1 דקות קריאה
25 Dec
25Dec

Rec Room  הודיעה בספטמבר כי היא מפתחת דרך למשתמשים שלה להרוויח כסף אמיתי על ידי יצירת תוכן משחק. פלטפורמת ה-VR החברתית עשתה כעת את הצעד הגדול הראשון שלה לקראת יצירת הכלכלה הפונקציונלית הזו בכך שהיא מאפשרת למשתמשי פרימיום למכור את היצירות שלהם עבור אסימונים במשחק, על פי עדכון אחרון. התכונה החדשה זמינה כרגע רק לחברי Rec Room Plus שמשלמים דמי מנוי חודשיים של $8 כדי לקבל הטבות כמו הנחות בחנות, יותר משבצות תלבושות אווטאר ובונוס חודשי של 6,000 אסימונים בשווי $10, לפי המפתח.חברי Rec Room Plus יכולים כעת להרוויח אסימונים על ידי מכירת יצירות משלהם, אותן ניתן ליצור תוך משחק בעזרת אובייקט המכונה Maker Pen. חברי פרימיום יכולים כעת למכור מפתחות, שיכולים לפתוח חדרים ולפתוח מספר פריטים או חוויות.


תלבושות אווטאר, חפצי נוי, כלי נשק, רהיטים, מעגלי משחק וסקינים עבור אזור הבסיס הפרטי של 'חדר המעונות' של המשתמש הם כולם פריטים שניתן למכור. מחיר המינימום הנוכחי לפריטים הוא 500 אסימונים, עם מחיר מקסימלי של 10,000 אסימונים. החבילה העליונה עולה $50 עבור 35,000 אסימונים, או $1.43 לכל 1,000 אסימונים, ואין שער חליפין קבוע ממטבע קשה. ככל שהסכום שאתה קונה ישירות בחנות גדול יותר, כך תוכל לקבל הנחה גדולה יותר. ניתן להרוויח אסימונים על ידי משחק וזכייה בתחרויות שבועיות עבור כל המשתמשים.
למרות שכרגע אין דרך להמיר אסימונים למטבע קשה, האולפן הצהיר בספטמבר שמשתמשים יכולים לעשות זאת בעתיד, ואף הציע שמשתמשים יוכלו "לפרנס את עצמם" כיוצרי Rec Room במשרה מלאה. אבל יש עדיין הרבה שאלות שצריך לענות עליהן לפני שזה יקרה. לעת עתה, חברות פרימיום מבטיחה שכסף זורם כל הזמן לקופתו של Rec Room; עם זאת, יהיה מעניין לראות כיצד החברה עוברת לכלכלה בעולם האמיתי בעתיד וכיצד הכסף עוזב את הפלטפורמה. Rec Room ממוקם היטב, אולי אפילו יותר מניסיונות קודמים של אנשים כמו High Fidelity ו-Sansar, שנחשבו פעם היורשים הרוחניים של Second Life, עם בסיס משתמשים משגשג, תמיכה חוצת פלטפורמות עם כל משקפות ה-VR הגדולות, ועם בסיס משתמש משגשג, תמיכה חוצת פלטפורמות עם כלמשקפות ה-VR הגדולות. -סט הולך וגדל של כלים ליצרני המשחק. עם זאת, עבור משחק VR בסדר גודל כזה, זה עדיין טריטוריה לא ידועה, במיוחד כזו שהופצה בהרחבה על פני מספר חלונות ראווה נעולים כמו חנות Oculus ו-PlayStation Store. יהיה מעניין לראות כיצד הם מטפלים בדברים כמו הימורים, הלבנת הון ופעילויות לא חוקיות אחרות, מכיוון שלמשתמשים יש כעת הרבה יותר שליטה ממה שהם עשו כשהמשחק הושק לראשונה ב-2016.עיין במדריך המסחר של קהילת המשחקים למידע נוסף על איך להתחיל בתור יוצר ולהרוויח אסימונים. Rec Room ניתן לשחק בחינם ב-PC, PS4, משקפות SteamVR, PSVR, Quest ומכשירי iOS. גם גרסת Xbox נמצאת בפיתוח.מאמר של עמית קיסר:google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.