוות שיכולות לשמש גם כבקר למציאות מדומה. ישנם שלושה חיישנים שונים בשימוש, מד תאוצה, גירוסקופ וגם מגנומטר. החיישנים קובעים את הפעולות והמיקום במרחב של כל אחת מהידיים. Perception Neuron לא מחייב מנהלי עבודה להתחיל לעבוד פשוט חבר את הכפפות למחשב באמצעות USB ומערכות ההפעלה מזהות מיד, הכפפות תואמות לכל משקפי המציאות המדומה הקיימות כולל מחשבים וטלפונים.


כפפות VR של Dexmo vr

Dextra Robotics מציגה שלד חיצוני שנותן משוב אדיש ותגובת כוח, הכפפות יודעות לתת ביצועים מוטוריים קלים במיוחד עד רמת קפיץ והמשוב האדיש יודע לכוון את הכוח המופעל על האצבעות בהתאם למשתמש. לובש כפפות VR VR.


כפפות MANUS Prime X Haptic vr

חמק מאינטראקציות וירטואליות ישירות עם הידיים שלך, המשוב הכבד המדויק של Prime X Haptic VR פותח במיוחד עבור סביבות מציאות מדומה. אתה יכול להחזיק חפצים דיגיטליים, להרגיש טקסטורות, ללחוץ, למשוך ועוד. הדור החדש של כפפות X Haptic נותן משוב חיוני למציאות מדומה ומוסיף חוויות מעשיות מעמיקות בכל סביבה וירטואלית. תואם עם IC.IDO, VRED, Teamcenter, Unreal Engine ו-Unity.


כפפות HaptX  vr

משתמשי מציאות מדומה VR מקצועיים צריכים להשתמש בידיים שלהם באופן טבעי ולחוש את מה שהם רואים. כפפות HaptX DK2 מביאות את הידיים האמיתיות שלך לסביבה הוירטואלית וגם מאפשרות חבילות פיתוח חדשות לפתרונות VR ארגוניים.


משקפות המציאות המדומה הטובות ביותר הזמינות כעת

עם מחשבי הגיימינג הטובים ביותר, יהיה לך את כל הכוח שאתה צריך.

פייסבוק מהמרת 10 מיליארד דולר עבור Metaverseכפפות Noitom Hi5  vr

כפפת ה-Noitom Hi5 VR נועדה ללכוד פעולה מלאה ביד ובאצבע במציאות מדומה. כעת תוכל לקבל ניסיון בשתי ידיים הודות לטכנולוגיית חיישני IMU שלנו. כפפת ה-Hi5 VR מספקת תגובה מהירה בזק, דיוק מדויק ונוחות הכנס-הפעל להעברת ידיים לסביבה הוירטואלית. כפפת ה-Noitom Hi5 VR, שנוצרה על ידי החברה שחוללה מהפכה בתעשיית לכידת התנועה, מקיימת את הבטחתה לטבול אותך במלואו בתוך העולם הוירטואלי.


כפפות VRgluv  vr

VRFREE GLOVE SYSTEMVRfree כפפות גם מאפשרות לצרכנים ליהנות מזוג כפפות קלות ונוחות למציאות המדומה שלכם, הכפפות מתאימות לכל הדגמים כולל (Oculus Rift / Quest, HTC Vive / Pro / Focus, Valve Index, HP Reverb, WMR, Samsung Odyssey, Pimax וכו'). שימו לב שגרסה זו מיועדת לצרכנים בלבד ולא לשימוש עסקי/מסחרי. ניתן להזמין גרסת מפתחים משודרגת המורכבת מ-6 סוגים שונים של חיישנים המשתלבים באופן מלא עם כפפות ומשקפי מציאות מדומה. מה שמאפשר מעקב מלא של הידיים והאצבעות במרחב תלת מימדי - ללא כל מכשיר מעקב של צד שלישי.


כפפות VR ללא VR 

כפפות VRfree גם מאפשרות לצרכנים ליהנות מזוג כפפות קלות ונוחות למציאות המדומה שלכם, הכפפות מתאימות לכל הדגמים כולל (Oculus Rift / Quest, HTC Vive / Pro / Focus, Valve Index, HP Reverb, WMR, Samsung Odyssey , Pimax וכו'). שימו לב שגרסה זו מיועדת לצרכנים בלבד ולא לשימוש עסקי/מסחרי. ניתן להזמין גרסת מפתחים משודרגת המורכבת מ-6 סוגים שונים של חיישנים המשתלבים באופן מלא עם כפפות ומשקפי מציאות מדומה. מה שמאפשר מעקב מלא של הידיים והאצבעות במרחב תלת מימדי - ללא כל מכשיר מעקב של צד שלישי.


כפפות Sense Glove  vr

Sense Glove תוכננה במיוחד ככלי פיתוח אידיאלי להוספת אינטראקציות טבעיות לפרויקטים של מחשוב מרחבי. החברה מציעה תוכניות ניסיון מיוחדות ללקוחות ארגוניים, כמו גם חבילות פיתוח לחוקרים ומפתחי תוכנה.


google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.