1 דקות קריאה
13 Jul
13Jul

היכרויות מודרניות רחוקות מהחיזור של אבותינו ואמהותינו. אנשים נהגו לפגוש את בני הזוג שלהם בעבודה, בבילוי לילי או בכנסייה בעבר. ואז הגיעו האינטרנט והטכנולוגיה הסלולרית, ופתאום, המרחק כבר לא היה בעיה, והביטוי "שפע של דגים" מעולם לא צלצל נכון יותר.היכרויות מקוונות משמשות 60% מהאמריקאים, מה שתורם לתעשייה של 5 מיליארד דולר שצפויה לגדול ב-45% עד 2021. היכרויות מקוונות כבר לא נחשבות כחיפוש נואש אחר אהבה. במקום זאת, זה הופך לנורמה: שליש מהנישואים בארצות הברית מתחילים באינטרנט.


Tinder, Bumble ו-Hinge הם רק חלק מאפליקציות ההיכרויות הרבות הזמינות. לכל אחד יש סט תכונות משלו שעוזר לכם לסנן מחזרים פוטנציאליים ולמצוא את "האחד". למרבה הצער, לא הכל כפי שזה נראה: 64% מהאנשים משקרים לגבי הגובה, המשקל או העבודה שלהם בפרופיל שלהם. זה יכול להסביר מדוע כמעט חמישית ממשתמשי אפליקציית ההיכרויות בארצות הברית אומרים שחוו חוויות לא נעימות.


הדרך בה אנו מוצאים בן זוג השתנתה באופן דרמטי בגלל ההתקדמות הטכנולוגית. במבט קדימה, אנחנו יודעים שההתקדמות הטכנולוגית תמשיך לעצב מחדש את הדרך שבה אנשים נפגשים, מתקשרים ובסופו של דבר מתאהבים. קחו, למשל, מציאות מדומה...
מציאות מדומה טומנת בחובה הבטחה לאינטראקציה חברתית מרחוק סוחפת יותר מכל מדיום אחר. בדקתי בעבר איך אנשים מקיימים אינטראקציה בסביבות וירטואליות, אבל מה לגבי פגישה עם השותף העתידי שלך ב-VR?דייט במציאות מדומה צריך להיות אינטנסיבי ואישי יותר מאשר היכרויות באינטרנט. כשאתה עובר ממסך ל-VR, אתה מקבל תחושה של "נוכחות", שהיא התחושה של בעצם להיות במרחב הוירטואלי. בהשוואה לפשוט דיבור בטלפון, מחקרים מראים ששימוש באפליקציות כמו Skype ו-Facetime מביאה לאמון ולסיפוק רב יותר. כתוצאה מכך, היכרויות במציאות מדומה ישיגו זאת במידה רבה יותר.


דמיינו לעצמכם דייט שבו אתם יוצאים לטיול רומנטי בפריז תוך כדי סרנדה על ידי הלהקה האהובה עליכם. מציאות מדומה הופכת לדרך בסיכון נמוך לטפח משיכה על ידי מתן מרחבים בלתי מוגבלים וחוויות ייחודיות שאנשים יכולים לחלוק מבלי לבזבז זמן.חוויות מציאות מדומה יכולות להיות חזקות בדיוק כמו אלו המשותפות בחיים האמיתיים, מה שפותח את האפשרות לפרוח רומנטיקה בין משתמשי VR אם זה מה שהם מחפשים. עמית קיסר, מייסד שותף של CaesarVR2013, אמר:

"היכולת לערב משתמשים באמצעות חושים מרובים, לתקשר מהנוחות של המרחב שלך, ולשמוע, לראות ואולי אפילו להרגיש את השותף שלך במרחב וירטואלי הם רק חלק מהאפשרויות. סיבות רבות לכך שמציאות מדומה היא העתיד של היכרויות ואהבה".

מאמר של עמית קיסר


google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.