1 דקות קריאה
07 Aug
07Aug

לאחר שהוציאה את Windows 11 למפתחים בחודש שעבר, מיקרוסופט הוציאה אותו כעת לערוץ הבטא. יש לציין כי הגרסה היציבה של עדכון Windows 11 צפויה לצאת באוקטובר השנה, בהתאם לדיווחים האחרונים. 
על פי פוסט בבלוג, Windows 11 Insider Preview Build גרסה 22000.100 הגיעה עם מספר תיקונים. הבאגים שדווחו בשורת המשימות תוקנו. לפי ענקית התוכנה, ייתכן שחלק מהמשתמשים לא יוכלו לחפש אפליקציות באופן ידני מאפשרות התחל או שורת המשימות. במקרה זה, השתמש במקשי הקיצור WIN + R כדי להפעיל את תיבת הדו-שיח 'הפעלה' ולאחר מכן סגור אותה.החלון הנפתח של הסמלים המוסתרים עודכן בפינה הימנית התחתונה של שורת המשימות. כעת יש להם פינות מעוגלות שמתאימות לאסתטיקה של Windows 11. מיקרוסופט אפשרה כעת לבודקים לגשת להגדרות Focus Assist במהירות וישירה ממרכז ההודעות. Windows 11 יודיע למשתמשים על אפליקציות שולחן עבודה "בטיפול מרגיע" כדי למנוע הסחות דעת בלתי מוצדקות. סמל מקלדת המגע בשורת המשימות הותאם לגודל דומה לסמלים אחרים. באגים בסייר (exe), שעון, סרגל התקדמות, חיפוש, ווידג'טים ועוד התחילו לקבל תיקונים.


למרות שבוחני בטא יקבלו את רוב העדכונים בערוץ Dev, לפי מיקרוסופט, תכונות נבחרות כגון Chats from Microsoft Teams לא יהיו זמינות בערוץ הביטא עדיין. ענקית הטכנולוגיה ממליצה לבודקים להשתמש ב-Windows 11 Insider Preview Build "מיוצב יותר" 22000.100. הגרסה הקרובה של Windows 11 תיבדק בערוץ ה-Release Preview המיועד ל-Insiders ולאנשי IT.
למרות שמעבר מ-Dev ל-Beta דורש התקנה מחדש מלאה של מערכת ההפעלה , אומרים בחשבון הטוויטר של Windows, זה יקרה תוך "תקופה קצרה" של זמן
המשתמשים יכולים לעבור לערוץ הבטא על ידי מעבר להגדרות, בחירה ב-Windows Update, תוכנית נוספת של Windows Insider, ואז לחיצה על בחר הגדרות Insider שלך.מאמר של עמית קיסר:כדאי גם לבדוק את המאמרים הבאים :
google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.