1 דקות קריאה
12 Jun
12Jun

בראיון לבלומברג, אלכס קיפמן, ראש המציאות המעורבת של מיקרוסופט, שיתף כמה פרטים על הגרסה הבאה של משקפי המציאות המשולבת HoloLens 3. קיפמן אמרה כי HoloLens מיקדה עד כה את פתרונות המציאות הרבודה שלה לעובדים מהשורה הראשונה שזקוקים לידיהם חינם. הוא הוסיף כי 90% מהחברות הקיימות כבר חוקרות או משתמשות במציאות מעורבת. מיקרוסופט ראתה הצלחה מיוחדת בתחום הבריאות, הייצור, הקמעונאות והארכיטקטורה, בעוד שתעשיות אחרות מגלות רק כעת את הפוטנציאל של הטכנולוגיה המהפכנית החדשה. קיפמן מאמין שהטכנולוגיה מוכנה לעבור מהמגזר התעשייתי למגזר הצרכני. כשנשאל על הגרסה הבאה של HoloLens 3, אמר קיפמן כי המכשיר ישתפר בשלושה תחומים:

  • איכות תמונה: ל-HoloLens 3 תהיה תצוגה ברזולוציה גבוהה יותר מזו של קודמו, מה שמספק חוויה סוחפת יותר.
  • משקל: ה-HoloLens 3 יהיה קל יותר מקודמו, מה שהופך אותו לנוח יותר ללבישה לפרקי זמן ממושכים.
  • צריכת חשמל: ה-HoloLens 3 יהיה יעיל יותר מקודמו, ויספק חיי סוללה ארוכים יותר.בנוסף לשיפורים הללו, קיפמן גם אמר של-HoloLens 3 יהיו מספר תכונות חדשות, כולל:

  • אינטראקציה חברתית משופרת: ה-HoloLens 3 יקל על אינטראקציה עם אחרים במציאות מדומה, הודות לתכונות חדשות כמו מעקב עיניים ומעקב ידיים.
  • אפליקציות נוספות: ל-HoloLens 3 יהיה מבחר רחב יותר של אפליקציות זמין מקודמו, הודות לעבודתה של מיקרוסופט עם שותפים כמו Niantic ו-Epic.

קיפמן אמר שמיקרוסופט מחויבת להפוך את ה-HoloLens 3 למכשיר טרנספורמטיבי, ושהחברה לא ממהרת לשחרר אותו. הוא אמר שמיקרוסופט עדיין בשלב העיצוב של המכשיר, ושאין תאריך שחרור מוגדר. עם זאת, קיפמן בטוח שה-HoloLens 3 יצליח, ושהוא יעזור לפתח עידן חדש של מעורבות מְצִיאוּת. 
מאמר של עמית קיסר:google.com, pub-8111887562940531, DIRECT, f08c47fec0942fa0
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.