1 דקות קריאה
20 Dec
20Dec

Rec Room , פלטפורמת VR חברתית, סגרה סבב גיוס חדש כדי לסיים את השנה. הסטארט-אפ מסיאטל הודיע היום כי גייסה סבב גיוס חדש של 145 מיליון דולר, מה שהביא את השווי הכולל שלו ל-3.5 מיליארד דולר. גם המשקיעים הקיימים Sequoia Capital, Index Ventures ו-Madrona Venture Group לקחו חלק בסבב הגיוס, אותו הובילה Coatue Management. זאת בעקבות גיוס של 100 מיליון דולר במארס, שדחף את הערכת השווי של החברה לסכום מדהים של 1.25 מיליארד דולר, מה שהפך אותה לראשונה מסוגה להשיג סטטוס "חד קרן". סבב הגיוס האחרון מביא את סך הגיוס של החברה ל-294 מיליון דולר, לפי שווי של 3.5 מיליארד דולר .


Rec Room, ששוחרר לראשונה ב-Steam ב-2016 למשחק VR וגם למשחק עם מסך שטוח, התפתח בצורה משמעותית במהלך השנים, והפך מפלטפורמת VR חברתית המתמקדת אך ורק בתוכן צד ראשון ומיני משחקים למשהו הרבה יותר דומה ל- Roblox , תוך התמקדות הרבה על תוכן שנוצר על ידי משתמשים - החברה טוענת שיש כעת למעלה מ-12 מיליון חדרים שנוצרו על ידי משתמשים.למרות שתוכן צד ראשון, כמו המיני-משחק 'Rec Rally' שיצא לאחרונה, נותר משיכה גדולה, משתמשים יכולים גם להרוויח כסף אמיתי על ידי יצירת דברים מגניבים ומעניינים. הכלכלה המתפתחת של Rec Room, שהחלה השנה עם תוכנית יוצרים, מבוססת על אובייקטים במשחק ומיני-משחקים. יוצרים מהימנים יכולים להשתמש בו כדי למכור יצירות במשחק עבור מטבע האסימון המובחר של המשחק, שאותו ניתן להמיר בחזרה לכסף פיאט.


"זה היה מדהים לראות  את Rec Room גדל מאוסף זעיר של מיני-משחקים לפלטפורמה גלובלית עם מיליוני חוויות שנבנו על ידי הקהילה. הפלטפורמה הפכה למקום שבו אנשים יכולים להתאחד כדי ליצור קשרים משמעותיים, לבנות קהילות ולשתף את היצירתיות שלהם", אמר ניק פאג'ט, מייסד שותף ומנכ"ל Rec Room.


"יש עדיין כל כך הרבה יותר שאנחנו רוצים לעשות, ואנחנו נרגשים לבנות עוד חוויות, להתרחב לפלטפורמות חדשות, להשקיע במערכות אמון ובטיחות מהטובות בכיתה, ולהמשיך להרחיב את כלי היוצר שלנו לקראת 2022 ." הפלטפורמה גדלה משמעותית בשנים האחרונות על מנת להגיע לקהל הפוטנציאלי הגדול ביותר.Rec Room, אפליקציה חינמית, תומכת לא רק באוזניות Meta Quest , PSVR ו- Steam VR אלא גם ב-Android, iOS , PlayStation 4/5, Xbox Series X, Xbox One, PC דרך Steam, ופלטפורמות משחק מסורתיות ומכשירים ניידים אחרים.


מאמר של עמית קיסר:


כדאי גם לבדוק את המאמרים הבאים :

  1.  .
google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.